Jakie jest najlepsze oprogramowanie do nauki śpiewania?

Czy lubisz śpiewać i szukasz oprogramowania do nauki śpiewania? Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą, a chcesz po prostu lepiej śpiewać, czeka Cię prawdziwa uczta, ponieważ w tym artykule wymieniono niektóre z najlepsze oprogramowanie do nauki grzechug, abyś mógł cieszyć się chwilą i poprawić swój wokal w mgnieniu oka.

Jak każda inna umiejętność, śpiew wymaga regularnych ćwiczeń i ma wiele miejsca na ulepszenia. Większość znakomitych artystów regularnie poszukuje nowych technik śpiewania i lepszej kontroli głosu, ponieważ pracują nad idealną wysokością, tonem i czasem, aby osiągnąć wysokie tony.

Jednak zostanie utalentowanym piosenkarzem nie jest spacerem do parku — zajmuje to trochę czasu — ale możesz usłyszeć swoje postępy w ciągu kilku lekcji od rozpoczęcia praktyki.

Te programy do nauki śpiewania pomagają również nauczyć się właściwych i podstawowych metod budowania wiedzy na temat śpiewu, korygowania złych nawyków z powodu braku szkolenia, rozwijania potencjału, dostępu do profesjonalnych lekcji, ochrony strun przed wysiłkiem, rozwijania osobistego stylu śpiewania, i ciesz się treningami we własnym czasie i harmonogramie.

Szukając najlepszego oprogramowania do nauki śpiewu, rozważ takie, które pasuje do Twojego stylu uczenia się, jest dla ciebie przystępne, łatwe do zrozumienia, ale dogłębne, ma wiele funkcji umożliwiających sukces w nauce, ma materiały pisane i audio do nauki, jest odpowiednie dla twojego poziomu doświadczenia, zapewnia kilka ćwiczeń rozgrzewających i zapewnia opinie głosowe, które pozwalają poznać twoje śpiewanie i obszary wymagające poprawy.

 • Dowiedz się, jak śpiewać za pomocą tych narzędzi systemu Windows 10

  1

  Metoda śpiewania (zalecane)

  Dzięki temu oprogramowaniu do nauki śpiewania otrzymujesz ponad 230 lekcji krok po kroku, dzięki którym możesz błyskawicznie rozwijać się od początkującego do profesjonalisty w różnych gatunkach, w tym folk, pop, jazz, klasyczny, głos operowy i RB, a także jak melodie koncertowe.

  Funkcje obejmują występ fortepianu na żywo, wersje plików MIDI, ponad 80 pełnych utworów z przebojami wspaniałych muzyków wszechczasów, takich jak między innymi John Lennon i Diana Ross, interaktywne informacje zwrotne, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy śpiewasz melodię, czy nie. jako tryb oceny wydajności dla konkretnych informacji zwrotnych na temat błędów i ogólnego wyniku.

  Kolejną funkcją jest śledzenie postępów za pomocą spersonalizowanych raportów, dzięki czemu możesz mierzyć i mierzyć postępy w nauce śpiewu, a także wbudowany metronom, interaktywny trening słuchu i quizy sprawdzające twoją wiedzę.

  Uwzględniono także eksperta nauczyciela śpiewu, który ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w edukacji muzycznej.

  • Kup teraz na Amazon

  — POWIĄZANE: 10 najlepszych programów do rozpoznawania muzyki do zainstalowania na komputerze

  2)

  SINGPRO

  Jest to najbardziej wszechstronne oprogramowanie do nauki śpiewania, a także pierwszy i jedyny w pełni mobilny program szkolenia i lekcji głosu, który działa z dowolnego urządzenia — tabletu, telefonu, laptopa i komputera stacjonarnego.

  Jest łatwy w użyciu i pomaga zwiększyć zakres głosu, moc, ton i tonację lub po prostu rozgrzać się na koncert, ćwiczyć piosenki i ćwiczyć z trenerami wokalnymi, abyś mógł śpiewać mocniej i połączonym głosem, uczyć się wysokości i harmonia, i wiele więcej.

  Do zadań, które można wykonać za pomocą tego oprogramowania, należą trening pitch, przechowywanie nagrań na rozgrzewkę lub treningi i oceny w dzienniku wokalnym, ćwiczenie sam, nagrywanie piosenek i dzielenie się z przyjaciółmi i nauczycielami za pomocą dyktafonu, a także dostęp do biblioteki szkolenia i samouczki wideo, które są zabawne i pouczające, dzięki czemu można nauczyć się techniki wokalnej, zdrowia i wydajności.

  Jego najważniejsze funkcje to narzędzie do analizy spektrogramu, program szkolenia wysokości dźwięku, lekcje i szkolenie wokalne online, eksporter karaoke i zmiany klucza, jak wideo, dostęp do ekspertów wokalnych oraz biblioteka elektroniczna do rozwoju artystów.

  Uzyskaj SINGPRO

  • 3)

   SingSee

   To oprogramowanie do nauki śpiewania pozwala widzieć głos na ekranie komputera i korzysta z algorytmów analizy wysokości dźwięku, aby dać wyniki podczas śpiewania na różnych wyświetlaczach, które pokazują aspekty głosu.

   Nie tylko lepiej śpiewasz za pomocą tego oprogramowania do treningu głosu, ale także widzisz właściwości akustyczne swojego głosu podczas śpiewania i słuchania go podczas odtwarzania. Jest to dobre do ćwiczeń, ponieważ pokazuje, w jaki sposób utrzymujesz wysokość, głośność lub kolor głosu.

   Narzędzie przekazuje w czasie rzeczywistym informacje zwrotne na temat tonu i barwy głosu, pokazując, co naprawdę robi Twój głos podczas śpiewania, a także możesz sprawdzić swoją głośność, vibrato lub podteksty.

   Jego wirtualna klawiatura pozwala także grać, klikając klawisze myszy lub korzystając ze skrótów klawiaturowych, więc jeśli nie masz fortepianu lub klawiatury, aby ćwiczyć śpiew, jest to przydatne w przypadku wskazania wysokości.

   Uzyskaj SingSee

   • 4

    EarMaster

    Jeśli chcesz nauczyć się śpiewać, ucząc się teorii i wszechstronnego szkolenia słuchu, jest to najlepsze oprogramowanie do nauki śpiewania dla każdego piosenkarza, zarówno początkującego, jak i profesjonalisty.

    Narzędzie zawiera dwa główne kursy z ponad 2000 ćwiczeniami, za pomocą których można śpiewać, śpiewać, ćwiczyć i ćwiczyć rytmikę od początkującego do zaawansowanego, a wraz z postępem automatycznie podnosi poziom trudności, aby dopasować się do twoich umiejętności.

    Możesz łatwo śledzić swoje postępy, odnotowując obszary siły i / lub obszary wymagające poprawy, a także przeglądać wyniki na podstawie lekcji lub dnia, a następnie dostosować lekcje do pracy na słabych obszarach.

    To narzędzie jest używane przez tysiące szkół muzycznych na całym świecie, z teorią muzyki, kształceniem słuchu i kursami muzycznymi na większości poziomów.

    Posiada również funkcje EarMaster Cloud, rozwiązanie, które zapewnia zarówno uczniom, jak i nauczycielom dostęp na dowolnym urządzeniu, a także udostępnia zadania i synchronizuje wyniki w chmurze.

    Możesz skorzystać z nieograniczonej bezpłatnej wersji z pierwszymi lekcjami kursu dla początkujących i dostosowanymi ćwiczeniami do identyfikacji interwałów oraz identyfikacji akordów lub postępów i aktualizacji do wersji Pro, aby odblokować więcej funkcji.

    Inne funkcje obejmują asystenta testu mikrofonu, zmienione warsztaty ogólne i jazzowe, zmieniony ekran wprowadzania lekcji, profile instrumentalne, ustawienia tempa, zaawansowane statystyki, algorytm wykrywania głosu, instrumenty ekranowe, takie jak fortepian / gitara / bas / skrzypce / wiolonczela / banjo i więcej oraz interaktywne kursy obejmujące wszystkie podstawy teorii muzyki.

    • Kup teraz na Amazon

    Gotowy do nauki śpiewania? A może masz oprogramowanie do nauki śpiewania, którego obecnie używasz? Podziel się z nami w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji