Pobierz najnowszą wersję Java na Windows 10 [32-bit, 64-bit]

Java jest jednym z najważniejszych programów potrzebnych do uruchomienia systemu Windows 8 i Windows 8.1, więc jeśli zastanawiasz się, jakie są dokładne i bezpieczne linki do pobrania dla systemu 32 i 64-bitowego, postępuj zgodnie z poniższymi informacjami, aby dowiedzieć się wszystkiego.
pobierz java Windows 8
Przede wszystkim, zanim przejdziesz do linków do pobrania na końcu artykułu, musisz zrozumieć, że prawdopodobnie już korzystasz z Javy, więc najlepszym sposobem byłoby najpierw sprawdzić to, a następnie zainstalować.

Ponadto Java nie będzie działać w interfejsie Modern, co oznacza, że ​​nie będziesz w stanie zweryfikować, czy masz zainstalowaną Javę, jeśli nie jesteś w trybie pulpitu. Dla tych, którzy nie są świadomi, Java również nie będzie działać na urządzeniach z Windows RT.

Java została niedawno poddana gruntownemu przeglądowi, ponieważ osiągnęła wersję 8 18 marca 2014 r.

Ostatnia aktualizacja miała miejsce 28 lipca 2011 r., A ta nowa wersja zawiera duże ulepszenia. W skrócie, oto najważniejsze ulepszenia, które Java 8 wprowadza do tabeli:

java windows 8.1

  • włącza Internet przedmiotów
  • zmniejszony bałagan w kodzie
  • zmodernizowane aplikacje
  • umożliwi imponujące możliwości graficzne
  • zintegrowany z JavaScript

Nie będziemy jednak udostępniać linków do 8. wersji Java, ponieważ jest ona obecnie dostępna dla programistów tylko w trybie wczesnego dostępu.

Udostępnimy linki, gdy staną się publiczne, ale na razie możesz postępować zgodnie z poniższymi linkami do pobrania, aby pobrać go na systemy Windows 8 i Windows 8.1, 10 32 i 64-bitowe.

Aby uzyskać dostęp do panelu sterowania Java w systemie Windows 8 i Windows 8.1, 10, wystarczy przejść do wyszukiwania i wpisać tam „Panel sterowania Java”.

Przed pobraniem najnowszej wersji Java musisz się upewnić, że stara została odinstalowana.

Możesz po prostu przejść do Panelu sterowania i odinstalować go jak każde inne oprogramowanie lub użyć narzędzia do odinstalowywania Java.

Ponadto przed procesem instalacji nie zapomnij wyłączyć zapór internetowych, ponieważ mogą one blokować.

Aktualizacja — Windows 10 jest tuż za rogiem, a my udostępnimy samodzielny przewodnik, aby pomóc Ci również uzyskać najnowszą wersję Java, więc bądź na bieżąco.

Aktualizacja Java w wersji 8 66

Ta aktualizacja została wydana 16 listopada 2015 r. I choć nie wprowadza żadnych nowych nowych funkcji ani opcji, zawiera poprawki luk w zabezpieczeniach, dlatego należy ją pobrać i zainstalować, aby zminimalizować ryzyko w środowisku.

Ostrzeżenie o epickim przewodniku! Wszystko, co należy wiedzieć o instalowaniu plików .JAR w systemie Windows 10, znajduje się tutaj!

Aktualizacja bezpieczeństwa — koniec 2014 r

Najnowsza wersja Java dla Windows 8, 10 zawiera poprawki do luk w zabezpieczeniach, ale poniższe łącza będą nadal działać, więc postępuj zgodnie z nimi bezpiecznie.

Pobierz Java dla Windows 8, 8.1, 10 — 32 bity
Pobierz Java dla Windows 8, 8.1, 10 — 64-bitowy

AKTUALIZACJA: Przy dobrze ustalonym systemie Windows 10 jako głównym systemie operacyjnym firmy Microsoft zalecamy przeczytanie tego szczegółowego przewodnika, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat pobierania oprogramowania Java 10 na komputer.

Link do głównej publikacji