Aplikacja Lync dla systemu Windows 8 zaktualizowana o obsługę systemu Windows 8.1, 10

Microsoft Lync, wcześniej znany jako Microsoft Office Communicator, to klient komunikatorów internetowych używany z Microsoft Lync Server lub Lync Online. Microsoft wydał również oficjalną aplikację Windows 8 w Sklepie Windows, która otrzymała obsługę Windows 8.1
lync aplikacji systemu Windows 8Użytkownicy systemów Windows 8 i Windows 8.1, którzy zainstalowali oficjalną aplikację Lync, używają jej do komunikowania się z innym użytkownikiem Microsoft Lync Server lub Lync Online i działają jako zamienniki Windows Messenger w Microsoft Exchange Server. Zauważyłem, że aplikacja Lync została zaktualizowana i jest zgodna z systemem Windows 8.1.

Możesz użyć aplikacji Lync Windows Store, aby dołączyć do spotkania Lync, ale musisz już mieć konto Lync, aby korzystać ze wszystkich zaawansowanych funkcji i możliwości aplikacji Lync. Pamiętaj, że niektóre funkcje mogą być niedostępne, w zależności od serwera Lync i ustawień konta. Aby uzyskać więcej informacji o koncie Lync, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej. Aplikacja Lync Windows Store została przeprojektowana pod kątem nowego środowiska Windows Experience i zoptymalizowana pod kątem dotyku, zapewniając szybkie i naturalne narzędzia do komunikacji i współpracy. Możesz łatwo nawiązywać połączenia audio i wideo, prowadzić spotkania online, sprawdzać status obecności współpracowników i wysyłać wiadomości błyskawiczne.

Informacja o wersji oferuje następujące nowe funkcje, oprócz pełnej obsługi systemu Windows 8.1

  • Przejmij kontrolę nad współdzielonymi ekranami, aplikacjami lub pokładami PowerPoint przesłanymi na Spotkania Lync
  • Uruchom Lync ramię w ramię z inną aplikacją w dowolnym rozmiarze okna, gdy musisz pracować z inną aplikacją w tym samym czasie
  • Szybko odbieraj połączenia audio i wideo, gdy urządzenie jest zablokowane, bez konieczności odblokowywania
  • Szybsze znajdowanie kontaktów dzięki prostemu wyszukiwaniu kontaktów w aplikacji
  • Ciesz się poprawą wydajności wszystkich funkcji

Czytaj także: Windows Live Messenger dla Windows 8: Gdzie to jest?

Aplikacja Lync dla systemu Windows 8.1 jest używana przez profesjonalistów i jest uważana za „biznesową komunikator internetowy”. Korzystając z aplikacji, możesz dołączyć do programu Lync Meetings i przejąć kontrolę nad pokładami programu PowerPoint. Kliknij poniższy link, aby pobrać go na tablet Windows 8.1.

Pobierz Lync na Windows 8

Alternatywy Lync dla Windows 8.1, 10 użytkowników

Lync messenger można znaleźć w Microsoft Store, ale teraz działa tylko w systemie Windows 8 (przynajmniej jest to określone na stronie pobierania). Jeśli jednak często go używasz i uaktualniono do systemu Windows 8.1 lub 10, mamy świetną wiadomość: nie jest to jedyna aplikacja do komunikacji błyskawicznej, z której możesz korzystać. Mamy kilka list różnych programów do przesyłania wiadomości, które mogą zastąpić Lync. Tutaj jest kilka z nich:

  • 5 najlepszych lokalnych aplikacji do przesyłania wiadomości dla użytkowników komputerów z systemem Windows
  • 5 najlepszych zaszyfrowanych programów do przesyłania wiadomości, które blokują wścibskie oczy
  • Najlepsze aplikacje i klienci VoIP dla systemu Windows 10 do bezpłatnych połączeń
Link do głównej publikacji