Top 5 Windows 8, 10 aplikacji na zakupy w najlepszych cenach

Czy chcesz z łatwością zarządzać swoją listą zakupów? Jeśli tak, możesz teraz nauczyć się planować i organizować harmonogram zakupów bezpośrednio z własnego urządzenia z systemem Windows 8. W tej kwestii możesz teraz korzystać z dedykowanych aplikacji, które można pobrać w dowolnym momencie, głównie za darmo, ze Sklepu Windows. Aby ci pomóc, opracowałem recenzję od dołu, więc spójrz na poniższą listę.
aplikacje do zakupów w systemie Windows 8
W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest kupować rzeczy, niezależnie od tego, czy mówimy o ubraniach, butach, torbach, elektronice, wysokiej klasy urządzeniach i wielu innych rzeczach. Możesz to wszystko zrobić w zaciszu własnego domu, ponieważ możesz korzystać z wielu internetowych rynków. Z zakupów online można teraz korzystać również na urządzeniu z systemem Windows 8, w sklepie Windows Store jest to szereg dedykowanych narzędzi. Wszystkie główne oferty sprzedaży online oferują łatwe w użyciu platformy, z których można sprawdzić najnowsze oferty, katalogi i wiele więcej. Ponadto możesz zamówić swoje produkty za pomocą tabletów z systemem Windows 8, laptopów i komputerów stacjonarnych, więc sprawdź poniższą recenzję, aby dowiedzieć się, które są najbardziej cenione Aplikacje do zakupów w systemie Windows 8 dostępne dla twojego urządzenia.

Czytaj także: Aplikacja VLC Media Player dla systemu Windows 8.1 jest już dostępna [Recenzja]

Sprawdzone najlepsze aplikacje zakupowe na Windows 8

Amazonka

AmazonkaAmazon jest prawdopodobnie najpopularniejszym detalicznym sklepem internetowym na całym świecie, a teraz możesz kupować ulubione produkty Amazon na swoim własnym urządzeniu z systemem Windows 8, korzystając z oficjalnego klienta Amazon. Aplikację można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows i za każdym razem można jej używać do robienia różnych produktów, porównywania cen, czytania recenzji, udostępniania listy zakupów znajomym i wielu innych.

eBay

eBayKolejnym niezwykle popularnym rynkiem online jest eBay. Podobnie z Amazon eBay oferuje różne produkty dla kupujących online na całym świecie. Teraz możesz bezpłatnie pobrać oficjalnego klienta eBay na tablet Windows 8, laptop lub komputer stacjonarny ze Sklepu Windows. Zgodnie z opiniami użytkowników aplikacja dostępna w sklepie jest wyposażona w świetne funkcje i ulepszenia stabilności, ponieważ ostatnie wydania narzędzia były wadliwe.

Zappos.com

ZapposW sklepie internetowym Zappos.com możesz kupić buty, ubrania, torby i wiele innych cenionych produktów. Możesz użyć Zappos, aby uzyskać wybór marki i mieć dostęp do dużej bazy artykułów, które można łatwo kupić z własnego urządzenia z systemem Windows 8. W tej kwestii możesz w dowolnym momencie bezpłatnie pobrać klienta Zappos.com ze Sklepu Windows.

Victoria’s Secret PINK

Wiktoria's Secret PINKDedykowaną aplikację Victoria’s Secret PINK na urządzenia z systemem Windows 8 można teraz zainstalować na dowolnym urządzeniu przenośnym, dzięki czemu możesz kupić swój ulubiony wygląd prosto z tabletu, laptopa, a nawet komputera stacjonarnego. Będziesz korzystać z oficjalnej platformy opracowanej przez Victoria’s Secret, dzięki czemu wszystkie produkty będą dla Ciebie dostępne, a będziesz mógł kupować różne artykuły w zaciszu własnego domu. Możesz w każdej chwili pobrać aplikację Victoria’s Secret PINK dla systemu Windows 8 za darmo z Windows Store.

Kupony

KuponyŚwietną aplikacją, z której możesz skorzystać, są kupony. Jak sama nazwa wskazuje, to narzędzie Windows 8 zawiera wiele kuponów, które można wykorzystać do zakupu produktów ze zniżką. Kupony na dowcipy, możesz przeglądać i sprawdzać najnowsze rabaty RedPlum i Amazon, aby uporządkować harmonogram zakupów. Ponadto, korzystając z tego oprogramowania, możesz zaoszczędzić pieniądze i możesz zamówić różne produkty z jednego z najpopularniejszych rynków. Nie zwlekaj i sprawdź Kupony za darmo, przechodząc teraz do Windows Store.

Zara

ZaraCzy chcesz mieć dostęp do najnowszych trendów dla kobiet, mężczyzn i dzieci na swoim własnym urządzeniu z systemem Windows 8? Jeśli tak, musisz wypróbować oficjalnego klienta Zara dla platformy Windows 8. Dzięki Zara możesz kupować swoje ulubione ubrania przez Internet, brać udział w cotygodniowych konkursach i być na bieżąco z najnowszymi rabatami. Wypróbuj Zara w dowolnym momencie, aplikacja jest dostępna za darmo w Windows Store.

Inną bardzo cenioną aplikacją na zakupy do systemu Windows 8 jest Office Depot To narzędzie zostało wcześniej opisane i szczegółowo opisane tutaj w Wind8apps, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nim, nie wahaj się i przeczytaj naszą recenzję. ty

Dobry; teraz były to najlepsze aplikacje zakupowe dostępne dla systemu Windows 8. Narzędzia opisane powyżej są najpopularniejsze i otrzymały dobre recenzje od użytkowników, którzy ich używali. Dlatego pobierz i przetestuj aplikacje zakupowe do systemu Windows 8 na własne urządzenie i podziel się z nami swoimi doświadczeniami oraz naszymi czytelnikami. Zwróć także uwagę na każdą inną aplikację do zakupów, której używasz na telefonie z systemem Windows 8, a my zaktualizujemy tę recenzję o to samo.

Czytaj także: Najlepsze aplikacje NFC dla systemu Windows 8 w Sklepie Windows

Link do głównej publikacji