Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Skitch Touch

Jakiś czas temu opublikowaliśmy pełną recenzję oficjalnej aplikacji Evernote dla systemu Windows 8, a także omówiliśmy ważną aktualizację, którą otrzymaliśmy. Ale jest inna aplikacja wydana przez aplikację Evernote w Windows Store — Skitch Touch.
aplikacja Windows 8 Skitch
Jeśli korzystasz z wersji dotykowej Skitch Touch na innej platformie, takiej jak Android i iOS, a teraz nabyłeś tablet Windows 8 lub inne urządzenie bezdotykowe, prawdopodobnie szukasz oficjalnej aplikacji Skitch Touch ze Sklepu Windows 8 (link do pobrania na końcu). Przeglądamy jego główne funkcje i funkcje, dzięki czemu możesz wiedzieć, czy jest równie przydatny jak usługa na innych platformach.

Czytaj także: Strzelanie w Showdown Windows 8 to świetna zabawa

Skitch Touch na Windows 8 to przydatne narzędzie do współpracy

Skitch Touch to bezpłatne narzędzie do komunikacji wizualnej z przyjaciółmi, współpracownikami i światem. Adnotuj obrazy za pomocą strzałek, kształtów, tekstu i nie tylko. Użyj Skitch, aby naszkicować coś nowego, oznaczyć mapy, zrzuty ekranu, a nawet zdjęcie. Następnie zapisz lub udostępnij adnotację Skitch, aby inni mogli zobaczyć i zrozumieć Twoje pomysły. Zapewnienie wszystkim tej samej strony nigdy nie było łatwiejsze.

aplikacja Skitch dla systemu Windows 8Korzystając z urzędnika Aplikacja Skitch Touch na Windows 8, będziesz mógł łatwiej komunikować się ze znajomymi lub współpracownikami, ponieważ będziesz mógł nadać większy sens prostemu obrazowi, dopasować strzałki, kształty, tekst, aby nadać swojemu punktowi znaczenie i przekazać wiadomość. Możesz nawet dodawać adnotacje do map, stron internetowych i zrzutów ekranu. I pod warunkiem, że aplikacja jest całkowicie darmowa, musi być obowiązkowa dla każdego, kto szuka funkcji, które oferuje.

Z aplikacji Windows 8 Skitch można korzystać w wielu sytuacjach i środowiskach, takich jak podróżowanie i dodawanie tekstu do tworzonych widoków, modyfikowanie mapy w celu pokazania dokładnych wskazówek dojazdu do określonego miejsca. Oczywiście, aby cieszyć się pełnymi funkcjami, łatwiej jest go używać z tabletem z systemem Windows 8, który ma naprawdę dobry aparat, ponieważ pozwoli on uzyskać obraz o wyższej jakości. Kliknij poniższy link, aby pobrać aplikację na urządzenia z systemem Windows 8.

Pobierz i zainstaluj aplikację Skitch Touch na Windows 8

Link do głównej publikacji