Strzelanie Showdown Windows 8, 10 Gra to świetna zabawa

Shooting Showdown to bardzo udana gra akcji dla użytkowników Androida i iOS, a także niedawno uruchomiona w Windows Store dla środowiska Windows 8. Jest to jedna z najlepszych strzelanek z systemem Windows 8.
strzelanka Windows 8
Jeśli szukałeś fajnego Windows 8 strzelanka, powinieneś zatrzymać się tutaj, ponieważ znaleźliśmy taki, którego nie pożałujesz. Shooting Showdown to nowa akcja systemu Windows 8, którą można bezpłatnie pobrać i ma nieco ponad 42 megabajty, więc nie będzie kosmicznym świnią.

Czytaj także: NBC Olympics Windows 8 App transmituje transmisje z Zimowych Igrzysk 2014

Fajna gra dotykowa Windows 8 FPS

Wypróbuj sztuczkę, która na zawsze zmieniła gatunek FPS. Zmierz się z przyjaciółmi, wrogami lub kimkolwiek na świecie w pierwszej na świecie strzelnicy wirtualnej rzeczywistości! Hiperrealistyczny błysk wylotowy, znaczniki pocisków i dźwięki uderzeń zapewniają spektakularne wrażenia nowej generacji.

strzelanie do systemu Windows 8Shooting Showdown nie jest grą strzelecką jako taką, ponieważ jest to raczej strzelanka polegająca na strzelaniu do celu w wirtualnej rzeczywistości, dzięki czemu możesz rywalizować z przyjaciółmi i graczami z całego świata. W grę można również grać za pomocą myszy i klawiatury, a także tabletu z systemem Windows 8, ale zależy to od tego, co wolisz najbardziej. Jakoś lubię grać myszką, ponieważ łatwiej jest celować i strzelać, ale nie jest to również trudne palcem.

Jest wyposażony w naprawdę realistyczny błysk wylotowy, znaczniki pocisków i niesamowite dźwięki uderzenia, dzięki czemu brzmi tak, jakbyś był na prawdziwym strzelnicy. Upewnij się tylko, że głośniki brzmią wystarczająco dobrze! Istnieje kilka naprawdę fajnych broni, które możesz odblokować i osiągnięć, które możesz osiągnąć. Kliknij poniższy link, aby go pobrać i rozpocząć fotografowanie!

Pobierz grę Shooting Showdown na Windows 8

Link do głównej publikacji