Oprogramowanie DVD Slide Show GUI pokazu slajdów DVD

Microsoft WindowsOprogramowanie do pokazu slajdów DVD DVD Slideshow GUI to doskonały program do tworzenia pokazów slajdów ze zdjęciami. Oprogramowanie pokazu slajdów obsługuje różne formaty wejściowe, w tym najpopularniejsze formaty zdjęć jpg i png, ale także filmy avi. Jeden efekt przejścia z ponad 80 efektów jest automatycznie stosowany do każdego pliku multimedialnego dodanego do oprogramowania pokazu slajdów DVD. Możliwe jest edytowanie przejść i tworzenie niestandardowych z poziomu interfejsu aplikacji. Ponadto można zmienić czas trwania każdego wyświetlanego zdjęcia i dodać podpisy ekranowe, które można również w szerokim zakresie dostosowywać.

Ponadto można zmienić kolejność zdjęć, klikając element w nagłówku tabeli. Jest to interesujące, jeśli dodaje się zdjęcia z aparatu cyfrowego, które zwykle są nazywane sekwencyjnie.

oprogramowanie pokazu slajdów DVD

Muzykę i obraz tła można również dostosować. Należy zauważyć, że można dodać tylko jeden plik mp3. Użytkownicy z dużą ilością zdjęć mogą łatwo zabraknąć muzyki. Niedawno sprawdzone scalanie Mp3 może być użyte do scalenia wielu plików mp3 w celu utworzenia większego, odpowiedniego do utworzenia pokazu slajdów DVD.

Interfejs DVD Slideshow GUI zawiera opcje eksportowania pokazu slajdów ze zdjęciami DVD do formatu mpg, tworzenia menu DVD, które można zaimportować do DVD Author lub nagrać bezpośrednio na dyskach CD, DVD lub Blu-Ray.

Funkcje pokazu slajdów DVD w skrócie:

  • 237 przejść, 83 efektów, które można dodać do całego pokazu slajdów, 15 ruchomych teł (avs).
  • Animuj nakładające się obrazy za pomocą powiększania, przesuwania i obracania. Dodaj zdjęcia i dane EXIF ​​oraz kanał alfa.
  • Dodaj filmy (avi / avs) do pokazu slajdów. Dodaj muzykę, ruchome tła, obramowania i napisy.
  • Twórz własne przejścia, efekty i tła ruchu.
  • Eksport do wideo DVD (PAL / NTSC 4: 3 16: 9), BluRay, 720p, 1080p, audio dvd, rozdziały dvd, napisy dvd, avi, flash dla Internetu, skrypt avisynthscript, storyboardy, pojedyncze obrazy z tłem.
  • GUI w języku angielskim, francuskim, holenderskim, niemieckim i duńskim.

Interfejs DVD Slideshow GUI może zainstalować kilka dodatkowych programów, które są potrzebne do określonych funkcji, w tym doskonałe oprogramowanie do nagrywania płyt DVD ImgBurn lub AviSynth. Oprogramowanie pokazu slajdów DVD można pobrać ze strony internetowej programisty.

Link do głównej publikacji