Aplikacja Flixster przenosi Twoje ulubione filmy na komputer z systemem Windows 10, 8.1

Flixster to jedna z najlepszych aplikacji filmowych dla systemu Windows 10, 8 i 8.1 dla fanów filmu z całego świata. Niedawno otrzymała nową aktualizację w Sklepie Windows, która rozwiązuje niektóre wcześniejsze niedogodności.

Aplikacja Flixster dla systemu Windows 10

Umieściliśmy aplikację Flixster dla systemu Windows 10, 8 na naszej liście najlepszych aplikacji filmowych dla systemu Windows 10 do pobrania teraz. Aplikacja Flixster dla systemu Windows 10, 8.1 została niedawno zaktualizowana o kilka poprawek błędów, a teraz widzieliśmy nową aktualizację, która zajmuje się innymi sprawami.

Oglądaj zwiastuny filmów, oglądaj seanse i przesyłaj strumieniowo filmy ze swojej kolekcji filmów UltraViolet. Przeglądaj najlepsze filmy kasowe i filmy, które wkrótce się pojawią. Sprawdź godziny seansów w pobliskich teatrach. Uzyskaj recenzje krytyków od Rotten Tomatoes. Oglądaj wysokiej jakości przyczepy. Przesyłaj strumieniowo filmy z całej kolekcji UltraViolet. Utwórz własną listę „Chcę zobaczyć”.

 • Informacja o wydaniu aktualizacji aplikacji Flixster dla systemu Windows 10 8.1 informuje nas, że wprowadzono poprawki problemów z odtwarzaniem i ogólne poprawki błędów. Pobierz najnowszą aktualizację tak szybko, jak to możliwe, aby mieć pewność, że masz najnowszą wersję uruchomioną.

  Zalecamy również to narzędzie innej firmy do automatycznego pobierania wszystkich nieaktualnych sterowników na komputer.

  Pobierz Flixster na Windows 10, 8.1

  Najważniejsze cechy Flixster

  Jeśli szukasz aplikacji do oglądania filmów na komputerze z systemem Windows 10, oto kilka kluczowych funkcji, dzięki którym Flixster jest opcją wartą rozważenia:

  • Możesz go użyć do wyszukiwania godzin seansów w pobliskich teatrach
  • Możesz także przejrzeć recenzje krytyków z Rotten Tomatoes, aby dowiedzieć się o filmach, które planujesz obejrzeć
  • Oglądaj wysokiej jakości przyczepy
  • Przesyłaj strumieniowo filmy z całej kolekcji UltraViolet
  • Utwórz własną listę „Chcę zobaczyć”, aby upewnić się, że nie zapomnisz o żadnym z filmów, które przyciągnęły Twoją uwagę.

  Jeśli korzystałeś już z Flixster, powiedz nam więcej o swoim doświadczeniu w komentarzu poniżej.

Link do głównej publikacji