Top 5 metod rozwiązania problemu niebieskiego ekranu śmierci w systemie Windows 10 (BSOD) i wewnętrznego błędu zasilania — Napraw błędy komputera

Napraw Windows 10 Blue Screen of DeathBłąd BSoD lub błąd niebieskiego ekranu śmierci jest bardzo powszechny w systemie Windows 10, wraz z błędem niebieskiego ekranu śmierci kolejnym rodzajem błędu drażniącego użytkowników systemu Windows 10 Błąd wewnętrzny kwestia. Oba błędy zwykle występują w systemie Karta graficzna AMD.

Przeczytaj także: Napraw Windows 8 Blue Screen of Death

Po uaktualnieniu do systemu Windows 10 z systemu Windows 7 lub Windows 8.1, gdy użytkownik uruchamia system, wyświetla się komunikat o błędzie „Komputer napotkał problem i musi zostać uruchomiony ponownie. Gromadzimy tylko informacje o błędach, a następnie uruchomimy ponownie. ”Po kilku minutach.

Razem z Sterowniki graficzne AMD, istnieje wiele innych przyczyn, które mogą generować Błąd BSoD w systemie Windows 10 system i laptop. Na tym blogu omówimy różne przyczyny błędów BSoD i spróbujemy je rozwiązać za pomocą skutecznego rozwiązania.

Metody naprawy niebieskiego ekranu śmierci systemu Windows 10 (BSOD) i wewnętrznego błędu zasilania

Metoda nr 1: Zaktualizuj najnowszy sterownik systemu Windows 10

Uwaga: Aby zastosować metodę 1, będziesz miał około 30 sekund. Ponieważ po 30 sekundach BSOD może pojawić się ponownie, dlatego musisz bardzo szybko zastosować tę metodę.

Po zalogowaniu się do systemu, gdy pojawi się pulpit:

 • Wyszukaj menedżera urządzeń, naciśnij klawisz Windows + S i wpisz Menadżer urządzeń w polu wyszukiwania.
 • Przejdź do sterownika ekranu i otwórz go
 • Teraz musisz wyłączyć sterownik karty graficznej AMD, po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy kartę graficzną AMD i wybierz opcję Wyłącz sterownik z menu kontekstowego.
 • Po aktualizacji sterownika.

Ta sztuczka powinna ponownie naprawić BSOD.

Sztuczka 2

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz zastosować lewy 1, nie martw się, ponieważ ta sztuczka pomoże Ci naprawić błąd BSOD.

 • Uruchom ponownie system Windows 10 lub laptop i otwórz menedżera zadań, naciskając ctrl + alt + del przyciski w tym samym czasie. Możesz także otworzyć menedżera zadań, klikając: prawym przyciskiem myszy pasek zadań i wybierając menadżer zadań.
 • Przejdź do zakładki Procesy, wyszukaj 2 procesy według centrum sterowania AMD i 1 AMD Catalyst.
 • Zabij te trzy procesy lub wszystkie Proces związany z AMD.
 • Następnie powtórz Rozwiązanie 1.

Teraz twój system jest OK i wolny od BSoD.

Sztuczka 3

Jeśli otrzymujesz błąd BSoD podczas aktualizacji sterownika za pomocą aktualizacji systemu Windows, po prostu odinstaluj Kontrola katalizatora AMD sterownik centrum i karty graficznej całkowicie z menedżera urządzeń.

Następnie pobierz świeżą kopię sterownika karty graficznej z oficjalnej strony i zainstaluj ją. Jednak jeśli napotkasz jakiś problem podczas aktualizacji sterownika za pomocą aktualizacji Windows, powinieneś skorzystać z pomocy profesjonalisty Windows 10 Driver Updater. To narzędzie jest specjalnie zaprojektowane, aby naprawić wszelkie błędy występujące w sterowniku systemu.

Metoda nr 4: Napraw błąd BSOD

Ta sztuczka zawiera proces odzyskiwania, zastosuj je ostrożnie.

 • Niezdolny do napraw błąd BSOD, nie martw się i nie zmuszaj do wyłączania komputera bezpośrednio za pomocą przycisku zasilania, naciskaj przycisk zasilania w sposób ciągły, aż się wyłączy.
 • Teraz włączanie i wyłączanie zasilania szybko, gdy podczas uruchamiania pojawi się logo systemu Windows. Powtórz ten proces 3 do 4 razy, aż system Windows wyświetli różne opcje odzyskiwania. Wybierz opcję przejścia do trybu awaryjnego.

Uwaga: Aby uruchomić komputer w trybie awaryjnym, musisz przejść do „Zaawansowane opcje”, A następnie znajdź„ Tryb nigdy nieudany ”.

 • Po uruchomieniu systemu w trybie awaryjnym naciśnij klawisz Windows + X i wybierz menedżera urządzeń. Teraz usuń sterownik karty graficznej AMD z „Display Adapters”.
 • Uruchom ponownie komputer i zainstaluj pobrany sterownik podczas wypróbowania trick 3.

Ta sztuczka z pewnością rozwiąże błąd BSoD w systemie Windows.

Sztuczka 5: Rozwiązanie automatyczne

Musisz złożyć wniosek profesjonalny Fixer BSoD, pobierz profesjonalne narzędzie do naprawy błędów komputera i uwolnij komputer od błędów bez robienia czegokolwiek ręcznie. To narzędzie jest w stanie naprawić dowolny błąd systemu Windows i przyspieszyć działanie komputera.

To narzędzie jest dla wszystkich, jeśli nie masz większej wiedzy na temat systemu, to narzędzie pomoże Ci naprawić komputer z systemem Windows / Laptop bez skontaktowania się z żadnym specjalistą.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

 1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
 2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
 3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji