Kontrola aplikacji w systemie Windows 8, 10: ProSnap, klient Snapchat

Podobnie jak wiele innych ważnych aplikacji, których brakuje w Sklepie Windows, nie ma też oficjalnej aplikacji SnapChat dla użytkowników systemu Windows 8. Tak więc jedynym rozwiązaniem, które mamy do dyspozycji, jest korzystanie z aplikacji innych producentów od deweloperów systemu Windows 8. ProSnap to nowa aplikacja Snapchat, która została wydana w Sklepie Windows i przyglądamy się jej szybko.
aplikacja snapchat dla systemu Windows 8
Według twórców ProSnap, wydany niedawno w sklepie Windows Store, jest pierwszym Snapchatem dostępnym dla użytkowników Windows 8 i Windows RT. Rzeczywiście, sprawdziłem sklep Windows Store i nie mogłem znaleźć innego. Snapchat to aplikacja do przesyłania zdjęć, w której użytkownicy mogą robić zdjęcia, nagrywać filmy, dodawać tekst i rysunki, zwane „snapami”. Następnie mogą wysłać je do kontrolowanej listy odbiorców. Wraz ze wzrostem liczby właścicieli tabletów z systemem Windows 8 i Windows 8.1, naturalne jest, że wielu zacznie szukać aplikacji Snapchat do pobrania i zainstalowania.

Pierwsza aplikacja Snapchat dla użytkowników systemu Windows 8

Czytaj także: Aplikacja Yammer dla systemu Windows 8 została zaktualizowana o nowe funkcje

ProSnap to pierwsza aplikacja Snapchat dostępna w Sklepie Windows. Dzięki ProSnap możesz cieszyć się Snapchatem na tablecie Windows, laptopie lub komputerze stacjonarnym. Jeśli nie masz aparatu, nadal możesz otrzymywać swoje zdjęcia.

Aplikacja jest bardzo prosta i ma podstawowe funkcje, takie jak wysyłanie i odbieranie snapów, zarządzanie i dodawanie nowych znajomych, a także tworzenie nowego konta Snapchat z poziomu aplikacji. Ponieważ użytkownicy zaczną narzekać na brak funkcji oraz różne błędy i usterki, programista z pewnością wyda więcej aktualizacji. Będziemy Cię informować o tym.

Pobierz ProSnap na Windows 8

Ewolucja Snapchata: co musisz wiedzieć

Aplikacja Snapchat została zaktualizowana kilka miesięcy po jej wydaniu. Po tej aktualizacji użytkownicy mogli wysyłać zapisane obrazy, rysować, usuwać historię i inne ważne funkcje. Jednak twórcy aplikacji Snapchat ogłosili, że Snapchat nie zostanie wydany na telefony z systemem Windows. Problem polegał na sytuacji platformy Windows Mobile w 2016 roku, która wtedy niczego nie obiecywała. W przypadku pozostałych platform mobilnych — działa jak urok, więc możesz go używać.

Link do głównej publikacji