Laptopy Dell uruchamiają się na czarnym ekranie w aktualizacji Creators Update [FIX]

Wielu właścicieli laptopów Dell, którzy zainstalowali aktualizację Windows 10 Creators Update na swoich komputerach, napotkało problemy z czarnym ekranem podczas uruchamiania. Mówiąc dokładniej, laptopy Dell mogą obudzić się na czarnym ekranie po zamknięciu i otwarciu pokrywy.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​ten problem dotyczy tylko trzech modeli laptopów Dell: Alienware 17 R4, Precision M7710 i Precision M6800. Aby przywrócić wyświetlanie, użytkownicy muszą przeprowadzić twardy restart. Niestety problem pojawia się ponownie przy następnym zamykaniu i otwieraniu pokrywy przez użytkowników.

Oto jak jeden użytkownik opisuje ten problem:

Wczoraj wieczorem mój komputer zaktualizował się do aktualizacji twórcy, a dziś rano mam czarny ekran z kursorem myszy. Wygląda na to, że wszystko jest na moim pulpicie, zmiana kursora zmienia się w palec jednym kliknięciem nad ikoną i mogę wpisać coś w obszarze zapytaj mnie o wszystko. (nie widzę, co piszę).

Jak naprawić czarny ekran po uruchomieniu w Aktualizacji twórców

Czarny ekran jest spowodowany znanym problemem ze sterownikiem ekranu GeForce stosowanym w tych modelach laptopów i aktualizacją Creators Update.

Aby rozwiązać ten problem, możesz pobrać i zainstalować poprawkę sterownika GeForce wydaną przez firmę NVIDIA w celu rozwiązania tego problemu. Możesz pobrać poprawkę ze strony pomocy technicznej NVIDIA.

Zaktualizowany sterownik ekranu jest również wydawany na te urządzenia za pośrednictwem usługi Windows Update.

Czy napotkałeś ten problem na innych modelach laptopów? W takim przypadku pobierz poprawkę NVIDIA i skorzystaj z poniższej sekcji komentarzy, aby powiedzieć nam, czy to działanie naprawiło problem.

Link do głównej publikacji