5+ Najlepsze aplikacje Windows 8, Windows 10 Scrabble

Zagraj w grę Scrabble ze znajomymi w Windows 10, Windows 8 z tymi pięcioma najlepszymi aplikacjami
gra scrabble w systemie Windows 8
Scrabble to jedna z moich ulubionych gier w dzieciństwie, kiedy jako dzieci zbieraliśmy się wokół podłogi w salonie i gubiliśmy się w świecie słów przez niezliczone godziny. Scrabble to gra planszowa, która na początku wydaje się pusta. Dostarczono 100 płytek, z których każda zawiera jedną literę (i tally).

Aby rozpocząć grę, użytkownicy powinni narysować literę z torebki, w której kafelki były wcześniej sprzeczane. Następnie każdy gracz musi narysować siedem liter i spróbować wymyślić z nimi słowa. Każdy gracz musi spróbować wymyślić długie słowa i wysokie wyniki, aby wygrać grę.

Teraz, w erze komputerów i urządzeń mobilnych, właściciele systemu Windows 10, Windows 8 i Windows RT maszyny, mają możliwość grania w tę grę w środowisku wirtualnym. Sprawdźmy kilka aplikacji, które mogą pomóc Ci na nowo rozpalić dzieciństwo:

Aplikacje Windows 8, Windows 10 Scrabble

Word Connect [bezpłatny]

Word Connect Windows scrabble rozgrywki 10

To kolejna świetna gra scrabble z łatwą i wciągającą rozgrywką. Możesz pobrać go w Microsoft Store za darmo i od razu cieszyć się nim ze znajomymi. Gra zawiera ponad 1000 poziomów, więc nie będziesz się denerwować. Od samego początku musimy wspomnieć, że gra działa doskonale na Windows 10 zarówno w wersji na PC, jak i na urządzenia mobilne.

Możesz także wygrywać nagrody za codzienne logowanie, powtarzać poziomy, które uważasz za interesujące, grać bez ograniczeń czasowych i wszędzie, ponieważ możesz je otworzyć bez połączenia z Internetem. Co więcej, wrócisz do dzieciństwa z drewnianą grafiką bloków i utrzymasz słownictwo w formie i zapewnisz rozrywkę mózgowi.

Words 4 Friends [Darmowy]

słowa 4 przyjaciele windows 8 scrabble

Najpierw wybieram tę aplikację ze względu na jej wspaniałą, ujmującą grafikę. I rzeczywiście sprawia, że ​​myślisz o byciu dzieckiem. Grafika przypominająca kreskówkę umieszcza gracza na statku pirackim, gdzie może wybrać zabawnie wyglądającego awatara. Jest to podstawowa gra turowa, więc użytkownicy mogą grać przeciwko innym „piratom”.

Dozwolonych jest maksymalnie czterech graczy na grę, a fajną rzeczą jest to, że jeśli Twoi kumple nie chcą grać w Scrabble, możesz umówić się z miłośnikami Scrabble z całego świata. Gra jest dostępna w wielu językach, takich jak hiszpański, niemiecki, holenderski, a nawet (lol) piracki! Ilekroć utkniesz w miejscu, zachęcamy do zapoznania się ze słownikami, które są również dostępne w różnych językach.

WordHaste [bezpłatny]

Wordhaste Windows 8 Scrabble

Klasyczna gra Scrabble z prostą grafiką, która pozwala zlokalizować i grać przeciwko innym fanom Scrabble na całym świecie. Wyniki są generowane automatycznie, a na końcu każdej gry można zobaczyć, gdzie został umieszczony najlepszy wynik. Rozgrywka jest ograniczona czasowo, więc gracze muszą szybko tworzyć słowa. Możesz zdobyć doświadczenie, więc w miarę postępu będziesz sparowany z bardziej zaawansowanymi przeciwnikami.

CZYTAJ TAKŻE: Ciesz się nowymi grami planszowymi dla systemu Windows — „Scrabble” i „Ryzyko”

Word Scrabble [Free]

Windows scrabble windows 8

Nie jest to klasyczna gra Scrabble per se, ale taka, która może pomóc Ci rozwinąć umiejętności formułowania słów. Każdy poziom Word Scrabble jest podzielony na trzy podpoziomy, z których każdy ma trzy etapy. Czas jest przypisany do każdego etapu. Na przykład na poziomie 1 gracze mają siatkę 5 × 5 liter i po 120 sekundach muszą utworzyć co najmniej 17 słów. Im bardziej się posuwasz, tym szybciej stajesz się szybszy w tworzeniu słów. Ćwiczenia te z pewnością okażą się przydatne podczas gry w Scrabble.

Wordfeud [bezpłatny]

Wordfeud Windows 8 Scrabble

Wordfeud powinien zadzwonić dzwonkiem dla zagorzałych graczy online Scrabble. Windows 8, Windows 10 użytkownicy mają również możliwość grania w tę grę na swoich komputerach. Dlaczego ta gra jest tak popularna wśród społeczności Scrabble? Cóż, ponieważ pozwala na wiele odmian. Na przykład gracze mogą zdobyć dodatkowe punkty za kreatywność.

Jeśli rutyna pochodzi z gry na tej samej standardowej planszy, istnieje możliwość losowego losowania planszy i zmiany miejsca, w którym umieszczane są płytki DL, TL, DW i TW. Użytkownicy mogą brać udział w maksymalnie 30 grach jednocześnie i grać przeciwko innym przeciwnikom z całego świata. Ta aplikacja ma wszystko, więc jeśli jesteś fanem Scrabble, jest to koniecznością.

AlphaJax [bezpłatny]

alphajax windows 8 scrabble

Tutaj mamy fajną aplikację Scrabble, która zawiera także wskazówki dotyczące gry dla początkujących. Zawiera wskazówki, jak tworzyć słowa, słowniki i pozwala początkującym zrozumieć każdą zasadę gry. W gry można grać przeciwko znajomym lub innym przeciwnikom online.

Jednocześnie możesz rozmawiać i wchodzić w interakcje. Nawiązuj nowe znajomości lub ciesz się czasem spędzonym z przyjaciółmi. Aplikacja pozwala na zapisanie historii gry, dzięki czemu możesz uczyć się na błędach z przeszłości i ulepszać.

Jeśli interesują Cię inne podobne gry z Windows 8, Windows 10, sprawdź te:

  • Aplikacje Windows 8, Windows 10 Yahtzee
  • Windows 8, Windows 10 Gry planszowe
  • Windows 8, Windows 10 Checkers
  • Windows 8, Windows 10 Backgammon
Link do głównej publikacji