Aplikacja Windows 8 Naturespace poprawia sen i medytację

Dla niektórych może się to wydawać szalone lub przynajmniej nietypowe, ale w rzeczywistości istnieją aplikacje, których możesz użyć, aby pomóc ci w medytacji lub nawet lepiej spać. Zwykle są to aplikacje z timerem lub aplikacje ze specjalną muzyką. Dla użytkowników systemu Windows 8 wybraliśmy aplikację Naturespace.
aplikacja do medytacji snu w systemie Windows 8
W Sklepie Windows dostępnych jest wiele aplikacji do medytacji i snu, ale z wielu tytułów NatureSpace jest moim zdaniem najbardziej profesjonalnym wyborem. Jest to mistrzowsko wykonana aplikacja, która pomoże ci w medytacji lub podczas próby snu, ponieważ aplikacja nie skupia się wyłącznie na relaksujących dźwiękach, ale także na pięknych holograficznych obrazach. Oto jak wygląda opis aplikacji:

Czytaj także: Zagraj w kręgle w systemie Windows 8 za pomocą tych aplikacji

Prawdopodobnie najlepsza aplikacja do snu i medytacji na Windows 8

Naturespace jest wyjątkowy. Nie chodzi tylko o dźwięk natury, ale o przestrzeń natury. Wszystkie 3 wymiary (w tym wysokość) są dokładnie odwzorowane, zapewniając słuchaczowi prawdziwe „bycie tam” pod słuchawkami. Wpływ, jaki przestrzennie precyzyjny dźwięk z zewnątrz wywiera na mózg, jest zdumiewający; jest niezwykle relaksujący i zabawny. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na 5-minutowe wakacje do łagodnego wieczoru nad jeziorem, czy też na dłuższy pobyt pod potężną burzą, Naturespace zapewnia mózgowi poczucie otwartości i ogromu, które są tak ważne dla zrównoważonego stanu dobrego samopoczucia. Naturespace jest spektakularnym katalizatorem kreatywnej wizualizacji i twórczej eksploracji.

aplikacja do medytacji snu w systemie Windows 8Jak widać z opisu, jest to naprawdę profesjonalista aplikacja do spania i medytacji na Windows 8 użytkownicy i chłopaki naprawdę włożyli w to duszę. Należy jednak pamiętać, że ma on dość duży rozmiar — ponad 670 MB, co pokazuje, ile pracy włożono w jego stworzenie. Tak więc 3 wymiary, o których mówi zespół stojący za Naturespace, stworzą kojące wrażenie 3D, które wywoła „fizjologiczne poczucie bezpieczeństwa, spokoju i ciszy”.

Aplikacja zawiera 6 nieskazitelnych holograficznych przestrzeni, które są dość długie i celowo zapętlone, aby zapewnić niekończące się godziny słuchania. Pobranie i korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe, ale w celu uzyskania dodatkowych funkcji możesz kupić inne przedmioty i wypełnić 41 dostępnych dodatkowych miejsc. Jeśli więc chcesz się wyspać lub lepiej medytować, nie marnuj czasu i pobierz go na tablety z systemem Windows 8.

Pobierz aplikację Naturespace: Relax Meditate Escape Sleep na Windows 8

Link do głównej publikacji