6 rejestratorów audio przesyłanych strumieniowo na komputer PC do nagrywania przesyłanej muzyki i radia

Istnieje coraz więcej usług muzycznych przesyłanych strumieniowo i wiele internetowych stacji radiowych. Usługi przesyłania strumieniowego muzyki, takie jak Spotify i Deezer, umożliwiają subskrybentom odtwarzanie muzyki z ich witryn internetowych, ale tylko ze stron internetowych. Nie można pobierać żadnych kopii MP3 muzyki z witryn do odtwarzania w odtwarzaczach multimedialnych.

W związku z tym niektórzy wydawcy opracowali oprogramowanie do nagrywania strumieniowego dźwięku dla systemu Windows 10 i innych platform. Jest to oprogramowanie, które umożliwia nagrywanie dźwięku ze stron internetowych przesyłających strumieniowo muzykę i radia internetowego. Następnie możesz odtwarzać nagrane utwory muzyczne i stacje radiowe w odtwarzaczach multimedialnych oraz przesyłać pliki MP3 do innych urządzeń. Jest to sześć rejestratorów audio dla systemu Windows 10, za pomocą których można nagrywać przesyłany strumieniowo dźwięk.

Rejestratory strumieniowe audio na PC

1

Apowersoft Streaming Audio Recorder (zalecane)

Apowersoft Streaming Audio Recorder to oprogramowanie do nagrywania w systemie Windows, którego można używać do nagrywania strumieniowego dźwięku z witryn muzycznych i radia internetowego, urządzeń mikrofonowych, gier i odtwarzaczy multimedialnych. Jest to więc bardziej ogólny rejestrator audio, który zawiera wiele opcji nagrywania. Oprogramowanie jest dostępne w cenie 39,95 USD za roczną subskrypcję i działa na platformach Windows od XP w górę. W wersji próbnej możesz również skorzystać z niezarejestrowanej wersji, która jest ograniczona do trzech minut nagrania audio.

Streaming Audio Recorder to dość kompleksowe oprogramowanie do nagrywania, które obsługuje pięć formatów wyjściowych. W ten sposób można wykorzystać oprogramowanie do nagrywania strumieniowanego dźwięku na urządzenia z systemem iOS i Android oraz eksportowania muzyki do iTunes. Zawiera przydatne narzędzia do planowania nagrań, edycji znaczników ID3, konwertowania plików audio do alternatywnych formatów oraz zgrywania i nagrywania audio zi na płyty CD. To oprogramowanie zawiera również konwerter wideo na MP3, za pomocą którego można konwertować teledyski YouTube na pliki MP3, wprowadzając ich adresy URL. To oprogramowanie zawiera większość narzędzi i opcji potrzebnych do nagrywania przesyłanego strumieniowo dźwięku.

     —  Pobierz teraz darmową wersję.

     — Kup teraz rejestrator audio Streaming Apowersoft

  • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do nagrywania dźwięku w 2018 roku

2)

Spotify Music Converter dla Windows (sugerowany)

Spotify Music Convertor konwertuje linki list odtwarzania Spotify do formatów plików audio. W związku z tym użytkownicy oprogramowania kopiują i wklejają link do listy odtwarzania ze Spotify do okna programu Dodaj muzykę, wybierz format wyjściowy ścieżek, a następnie zainicjuj konwersję za pomocą Konwertować przycisk.

Oprogramowanie umożliwia dostosowanie zarówno prędkości konwersji, jak i jakości wydruku. Ponadto Spotify Music Converter zawiera przydatne narzędzie Wypalać CD opcja, aby można było dodać nagraną muzykę do płyt CD.

Spotify Music Converter dla Windows to rejestrator audio przesyłany strumieniowo, zaprojektowany specjalnie dla Spotify. Oprogramowanie umożliwia pobieranie muzyki Spotify w celu konwersji do formatów MP3, FLAC, AAC lub WAV. Ten rejestrator strumieniowy audio jest zgodny z platformami Windows i Mac OS X, a jego cena detaliczna to 39,95 USD. Możesz także wypróbować niezarejestrowaną wersję, ograniczoną do 10 skonwertowanych ścieżek.

  • Pobierz za darmo ze strony głównej

3)

Rejestrator strumieniowego przesyłania dźwięku Wondershare (sugerowany)

Wondershare Streaming Audio Recorder to rejestrator audio przesyłający strumieniowo, który nagrywa ponad 500 internetowych stacji radiowych i stron internetowych z muzyką. Obsługuje również szeroką gamę formatów plików wyjściowych audio, które są kompatybilne z wieloma urządzeniami odtwarzającymi, takimi jak MP3, WMA, WAV, AAG, M4A i inne. Oprogramowanie sprzedaje ze zniżką 19 USD i można go uruchomić na platformach Windows z Win XP-10 i Mac OS X.

  • Pobierz teraz Wondershare Streaming Audio Recorder

Rejestrator dźwięku Streaming Wondershare zawiera wiele przydatnych narzędzi i opcji do nagrywania dźwięku online. Na początek możesz zaplanować program do nagrywania dźwięku z ustalonymi godzinami rozpoczęcia i zakończenia oraz skonfigurować program do filtrowania reklam.

Możesz dostosować formaty wyjściowe za pomocą oprogramowania Enkoder, Próbna stawka i Szybkość transmisji ustawienia. Po nagraniu możesz skonfigurować nowe dzwonki, edytować tagi ID3, uporządkować je na listach odtwarzania lub dodać utwory do biblioteki iTunes. Warto więc sprawdzić ten rejestrator dźwięku.

  • Przeczytaj także: 6 najlepszych darmowych i płatnych programów do przesyłania strumieniowego dla użytkowników komputerów PC

4

Rejestrator muzyki Leawo

Leawo Music Recorder to kolejny najwyższej klasy rejestrator audio, za pomocą którego można nagrywać dźwięk z różnych stron internetowych z transmisją strumieniową muzyki i źródeł offline. Jest to także przyzwoity pakiet menedżera muzyki do konfigurowania i edytowania list odtwarzania. Możesz uruchomić to oprogramowanie na platformach Windows od XP do 10, a także w wersji dla komputerów Mac. Zarejestrowany rejestrator muzyczny Leawo jest dostępny w cenie 19,99 USD, ale możesz wypróbować niezarejestrowaną wersję ograniczoną do 3-minutowych nagrań.

Leawo Music Recorder może nagrywać przesyłany strumieniowo dźwięk do formatów MP3 i WAV. To nie jest ogromna liczba formatów wyjściowych, ale oprogramowanie zapewnia dodatkowe Szybkość transmisji, Próbna stawka i Kodeki dźwięku ustawienia konfiguracji wyjściowej. Co więcej, możesz łatwo udostępniać nagrane dane wyjściowe w iTunes za pomocą kliknięcia przycisku. Oprogramowanie zawiera wbudowany Harmonogram zadań do planowania nagrań, edytor znaczników i opcje dzielonego nagrywania.

Ten rejestrator audio zawiera także kartę Menedżer multimediów, za pomocą której można konfigurować, organizować i dostosowywać listy odtwarzania w taki sam sposób, jak w oprogramowaniu odtwarzacza multimediów.

5

iSkysoft iMusic

Jest to elegancki, wszechstronny menedżer muzyki i rejestrator dźwięku przesyłany strumieniowo, który jest zgodny z platformami Windows od XP do 10 i Mac OS X. Oprogramowanie jest również w pełni kompatybilne z urządzeniami iPhone, iPad, iPod i Android, dzięki czemu możesz przesyłać muzykę od nich do biblioteki na PC i iTunes. Oprogramowanie iMusic kosztuje 59,95 USD w witrynie wydawcy, ale istnieje również niezarejestrowana wersja, którą można pobrać z tej strony.

Możesz użyć narzędzia do nagrywania iMusic do nagrywania strumieniowego dźwięku z radia internetowego i stron internetowych. Możesz też pobrać utwory z ponad 3000 witryn muzycznych, podając ich adresy URL. Oprogramowanie umożliwia użytkownikom oddzielanie ścieżek muzycznych poprzez dzielenie plików i odfiltrowywanie reklam ze strumieniowej muzyki. Kolejną dobrą rzeczą w iMusic jest to, że dzięki automatycznemu identyfikowaniu tagów ID3 automatycznie udostępnia szczegóły muzyczne i okładki albumów. Możesz także użyć iMusic do organizowania, tworzenia kopii zapasowych i czyszczenia bibliotek iTunes.

  • Przeczytaj także: 7 najlepszych narzędzi do edycji plików audio w systemie Windows 10

6

Śmiałość

Audacity to jeden z najlepszych edytorów audio dla systemu Windows, którego można również użyć do nagrywania muzyki Spotify przy odrobinie dodatkowej konfiguracji. Jest to świetny edytor muzyczny typu open source, który posiada mnóstwo narzędzi do edycji nagrań. Możesz dodać to oprogramowanie do platform Windows, Mac lub Linux, klikając Pobierz Audacity 2.2.1 na tej stronie internetowej.

Zaletą korzystania z Audacity do nagrywania utworów ze stron internetowych z muzyką jest to, że obsługuje on różne formaty plików wyjściowych. Co więcej, oprogramowanie jest blokowe z opcjami edycji i narzędziami do nagrywania. Audacity zawiera bogatą listę efektów, które można zastosować do nagranych danych wyjściowych, takich jak odwrócenie, echo, zanikanie i zanikanie, bas, wyrównanie, wzmocnienie i wiele innych. Oprogramowanie umożliwia nagrywanie wielu kanałów, nagrywanie z częstotliwością próbkowania, planowanie nagrań i konfigurowanie nagrań wielościeżkowych. Niewiele innych programów typu open source zapewnia tyle narzędzi do edycji i nagrywania dźwięku, co Audacity.

To sześć przyzwoitych rejestratorów audio dla systemu Windows, za pomocą których można nagrywać muzykę przesyłaną strumieniowo i radio internetowe. Następnie możesz przenieść nagraną muzykę przesyłaną strumieniowo na przenośne urządzenia odtwarzające, dodać ją do płyty CD / DVD lub otworzyć w macierzystym odtwarzaczu multimedialnym Windows.

Link do głównej publikacji