Te bezpłatne oprogramowanie do edycji wideo obsługuje również podzielony ekran

Istnieje mnóstwo oprogramowania do edycji wideo, zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów domowych. Ale w tym oceanie opcji pewne szczególne cechy mają znaczenie.

Dzisiaj zaprezentujemy trzy edytory wideo obsługujące edycję wideo na podzielonym ekranie. Za pomocą tych narzędzi powinieneś być w stanie stworzyć najpiękniejsze filmy na podzielonym ekranie do pracy lub w szkole lub po prostu dla zabawy.

Jeśli jesteś tym zainteresowany i chcesz dowiedzieć się, jakie programy obsługują tę ciekawą, dramatyczną funkcję, kontynuuj czytanie tego przewodnika.

Twórz niesamowite filmy na podzielonym ekranie za pomocą tych bezpłatnych narzędzi

1

AVS Video Editor

oprogramowanie do edycji wideo umożliwiające podział ekranu

AVS Video Editor jest jednym z najlepszych programów do obsługi dwóch filmów jednocześnie. Jak sama nazwa wskazuje, jest to łatwy w użyciu edytor wideo, który umożliwia edycję i edycję filmów, z możliwością łączenia dwóch lub więcej filmów przy użyciu niestandardowych proporcji.

Możesz przetestować jego funkcje, pobierając bezpłatną wersję próbną.

Przed połączeniem dwóch filmów z AVS Video Editor powinieneś wiedzieć, że oprogramowanie zapewnia funkcję nakładania się wideo, ale nie kafelkowanie.

Możesz jednak umieścić dwa lub więcej filmów obok siebie za pomocą obrazu tła. Pobierz obraz (zalecam jednolity kolor, aby podświetlić filmy), który będzie używany jako tło twojego projektu.

  • Pobierz teraz AVS Video Editor za darmo
  • Pobierz teraz AVS Video Editor Pro

2)

Adobe Premiere Pro

oprogramowanie do edycji wideo umożliwiające podział ekranuAdobe Premiere Pro to profesjonalny program do edycji wideo, który pozwala łączyć dwa lub więcej filmów za pomocą niektórych efektów.

Możesz przetestować jego działanie przez okres próbny wynoszący 7 dni, po którym musisz zarejestrować się, aby subskrybować usługę Creative Cloud.

Tworzenie wideo podzielonego ekranu w Adobe Premiere Pro jest raczej prostym zadaniem. Musisz tylko zaimportować oba filmy i wybrać Efekty> Przytnij.

Stamtąd wybierz 50% uprawy i masz ją. Oprócz tego taka aplikacja premium oferuje różnorodne animacje do dodania, dodatkowe efekty lub, jeśli masz na to ochotę, wiele filmów jednocześnie.

Pobierz Adobe Premiere Pro

3)

Kapwing (online)

oprogramowanie do edycji wideo umożliwiające podział ekranu

Jeśli szukasz narzędzia do edycji filmów online, Kapwing jest właściwym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb. Jest to usługa online, która pozwala szybko i łatwo tworzyć edycję wideo oraz edytować filmy, dodając efekty i filtry lub obracając, wycinając i więcej.

Musisz wiedzieć, że Kapwing stosuje znak wodny do przetwarzanych filmów, które możesz usunąć, klikając przycisk Usuń znak wodny „kapwing.com” i płacąc 6 dolarów za każdy film.

Możesz też zarejestrować się w usłudze i zapisać się na subskrypcję w wysokości 20 USD miesięcznie, która pozwala usunąć znak wodny ze wszystkich filmów, które chcesz.

Wejdź na kapwing.com

Czy używałeś i wypróbowałeś inne oprogramowanie, które pozwala na podzielenie ekranu, które Twoim zdaniem jest lepsze niż wymienione w tym artykule? Podziel się swoim doświadczeniem w komentarzach

Link do głównej publikacji