Top 9 rocznicowych aktualizacji systemu Windows 10 Typowe problemy i jak je naprawić — Napraw błędy komputera

Aktualizacja rocznicy Typowe problemy

Aktualizacje systemu Windows 10 Anniversary są wprowadzane przez Microsoft, a ta najnowsza aktualizacja jest wdrażana na ponad 350 milionach urządzeń z systemem Windows 10 na całym świecie. Ale ta aktualizacja nie jest tak łatwa w instalacji, jak myślisz, podczas pobierania i instalowania tych aktualizacji wiele problemów / błędów / typowych problemów może uniemożliwić pobranie i zainstalowanie najnowszej aktualizacji. Na tym blogu przeczytasz o różnych błędach i ich rozwiązaniach, aby bez żadnych błędów zainstalować aktualizację rocznicową systemu Windows 10.

Budowanie systemu operacyjnego nie jest łatwym zadaniem, dlatego producent wydaje różne aktualizacje w celu rozwiązania różnych błędów i błędów. Ale czasami podczas instalowania tych aktualizacji stają się bardzo trudne z powodu błędów aktualizacji.

Ale zawsze pamiętaj, że system operacyjny nie ponosi odpowiedzialności za te błędy, czasami mogą pojawić się problemy, takie jak błąd aktualizacji z powodu innych czynników, takich jak nieaktualne sterowniki systemowe, nieprawidłowe działanie oprogramowania lub niektóre niestandardowe działania konfiguracyjne.

Niektóre typowe problemy i rozwiązania związane z rocznicową aktualizacją systemu Windows 10

Kody błędów rocznicy aktualizacji systemu Windows 10Co to oznacza i jak to naprawić
Kod 0x80073712Ten błąd pojawia się, gdy wymagany plik aktualizacji systemu Windows jest uszkodzony lub brakuje go.
Kod 0x800F0923Jeśli otrzymujesz ten kod błędu, upewnij się, że wszystkie zainstalowane sterowniki systemowe lub inne oprogramowanie zainstalowane na komputerze nie są kompatybilne z aktualizacją do systemu Windows 10.
Kod 0x80200056Ten błąd pojawia się, gdy proces aktualizacji został zerwany. Może się to zdarzyć z powodu przypadkowego ponownego uruchomienia systemu lub wylogowania z komputera / laptopa, odłączenia połączenia internetowego i innych problemów.
Kod 0x800F0922Ten kod błędu pojawia się w celu wyświetlenia z powodu problemu z serwerem, gdy system nie może połączyć się z serwerami Windows Update, może pojawić się ten błąd. Aby rozwiązać ten problem, odłącz połączenie VPN, jeśli jest ono używane przez system do łączenia się z siecią roboczą. Po odłączeniu sieci wyłącz oprogramowanie VPN i spróbuj ponownie dokonać aktualizacji. Upewnij się także, że miejsce na dysku twardym systemu jest wolne, ponieważ czasami ten błąd może również oznaczać, że nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca na partycji zarezerwowanej przez system.
Błąd: nie mogliśmy ukończyć aktualizacji. Cofanie zmian. Nie wyłączaj komputera.Ten błąd jest jednym z typowych błędów systemu Windows 10, które mogą wpływać na cały proces aktualizacji. Aby rozwiązać ten błąd, musisz zastosować kilka sztuczek. kompletne rozwiązanie: http://www.pcerror-fix.com/steps-fix-unable-complete-anniversary-update-installation
Błąd: aktualizacja nie dotyczy Twojego komputera.Jeśli system wyświetla ten typ błędu, zalecamy upewnienie się, że na komputerze lub laptopie są zainstalowane wymagane aktualizacje. Jeśli nie, zainstaluj najpierw niezbędne aktualizacje, a następnie spróbuj zaktualizować.
Kod 0xC1900208 — 0x4000CJeśli Twój komputer lub laptop ma niezgodną aplikację, może pojawić się ten błąd. Jest to bardzo niebezpieczny błąd i może zablokować cały proces aktualizacji. Więc usuń niekompatybilne aplikacje, a następnie spróbuj ponownie dokonać aktualizacji.
Kod 0xC1900200 — 0x20008
Kod 0xC1900202 — 0x20008
Te kody błędów wskazują, że komputer nie spełnia minimalnych wymagań systemowych, aby pobrać lub zainstalować rocznicowe aktualizacje systemu Windows 10.
Kod 0x80070070 — 0x50011
Kod 0x80070070 — 0x50012
Kod 0x80070070 — 0x60000
Jeśli na komputerze lub laptopie z systemem Windows 10 nie ma wystarczającej ilości miejsca do zainstalowania aktualizacji, te kody błędów mogą pojawić się na ekranie.
Link do głównej publikacji