Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: Vkontakte

Oficjalna aplikacja VKontakte Windows 8 lub VK, jak wiadomo, jest dostępna w Sklepie Windows. Weźmiemy go na szybką przejażdżkę, aby sprawdzić, czy może on odpowiadać Twoim potrzebom komunikacji online.
vkontakte Windows 8
Oficjalna aplikacja VKontakte dla systemu Windows 8 jest już dostępna od dłuższego czasu w Sklepie Windows, ale brakowało jej wielu ważnych funkcji, dzięki którym byłby naprawdę samodzielnym klientem. Wraz z uruchomieniem systemu Windows 8.1 twórcy VKontackte wydali również odnowioną wersję tej popularnej sieci społecznościowej w krajach rosyjskojęzycznych.

Vkontakte to jakiś lokalny Facebook, podobny do Odnoklassniki i jest bardzo popularny w Rosji, na Ukrainie, w Białorusi, Mołdawii i innych krajach, w których istnieje znaczna liczba osób mówiących po rosyjsku. W rzeczywistości zarejestrowanych profili jest ponad 220 milionów, więc istnieje również duże zainteresowanie aplikacją na system Windows 8.1.

Dostępne są wielkoformatowe kafelki na żywo, w tym duża. Ponadto dostępna jest obsługa podzielonego ekranu. Aplikacja VKontakte dla systemu Windows 8.1 jest bardzo podobna do wersji Windows Phone 8. Jeśli nie chcesz instalować Vkontacte na Windows 8 (link do pobrania na końcu), możesz użyć komunikatora IM + Instant Messenger, który ma również opcje logowania ICQ.

Czytaj także: Yahoo Messenger dla systemu Windows 8: ta sama zabawa podczas rozmowy

Najnowsza aktualizacja aplikacji Windows 8.1 Vkontakte dodała sekcję „Informacje zwrotne”, języki angielski i ukraiński, mapy Bing i Yandex.Maps, a także wiele innych drobnych zmian i poprawek.

Pobierz Vkontakte VK na Windows 8

Link do głównej publikacji