Teraz możesz zdalnie podłączyć system Windows 7 do systemu Windows 8.1, 10

Jedną z poszukiwanych funkcji wprowadzonych przez ostatnią aktualizację wydaną przez Microsoft jest możliwość zdalnego połączenia Windows 7 SP1 z urządzeniem z systemem Windows 8.1 i Windows Server 2012 R2. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej
zdalne połączenie Windows 7 Windows 8
Microsoft opublikował sporo aktualizacji we wtorek łaty z listopada 2013 r., Ale jedną z nich, o której nie było tak głośno, jest możliwość zdalnego połączenia komputera z systemem Windows 7 z dodatkiem SP1 do urządzenia z systemem Windows 8.1 i Windows Server 2012 R2. Rod Trent z WindowsItPro odkrył odkrycie, mówiąc:

W ostatniej aktualizacji systemu Windows 7 oznaczonej jako poprawka wydajności i niezawodności istnieje również poszukiwany składnik, który umożliwia komputerom z systemem Windows 7 SP1 tworzenie zdalnych połączeń z komputerami z systemem Windows 8.1 i Windows Server 2012 R2. O ile nie przekopiesz się w informacjach o wydaniu aktualizacji, po prostu nigdy nie dowiesz się, że dołączono nowego klienta połączenia pulpitu zdalnego (RDC).

Po zainstalowaniu tej aktualizacji użytkownicy systemu Windows 7 z dodatkiem SP1 będą mogli korzystać z nowych funkcji usług pulpitu zdalnego wprowadzonych w systemach Windows 8.1 i Windows Server 2012 R2. Uzyskują szybsze połączenia, dynamiczne modyfikacje rozdzielczości pulpitu, cieniowanie sesji i lepsze bezpieczeństwo.

Jednak przed zainstalowaniem poprawki niezawodności, która wprowadza tę funkcję, należy również upewnić się, że masz następujące aktualizacje: KB2574819 i KB2857650. Dodają obsługę DTLS w Windows 7 SP1 i Windows Server 2008 R2 SP1 oraz poprawiają funkcje RemoteApp i Połączenia pulpitu dostępne dla Windows 7.

Jeśli chcesz połączyć się zdalnie z innym urządzeniem z systemem Windows 8.1, czy to tabletem, czy komputerem stacjonarnym, powinieneś wiedzieć, że istnieje również oficjalna aplikacja TeamViewer, z której możesz skorzystać, o nazwie Team Viewer Touch. Jak planujesz korzystać z funkcji łączności zdalnej z systemu Windows 7 na Windows 8.1?

Link do głównej publikacji