[Rozwiązany] nie można zaktualizować sterowników drukarek HP Laserjet dla systemu Windows 10

nieaktualne sterowniki w systemie Windows 10

Po uaktualnieniu do systemu Windows 10 zobaczysz, że niektóre urządzenia sprzętowe, takie jak drukarka HP Laserjet, nie działają, ponieważ są to nieaktualne lub niekompatybilne sterowniki.

Aby więc drukarka była zgodna z systemem Windows 10, musisz zaktualizować sterowniki swojego systemu. Pobierz i zainstaluj bezpłatnie sterownik drukarki HP Laserjet ze strony internetowej HP. Przejdź do strony internetowej HP, aby znaleźć i pobrać najnowsze sterowniki. Wykonaj podane poniżej czynności, aby pobrać sterowniki z witryny internetowej HP.

Krok 1: Otwórz oficjalną stronę HP, klikając przycisk Oprogramowanie Kierowcy aby otworzyć stronę HP.

kierowca 1

Krok 2: teraz musisz wpisać nazwę modelu swojej drukarki Laserjet w polu wyszukiwania i kliknąć Znajdź mój produkt.

kierowca2

Po tym zobaczysz kilka pasujących produktów, wybierz odpowiedni zgodnie z modelem produktu.

Krok 3: Zmień system na Windows 10.

kierowca 3
Następnie otrzymasz listę oprogramowania do pobrania. Znajdź odpowiedni sterownik, a następnie pobierz go.

kierowca4

Teraz pobierz sterownik, kliknij dwukrotnie pobrany plik (plik .exe), a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować sterownik.

Jeśli nadal masz problem z drukarką HP lub błąd i nie możesz korzystać z drukarki w systemie Windows 10, powinieneś zastosować poniższe rozwiązania. Wszystkie podane rozwiązania pomogą rozwiązać wszelkie problemy związane z drukarką HP poprzez aktualizację sterowników drukarki w systemie Windows 10.

Spróbuj uzaktualizuj sterownik drukarki za pomocą sztuczki ręcznej

Niektóre drukarki wymagają ręcznej aktualizacji, aby to zrobić, wykonaj poniższe kroki:

Krok 1: Przejdź do Panelu sterowania i kliknij widok Małe ikony, a następnie kliknij Menadżer urządzeń.

Krok 2: Po otwarciu Menadżer urządzeń okno, musisz znaleźć urządzenie drukujące to musi zostać zaktualizowane. Obok problematycznej nazwy urządzenia zobaczysz żółty znak.

Krok 3: Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy problematyczną nazwę urządzenia i wybierz opcję Aktualizuj oprogramowanie sterownika.

Krok 4: Pojawi się wyskakujące okno z dwiema opcjami. Na tym etapie zaleca się wybranie pierwszej opcji Wyszukaj automatycznie zaktualizowane oprogramowanie sterownika. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować najnowsze sterowniki systemowe.

W przypadku plików sterowników systemowych obecnych na twoim komputerze, możesz przejść z drugą opcją „Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika”.

Użyj Windows Update dla nowych sterowników

Postępuj ostrożnie zgodnie z podanymi poniżej instrukcjami Aktualizacja systemu Windows w systemie Windows 10 i zaktualizuj sterowniki.

Krok 1: Kliknij menu Start, a następnie przejdź do Ustawień.

Krok 2: Teraz kliknij Aktualizacja bezpieczeństwo, obecny W oknie Ustawienia.

Krok 3: Na AKTUALIZACJA BEZPIECZEŃSTWO, musisz kliknąć Aktualizacja systemu Windows obecny w lewym okienku.

Kliknij na Sprawdź aktualizacje, a po kliknięciu musisz poczekać, aż system Windows wyszuka najnowsze aktualizacje dla twojego komputera.

Krok 4: Ponownie kliknij link informujący o dostępności opcjonalnych aktualizacji sterowników systemowych.

Uwaga: Jeśli nie widzisz tego linku, jasne jest, że Aktualizacja systemu Windows nie można znaleźć żadnych aktualizacji lub aktualizacji nie jest dostępnych dla Twojego komputera.

Krok 5: W końcu wybierz sterownik, który chcesz zainstalować, i kliknij OK, a następnie kliknij Zainstaluj aktualizacje.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Po rozwiązaniu problemów z drukarką laserową HP zaleca się przeskanowanie komputera w profesjonalny sposób, ponieważ w ten sposób można łatwo utrzymać sterowniki systemowe. Musisz pobrać profesjonalny aktualizator sterowników Windows, to narzędzie jest bardzo skuteczne i może aktualizować lub naprawiać wszystkie typy sterowników Windows.

To oprogramowanie przeskanuje komputer w celu wykrycia wszystkich problemowych sterowników, a następnie poleci najnowsze sterowniki. Za pomocą tego narzędzia możesz pobrać sterowniki do drukarki HP Laserjet dla systemu Windows 10 za pomocą zaledwie 2 kliknięć.

Link do głównej publikacji