Uniwersalny odbiornik USB-C: Gdzie mogę go kupić?

Połączenie USB-C wyprzedzi i ostatecznie zastąpi standardową technologię USB 2.0. Najnowsze modele MacBooków mają tylko porty USB-C, więc kwestią czasu jest przejście do głównego nurtu technologii.

Ale wielu użytkowników technologii, a zwłaszcza właścicieli laptopów, zastanawia się nad jednym pytaniem: „Gdzie mogę kupić uniwersalny odbiornik USB-C”?

W tym artykule odpowiemy na to pytanie i zaoferujemy więcej informacji o tym urządzeniu.

Uniwersalny odbiornik USB-C: wszystko, co musisz wiedzieć

Istnieje wiele adapterów USB-C na USB, których można użyć, ale zwykle wystają zbyt mocno z boku laptopa, jak podają użytkownicy:

Zwykłe porty USB znikają. Logitech musi mieć odbiornik zunifikowany USB-C, a adaptery nie są dobrym rozwiązaniem, ponieważ wystają o cal z boku laptopa. JEDEN BŁĄD, gdy coś złapie (ścianę, bok mebla itp.), A gniazdo laptopa zostanie zniszczone i przez większość czasu wyjmie inne gniazda USB-C również po tej stronie laptopa.

Jednak na rynku nie ma obecnie uniwersalnego odbiornika USB-C. Ale dobrą wiadomością jest to, że producenci sprzętu uznali potrzebę takiego urządzenia i wypuszczą je w najbliższej przyszłości.

Kiedy dokładnie? Cóż, nie możemy tak naprawdę odpowiedzieć na to pytanie: może to być kilka miesięcy, rok lub nawet więcej. Jednak sądząc po obecnym trendzie i liczbie żądań użytkowników, ośmielamy się powiedzieć, że za rok uniwersalne odbiorniki USB-C będą dostępne wszędzie.

Kup mysz USB-C

Uniwersalna mysz odbiorcza USB-C

Jeśli nie chcesz czekać, aż uniwersalny odbiornik USB-C będzie dostępny na rynku, aby móc w końcu podłączyć mysz do portu USB-C laptopa, kup nową mysz USB-C.

Oto artykuł o najlepszych myszach do gier USB-C, które możesz teraz kupić. Możesz sparować tę mysz ze słuchawkami USB-C.

Zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko pojawią się nowe informacje na temat uniwersalnych odbiorników USB-C.

POWIĄZANE HISTORIE DO SPRAWDZENIA:

  • 6 najlepszych zewnętrznych dysków twardych USB-C i SSD do tworzenia kopii zapasowych wszystkich plików w 2018 roku
  • Tania nowa stacja dokująca USB-C AUKEY obsługuje Continuum
  • 5 najlepszych zewnętrznych procesorów graficznych USB-C dla wydajności gier na poziomie klasy
Link do głównej publikacji