4 oprogramowanie do edycji wideo z piłki nożnej, aby podświetlić wszystkie szczegóły meczu

Oprogramowanie do edycji wideo jest korzystnym narzędziem dla trenerów sportowych. W piłce nożnej najlepsze oprogramowanie do edycji wideo piłkarskich obnosi się z wyjątkowymi możliwościami wideo i pomaga użytkownikom bardziej efektywnie oglądać pasujące filmy.

Na przykład gry są zazwyczaj indeksowane i pobierane szybko w celu wyświetlenia na listach odtwarzania lub w celu utworzenia najważniejszych filmów.

Możliwe jest również generowanie niestandardowych raportów z filmów w celu ujawnienia trendów w grze.

Jak działa oprogramowanie do edycji wideo w piłce nożnej

Wykorzystując mnóstwo wbudowanych narzędzi, oprogramowanie do edycji wideo w piłce nożnej poprawia nagrane klipy z gry, dzieląc je na pożądane „części”.

Na przykład użytkownik może wyróżnić graczy, incydenty, wybrane działania lub dowolne inne szczegóły dopasowania, a nawet wyświetlić je w zwolnionym tempie.

Trenerzy mogą dzielić się tymi „rozcięciami” z zawodnikami podczas treningów na nadchodzące mecze i / lub pomagać im w lepszym występie indywidualnym.

Więc co to jest Najlepsze oprogramowanie do edycji wideo w piłce nożnej?

Istnieją niezliczone programy w tej przestrzeni, z których większość ma bogatą kolekcję niesamowitych funkcji. Oto krótki przegląd niektórych z tych pomocnych programów.

Najlepsze 4 narzędzia do edycji wideo piłkarskich

1

Cyberlink Power Director (świetny edytor wideo)

Edytor piłkarski Cyberlink Power Director

Jedno z najpotężniejszych programów do edycji wideo piłkarskich, Power Director firmy Cyberlink zapewnia profesjonalne filmy piłkarskie i sprawdza się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

Ogromna kolekcja fajnych, gotowych szablonów zawiera niesamowite przejścia, animacje, efekty i fenomenalną muzykę.

Produkt wideo korzysta z operacji przeciągania i upuszczania i jest bardzo łatwy.

Ponadto obsługuje wszelkie możliwe modyfikacje i, co najważniejsze, obsługuje większość najnowszych formatów wideo online, w tym Ultra HD 4K.

To nie wszystko: Power Director jest jednym z niewielu programów, które umożliwiają edycję wideo True360, dzięki czemu użytkownicy mogą wyróżniać odtwarzacze, wstawiać strzałki do filmów i korzystać z zwolnionego tempa.

Osoby szukające wyrafinowanych filmów mają dodatkową kreatywną iskrę z biblioteki tematycznych animowanych tytułów, zewnętrznych dźwięków filmowych i śledzenia ruchu klatka po klatce.

Użytkownicy mają możliwość wyeksportowania produktu końcowego w ulubionym formacie i wykonania kopii zapasowej klipów na łatwej w użyciu platformie chmurowej CyberLink.

 • Sprawdź teraz oprogramowanie Cyberlink Free Video Editing

Można pobrać wersję próbną programu Cyberlink Power Director lub skorzystać z zaawansowanej opcji subskrypcji już od 5,83 USD / m.

 • PRZECZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych programów do naprawy wideo do góry nogami w systemie Windows 10

2)

VidSwap

VidSwap

vidswapZe względu na swoją zwycięską elastyczność, VidSwap powoli stał się ulubieńcem wielu trenerów i graczy.

Stworzona platforma internetowa jest dość szybka i psuje przesłane gry w ciągu 6-12 godzin, dzięki czemu użytkownicy mogą zacząć planować następny mecz jak najszybciej.

Przechwytuje wszystkie niezbędne elementy, w tym szczególne wydarzenia, sytuacje w grze oraz poszczególnych graczy.

Największą wiadomością jest to, że intuicyjne interfejsy programu sprawiają, że cały proces przechwytywania i edytowania nagranych filmów jest świetną zabawą.

Rzeczywiście, oprogramowanie chmurowe, które latają wysoko, odpowiada prawie wszystkim konwencjom stosowanym w klasycznych sportowych transmisjach wideo z piłki nożnej, co czyni go jednym z najlepszych w branży.

Użytkownicy mają możliwość przypisania pliku do własnej listy odtwarzania w celu późniejszego szczegółowego przeglądu lub udostępnienia gotowego pliku bezpośrednio innym graczom lub trenerom.

Wersja testowa trwa 14 dni, a subskrypcja rozpoczyna się od 50 USD za grę.

Wypróbuj VidSwap już teraz

 • 3)

  Lightworks

  Edytor wideo piłkarski Lightworks

  Solidny edytor wideo Lightworks zawsze był w wyścigach, gdy tylko pojawi się jakakolwiek dyskusja na temat edycji wideo z piłki nożnej.

  Oprogramowanie jest pewnym zwycięzcą i obsługuje nawet najbardziej wymagające kreacje dzięki zawstydzeniu bogactwem funkcji.

  Na przykład, można przesłać wiele filmów i sprawić, by zadziałała magia, tworząc ekscytujące filmy o najlepszych celach, momentach wstrząsających nerwami i oszałamiających zapisach.

  Najlepsza część?

  Jego interfejs jest prosty, a kroki proste, więc nie trzeba wiele czasu, aby doskonalić edycję piłki nożnej.

  Jest to kompletny pakiet do edycji i obsługuje wiele formatów wielu klatek, dzięki czemu użytkownicy mogą otwierać filmy nawet ze swoich telefonów.

  O dziwo, jest dożywotnio darmowy, choć istnieje możliwość uaktualnienia do wersji pro, aby uzyskać dostęp do najnowszych funkcji.

  • Pobierz Lightworks
  • 4

   Adobe Premiere Pro

   Adobe Premiere Pro

   Mówiąc najprościej, Adobe Premiere to Pele edycji piłkarskiej edycji wideo.

   Oprogramowanie gwiazdy jest dostarczane z każdym narzędziem marzeń i konsekwentnie produkuje filmy, których jakość pozostawia większość konkurencji nadrabiania zaległości.

   Od niestandardowych nakładek graficznych po wydajne przepływy pracy, firma Adobe Premie ma to wszystko.

   Najbardziej przyjemny jest sposób, w jaki wykorzystuje swoje wszechstronne funkcje edycji wideo do łączenia scen wideo, dodawania przejścia i ostatecznie przekształcania niedokończonych edycji w dzieło, które można udostępnić.

   Specjaliści, trenerzy i trenerzy szukający 360-stopniowego kąta w stosunku do akcji i wyników w meczu piłki nożnej na żywo mają utalentowanego przyjaciela w tym — tak, to jest tak funkcjonalne.

   I, jak można się spodziewać po każdym najwyżej ocenianym oprogramowaniu do edycji wideo, jego interfejs użytkownika jest uporządkowany i elegancki.

   • Pobierz teraz Adobe Premiere z Amazon

   Oprogramowanie wyróżnia się szybkim przycinaniem, kodowaniem, filtrowaniem i mieszanką innych cennych funkcji.

   Zdecydowanie stroma krzywa uczenia się, ale gdy nowicjusz zrozumie procesy, trudno jest spojrzeć wstecz.

   Adobe Premiere Pro ma cenę 20,99 USD / miesiąc i ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Adobe Premiere pro.

   • CZYTAJ TAKŻE: Pobierz aplikację FotMob: Live Score Football / Soccer App na Windows 10, 8

   Wniosek

   Najlepsze oprogramowanie do edycji wideo piłkarskich pozwala użytkownikom rozbić gry na łatwiej przyswajalne fragmenty do trenowania i pomóc w indywidualnych występach.

   Pokazują także lepszy obraz wszystkiego — ataku, obrony, fauli, rzutów rożnych, pokonywanych odległości, formacji i wielu innych.

   To powiedziawszy, wybór może być trudny, więc użytkownicy powinni wziąć pod uwagę takie kwestie, jak budżet, łatwość użycia i poziom umiejętności podczas porównywania dostępnych opcji.

   Jednak wszystkie działają znakomicie i powinny przenieść wrażenia wideo na wyższy poziom.

Link do głównej publikacji