Szukasz aplikacji torrent do pobrania na Windows 10, 8.1? Oto najlepsze

Naprawdę potrzebujesz osobnej aplikacji klienckiej torrent na swoim urządzeniu z systemem Windows 8.1 lub Windows 10, dlatego zebraliśmy tylko to, co najlepsze.
aplikacje Windows 8 torrent
Jeśli masz urządzenie z ekranem dotykowym (laptop, tablet lub hybrydowy) z systemem Windows 8.1 lub Windows 10, prawdopodobnie chcesz uzyskać bardzo dobrą aplikację torrent na tablecie Windows 8.1, najprawdopodobniej. Oczywiście nadal możesz korzystać z dobrych tradycyjnych aplikacji torrentowych, które wszyscy znamy, ale jeśli szukasz aplikacji torrentowych zaprojektowanych specjalnie dla systemu Windows 8, Windows 10 touch i interfejsu użytkownika, a następnie trzymaj się z nami.

Jednak jako ważna wskazówka, którą należy wziąć pod uwagę — istnieją również zdalne aplikacje torrentowe, które pozwalają zdalnie kontrolować pobieranie torrentów. Myślę, że nie szukasz tego rodzaju aplikacji, dlatego przedstawimy tutaj trzy samodzielny downloader / klienci torrent dla Windows 10, Windows 8 i tylko jedna zdalna aplikacja torrent.

Bez zbędnych ceregieli, rzućmy okiem na niektóre z najlepszych aplikacji, których można używać w systemie Windows 10, Windows 8 do pobierania plików torrent.

Jeśli chcesz pobierać torrenty za pomocą niewykrywalnych serwerów, automatycznie wybranych dla Ciebie, zalecamy użycie w pełni dedykowanego narzędzia VPN. Pobierz teraz CyberGhost (77% sprzedaży flash).
CyberGhost ma specjalną funkcję anonimowego pobierania torrentów.

Potrzebujesz aplikacji torrentowych dla Windows 8, Windows 10

1. Torrent by Jujuba Software [Darmowy]

Oprogramowanie torrent jujuba Windows 8

The darmowa aplikacja Torrent na Windows 8.1, Windows 10 wydane przez Jujuba Software jest obecnie jednym z najlepszych, jakie mogliśmy znaleźć w Sklepie Windows. Jujuba Software Torrent umożliwia pobieranie plików torrent, filmów i muzyki za pośrednictwem protokołu BitTorrent.

Możesz również dodać linki URL magnesu. Aplikacja działa zarówno w systemie Windows RT, jak i Windows 8.1, Windows 10 Professional, nie tylko w standardowej wersji Windows 8.1, Windows 10. Daj nam znać, co myślisz o nim po przetestowaniu go w systemie Windows 8.1.

[AKTUALIZACJA] Najnowsza wersja zaktualizowała style wizualne i dodała kilka funkcji premium (automatyczny priorytet pliku, blokowanie hrabstwa, stosunek UL / DL).

 • 2. Torrex Lite: Windows 8.1, Windows 10 Torrent Downloader [bezpłatny]

  torrex lite windows 8 aplikacja torrent

  W przeciwieństwie do niektórych aplikacji torrentowych dla systemu Windows 8.1 i Windows 10, Torrex ma możliwość pracy w tle, umożliwiając strumieniowe odtwarzanie wideo i audio. Podobnie jak każdy inny prawdziwy klient BitTorrent dla komputerów stacjonarnych, ten pozwala również na pobieranie wszelkich torrentów i linków magnetycznych oraz natychmiastowe przeglądanie treści multimedialnych za pośrednictwem wbudowanego odtwarzacza multimedialnego. Z tego Windows 8.1, opis aplikacji torrent dla Windows 10:

  Torrex jest dziś w pełni funkcjonalnym klientem BitTorrent dla Windows Store, który obsługuje architektury x86, x64 i ARM (Windows 8, Windows 10 i Windows RT). Naszym celem jest stworzenie wysokiej jakości, łatwego w użyciu i poręcznego produktu. Proszę zgłaszać nam wszelkie znalezione problemy i błędy i nie wahaj się poinformować nas o funkcjach, które chciałbyś zobaczyć w przyszłych wersjach naszej aplikacji. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. E-mail: [email protected]

  A oto najważniejsze cechy Aplikacja Torrex Lite, jedna z najlepszych aplikacji torrentowych do użycia na urządzeniach z Windows 8.1, Windows 10:

  •     Pobieranie w tle
  •     Natychmiastowe przesyłanie strumieniowe bez czekania na zakończenie pobierania torrenta
  •     Wbudowany odtwarzacz
  •     Pobierz dowolne pliki torrent, linki magnetyczne
  •     Odtwarzanie muzyki w tle

  [AKTUALIZACJA] Aplikacja Torrex Lite jest dostępna na PC, Xbox One, urządzenie mobilne i HoloLens. Najnowsza wersja została opracowana z myślą o Creators Update, która zapewnia najlepszą zgodność podczas instalowania aktualizacji systemu Windows.

  • 3. Torrent RT [Darmowy]

   Torrent RT Windows 8

   Torrent RT, jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja przeznaczona dla tych, którzy szczególnie korzystają z Windows RT, ale nie powinni jej zaniedbywać użytkownicy Windows 8 i Windows 10. Ta aplikacja torrent obiecuje maksymalnie wykorzystać przepustowość sieci bez zużywania baterii i powodowania braku reakcji tabletu lub urządzenia hybrydowego. Z opisu aplikacji:

   Potrzebujesz stabilnego klienta BitTorrent w stylu Metro na tablet z systemem Windows RT / 8? Wypróbuj Torrent RT, a nie rozczarujesz się! Wyposażony w wysoce zoptymalizowaną bibliotekę MonoTorrent obsługuje wszystkie protokoły, których można oczekiwać od nowoczesnego klienta BitTorrent.

   Oto niektóre z jego najważniejszych cech:

   •     Otwórz pliki torrent i pobieraj treści, a także magnesuj linki bezpośrednio z przeglądarki
   •     Otwórz pobrane pliki bezpośrednio z Torrent RT
   •     Ogranicz prędkość wysyłania i pobierania torrentów
   •     Pobierz pliki torrent na kartę SD lub dysk USB i wybierz, co chcesz
   •     Ustaw priorytet pobierania torrentów
   •     Wyszukaj torrenty na ponad 30 trackerach bez wychodzenia z Torrent RT, a nawet bezpośrednio z Windows Search
   •     Ustaw własne niestandardowe tła

   [AKTUALIZACJA] Najnowsza wersja Torrent RT naprawiła nieprawidłowe wyszukiwanie i pobieranie niekompletnych torrentów. Powinieneś teraz zauważyć pewne ulepszenia stabilności aplikacji.

   • 4. Klient uTorrent [1,99 $]

    Aplikacja Utorrent Client Windows 8

    Trzeba z góry powiedzieć, że ta aplikacja torrent dla Windows 8.1, Windows 10, choć dość przydatna, przynajmniej według opinii, nie jest oficjalną aplikacją firmy BitTorrent. Jak wspomniałem na początku tego artykułu, nie jest to samodzielny program aplikacja torrent downloader / client, i działa jak zdalna aplikacja. Z opisu aplikacji:

    Ta aplikacja łączy się z systemem uTorrent WebUI (i tylko tym), umożliwiając przeglądanie i dodawanie torrentów do aplikacji uTorrent — z dowolnego miejsca na świecie z obsługiwanym połączeniem internetowym. (Wymaga przekazania odpowiednich portów na routerze podczas uzyskiwania dostępu z Internetu).

    • A oto najważniejsze funkcje, które Aplikacja uTorrent Client na Windows 10, Windows 8.1 ma:

     •     Wyświetl wszystkie elementy torrent według ich etykiety
     •     Sortuj torrenty według statusu
     •     Kontroluj torrenty, wstrzymując, zatrzymując lub usuwając
     •     Dodaj nowe torrenty z adresów URL, linków magnetycznych lub plików .torrent
     •     Przeszukuj torrenty w czasie rzeczywistym za pomocą Charm Windows Search
     •     Zobacz moduł śledzący, informacje o plikach i właściwości dla każdego torrenta
     •     Zmień i usuń etykiety zadań torrent
     •     Zmień priorytety pobierania poszczególnych plików
     •     Otwórz linki magnetyczne z Internetu i pliki .torrent z Internetu lub komputera lokalnego
     •     Przypnij poszczególne serwery do ekranu startowego Windows 8.1, Windows 10

     [AKTUALIZACJA] Możesz przeczytać o oficjalnej aplikacji komputerowej uTorrent i tym, jak jej używać w tym artykule.

     Jeśli korzystasz z aplikacji torrent na urządzeniu z systemem Windows 8.1, Windows 10 lub Windows RT i masz 100% pewność, że warto ją nam udostępnić, możesz to zrobić. Podobnie jak w przypadku ostatniego przypomnienia, nie zapomnij sprawdzić przepisów obowiązujących w Twoim kraju zamieszkania, aby sprawdzić, czy nie naruszasz niektórych praw autorskich, i uważaj również na to, co pobierasz.

Link do głównej publikacji