Najlepsze opaski na telefon z systemem Windows do uwolnienia sportowej bestii

Śledzenie osiągnięć fitness jest bardzo ważne dla motywacji, ponieważ nadążanie za nimi przekłada się na ciągły postęp.

Jeśli posiadasz telefon z systemem Windows i chcesz go używać do śledzenia postępów w fitnessu, potrzebujesz opaski na rękę. Sprawdź niektóre z najlepszych poniżej!

Opaski fitness na telefon z systemem Windows

Opaska na wstrząsy

Ta opaska na ramię telefonu Shocksock w pełni chroni Twój telefon, a także dobrze wygląda. Włóż telefon, wsuń klapkę ochronną, zabezpiecz go regulowanym paskiem na rzep i jesteś gotowy do pracy.

Ta opaska na ramię, zaprojektowana specjalnie dla Lumii 640, zawiera film wrażliwy na dotyk oraz otwór na słuchawki.

Dzięki konstrukcji z dwoma gniazdami możesz łatwo dopasować rozmiar paska, aby idealnie dopasować się do ramienia. Możesz nawet założyć opaskę na ubranie lub nosić na przedramieniu.

Najlepszą częścią tej opaski jest to, że jej materiał można łatwo prać ręcznie i nie zatrzymuje wilgoci ani bakterii.

Chcesz kupić armand Shocksock? Możesz go pobrać za 10,95 USD od Amazon.

Opaska treningowa VanGoddy

Ta opaska fitness wykonana jest z wytrzymałego, super mocnego materiału i jest wyposażona we wzmocnione wnętrze z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, aby zapobiec gromadzeniu się wilgoci w telefonie. Jest wyposażony w dwuczęściowe regulowane paski na rzepy, które mogą rozciągać się od 16,5 cala do 22 cali, aby pasowały do ​​małych i dużych ramion.

VanGoddy zaleca tę opaskę do następujących modeli telefonów: Nokia Lumia 1020, Nokia Lumia 625, Nokia Lumia 928, Nokia Lumia 925, Nokia Asha 210, Nokia Lumia 720, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 525, Nokia Lumia Icon, Nokia X +, Nokia X, Nokia Lumia 930, Nokia Lumia 635, Nokia Lumia 630, Nokia 225, Nokia X2.

Opaskę VanGoddy można kupić za 9,95 USD od Amazon.

Wodoodporna opaska na ramię MoKo

The Opaska MoKo jest idealny dla telefonów z systemem Windows o wielkości do 6 cali, a także oferuje dodatkową przestrzeń do umieszczenia karty kredytowej, dowodu osobistego, gotówki itp.

Smukła, przezroczysta pokrywa obsługuje pełny ekran dotykowy, nawet pod wodą. Oznacza to, że Twój telefon z systemem Windows jest bezpieczny niezależnie od uprawianego sportu. Co więcej, ta obudowa zapewnia również ochronę przed wodą i brudem.

Możesz także użyć opaski MoKO do zawieszenia telefonu na szyi dzięki odpinanej smyczy, jeśli chcesz.

Możesz kupić uniwersalną wodoodporną opaskę MoKo za 5,99 USD od Amazon.

Opaska treningowa MyValor Premium

Opaska treningowa MyValor pozwala zabrać ze sobą telefon Lumia, gdy ćwiczysz, biegasz, uprawiasz sport na świeżym powietrzu lub w dowolnym miejscu.

Regulowany pasek przytrzymujący rzep został zaprojektowany tak, aby wygodnie pomieścić większość rozmiarów ramion. Jeśli chodzi o kompatybilne telefony, opaska jest zaprojektowana tak, aby pasowała do bardzo dużych modeli telefonów do 6,30 x 3,4 x 0,65 cala.

Producent zaleca go dla następujących modeli Lumia: Lumia 950 XL, Lumia 640 XL, Lumia 1320 i Lumia 1520.

Opaskę My Valor można kupić za 9,95 USD od Amazon.

Którą opaskę planujesz kupić?

Link do głównej publikacji