Top 10 nowych funkcji dla biznesu w systemie Windows 8.1

Aktualizacja systemu Windows 8.1 wydana przez firmę Microsoft zawiera ważne funkcje dla użytkowników biznesowych i korporacyjnych. Wybraliśmy 9 najlepszych, które mogą Cię zainteresować
funkcje biznesowe systemu Windows 8.1
Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą, czy większą firmę, musisz wiedzieć, jakie nowe funkcje oferuje system Windows 8.1 dla Twojego przedsiębiorstwa. Wcześniej rozmawialiśmy o tak ważnych funkcjach dla użytkowników korporacyjnych, jak ulepszenia poczty, obsługa wysokich DPI, obsługa haseł odcisków palców, ulepszenia sieci bezprzewodowej i wiele innych.

Czas przypomnieć wszystkie najważniejsze funkcje z tego, o czym już wspominaliśmy i porozmawiać o kilku nowych. W ostatnim poście na temat społeczności TechNet, Mike Halsey, Microsoft MVP udostępnił 8.1 ważnych funkcji dla użytkowników biznesowych w systemie Windows 8.1. Tutaj są:

  • Tethering przez telefon — Windows 8.1 wprowadza obsługę modemu mobilnego. Twoje urządzenie z systemem Windows 8.1 z wbudowaną kartą SIM lub mobilnym kluczem do transmisji danych może współdzielić połączenie danych z maksymalnie dziesięcioma urządzeniami jednocześnie.
  • Skalowanie wyświetlania na wielu monitorach — Windows 8.1 naprawia problem z różnymi wyświetlaczami, które nie pojawiają się poprawnie z powodu różnych skalowań pulpitu, które zmniejszają tekst i inne elementy.
  • Obsługa wyświetlacza bezprzewodowego — Windows 8.1 zapewnia obsługę bezprzewodowych wyświetlaczy WiDi i Miracast, co oznacza, że ​​kompatybilny ekran lub projektor można wykorzystać jako drugi ekran. Przeczytaj więcej na ten temat w naszym artykule na temat najlepszych 3 nowych funkcji sieci bezprzewodowej w systemie Windows 8.1.
  • Dołącz do miejsca pracy — Dołączenie do miejsca pracy umożliwia dostęp do domeny firmowej bez konieczności wcześniejszej konfiguracji komputera. W ten sposób administratorzy IT egzekwują ścisłe zasady bezpieczeństwa firmy i polityki dostępu, jednocześnie przyznając uprawnienia dostępu komputerom BYOD.
  • Foldery robocze — Urządzenia BYOD synchronizują pliki robocze do użytku poza biurem z urządzeniem BYOD, bez wcześniejszej konfiguracji
  • InstantGo — Windows 8.1 uruchamia się szybciej, tak szybko, jak 300 ms ze zgodnym sprzętem
  • Obsługa drukowania Wi-Fi Direct i NFC — Windows 8.1 jest wyposażony w obsługę Wi-Fi Direct i NFC Printing, umożliwiając najnowszą generację drukarek.
  • Ulepszona biometria — Windows 8.1 zawiera nową obsługę czujników linii papilarnych
  • Nowe interfejsy API — nowe API programowania umożliwiają integrację z drukarkami 3D i wiele więcej
Link do głównej publikacji