4 najlepsze oprogramowanie na znaczek bezpieczeństwa do projektowania profesjonalnych kart identyfikacyjnych

Odznaki są podobne do dowodów osobistych, ale mają zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. To jak kolejny emblemat organizacji, noszony przez pracowników. Jak sugeruje, projektowanie identyfikatorów bezpieczeństwa wymaga skomplikowanego procesu, mając na uwadze bezpieczeństwo firmy.

Ponadto zapewniają one dostęp do różnych pomieszczeń firmy i dlatego zostały zaprojektowane przez programy zabezpieczające. Powiedziawszy to, odznaki te są również przydatne dla nowych pracowników i członków w celu szybkiego dostępu.

W przeciwieństwie do zwykłego narzędzia do drukowania kart, oprogramowanie do projektowania kart identyfikacyjnych może dodawać funkcje bezpieczeństwa, takie jak holografia, trawienie, mikrotekst i inne. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednie oprogramowanie do kart identyfikacyjnych, które poprowadzi użytkowników krok po kroku, aby zaprojektować pożądaną plakietkę bezpieczeństwa.

Oto lista jednych z najlepszych programów zapewniających bezpieczeństwo, które mogą zaspokoić potrzeby bezpieczeństwa.

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do projektowania kart identyfikacyjnych?

1

AlphaCard

Sofftware projektowania kart identyfikacyjnych

Tworzenie odznak było świadkiem poważnych wstrząsów w ciągu ostatnich kilku lat dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu do odznak bezpieczeństwa firmy AlphaCard. Oprogramowanie stanowi siłę napędową procesu drukowania kart, która umożliwia użytkownikom projektowanie własnych odznak.

Pomaga im także w obsłudze i zapisywaniu wszelkich danych posiadacza karty, kontaktach z bazami danych oraz wstawianiu funkcji.

Oprogramowanie jest wyposażone we wstępnie ustawione szablony, których można użyć do zaprojektowania odznak. Zawiera funkcje takie jak edycja tekstu, a także warstwy warunkowe i obiekty, które pomagają projektować znaczki na warstwach. Oprogramowanie pozwala użytkownikom importować obrazy w różnych formatach.

Ponadto użytkownicy mogą dodawać kodowanie w postaci kodów kreskowych, kodowania zbliżeniowego, pasków magnetycznych itp. Za pomocą tego narzędzia. Jedną z jego głównych zalet jest funkcja bezpieczeństwa z ochroną hasłem, kontami osób i grup itp.

Te funkcje zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi do dokumentów projektowych. Funkcja śledzenia obecności i obecności oprogramowania pomaga usprawnić proces kontrolowania danych pracowników w scentralizowanym miejscu.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna; zaczyna się od 175 $.

 • 2)

  Oprogramowanie Asure ID firmy HID Global

  oprogramowanie do projektowania kart identyfikacyjnych

  HID Global oferuje pełną gamę oprogramowania do projektowania kart Asure ID. Od zwykłego oprogramowania wstępnego po oprogramowanie na poziomie przedsiębiorstwa ma wiele do zaoferowania. HID Assure ID Exchange to produkt, który skupia bezpieczniejsze aplikacje oparte na hasłach dzięki awangardowym funkcjom kart inteligentnych. Obejmuje również grawerowanie laserowe dla zwiększenia bezpieczeństwa.

  Obejmuje solidną integrację z modułami do kodowania i rejestracji. Ta funkcja zapewnia szybki i płynny dostęp do innych źródeł bazy danych. Użytkownicy mogą również personalizować odznakę, zarówno graficznie, jak i elektronicznie, w jednej spójnej metodzie przy użyciu modułu zarządzania iDirector. Poza tym zawiera również moduł konfiguracji lasera, który ułatwia konfigurację i utrzymanie grawera.

  Co najważniejsze, ma zaawansowany interfejs użytkownika, który jest idealny nawet dla początkujących. Ponadto umożliwia użytkownikom sortowanie, filtrowanie i zestawianie danych w celu tworzenia niestandardowych raportów.

  Kompatybilność z grawerem laserowym Fargo i solidna integracja z ponad 25 najlepszymi systemami kart identyfikacyjnych to tylko niektóre z jego innych głównych cech.

  Cena: dostępny 30-dniowy bezpłatny okres próbny; zaczyna się od 250 $.

  • 3)

   IDSecurityOnline

   Oprogramowanie do projektowania kart identyfikacyjnych

   IDSecurityOnline drukuje profesjonalne odznaki bezpieczeństwa, podobnie jak inne aplikacje. Pomaga także zarządzać danymi pracowników i synchronizować je z bieżącą bazą danych, jednocześnie wprowadzając funkcje kodowania do identyfikatorów.

   Gama oprogramowania oferowanego przez markę znacznie ułatwia cały proces projektowania identyfikatorów z profesjonalnym wynikiem. Są nie tylko łatwe do uaktualnienia, ale są również łatwe w kieszeni dzięki dostępności w różnych cenach w zależności od potrzeb.

   Wstępnie zdefiniowane szablony, widok edycji danych tekstowych, opcja kodowania magnetycznego, możliwość tworzenia i edytowania tabeli bazy danych lub pozyskiwanie podpisów to tylko niektóre z innych istotnych cech podstawowego oprogramowania.

   Zaawansowane funkcje, takie jak „Guru Peedy”, które umożliwiają komunikację z oprogramowaniem lub przechwytywanie podpisów, są dostępne w wersjach pro. Łatwe interfejsy czterech kliknięć lub akwizycja obrazu Twain należą do innych godnych uwagi cech zaawansowanych wersji.

   Cena: zaczyna się od 63,75 $.

   • 4

    Oprogramowanie odznaki Jolly ID

    Oprogramowanie do projektowania kart identyfikacyjnych

    Oprogramowanie Jolly ID Badge zapewnia użytkownikom narzędzie do tworzenia identyfikatorów, które pomaga im w łatwy sposób śledzić swoich pracowników. Może tworzyć nawet najbardziej skomplikowane lub proste układy, w zależności od potrzeb. Niezależnie od tego, czy użytkownicy tworzą szablony przy użyciu projektów, czy wdrażają je w dowolnym preferowanym profilu, łatwo wydrukować żądaną liczbę kart z emblematem firmy. Użytkownicy mogą również wziąć pod uwagę zaawansowane wersje do śledzenia pracowników i zarządzania gośćmi. Co więcej, wersje pro pomagają zintegrować nowe identyfikatory z systemem kontroli dostępu.

    To oprogramowanie do drukowania kart identyfikacyjnych pomaga tworzyć w pełni funkcjonalne dokumenty tożsamości ze zdjęciem. Korzystając z tego oprogramowania, użytkownicy mogą łatwo przydzielać identyfikatory bezpieczeństwa pracownikom, odwiedzającym, a nawet członkom.

    Co więcej? Łączy się również z istniejącym oprogramowaniem, aby drukować Odznaki prosto z bieżących osobistych danych użytkownika. Ponadto pomaga szybko i bezproblemowo przedrukować zastępcze plakietki.

    A co najważniejsze, zwiększa bezpieczeństwo kart ID, dodając kody kreskowe, paski magnetyczne i kodowanie RFID.

    Cena: zaczyna się od 250 $.

    Wniosek

    Znaczek firmowy lub dowód tożsamości ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa organizacji, a także dla jej pracowników. Dlatego ważne jest, aby wydrukować go przy użyciu profesjonalnego oprogramowania identyfikacyjnego, które zapewnia pełne bezpieczeństwo poświadczeń.

    Wybierz najlepsze programy z powyższej listy i zabezpiecz dane swojego pracownika.

Link do głównej publikacji