[Rozwiązany] Dlaczego otrzymuję MSVCP140.dll brakuje komunikatu o błędzie w systemie Windows 10?

Brak pliku MSVCP140.dll

Ilekroć próbowałem wykonać Aplikacja Skype mój komputer z systemem Windows 10 wyświetla komunikat o błędzie (Brak pliku MSVCP140.dll).

Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, a teraz błąd pojawia się przy każdej grze zainstalowanej w moim systemie.

To jest najgorsza sytuacja, z jaką się kiedykolwiek spotkałem, daj mi znać, jak mogę naprawić błąd MSVCP140.dll i przywróć mój komputer do normy.

Pytanie @ http://ask.pcerror-fix.com

The MSVCP140.dll jest ważnym plikiem DLL komputera z systemem Windows lub laptopa. Ten plik DLL jest powiązany z Visual C ++ Redistributable for Visual Studio 2015, który jest odpowiedzialny za obsługę komponentów wykonawczych.

Więc kiedyś MSVCP140.dll plik zostanie usunięty, niewłaściwie umieszczony, uszkodzony lub niedostępny z ich rzeczywistej lokalizacji, wówczas system operacyjny nie będzie w stanie obsłużyć komponentu wykonawczego.

Jeśli otrzymujesz Brak pliku MSVCP140.dll Wiadomość, próbując uruchomić dowolną zainstalowaną aplikację, musisz jak najszybciej rozwiązać ten problem. Ponieważ bez rozwiązania tego problemu nie można uzyskać dostępu do kilku aplikacji i usług.

Wielu innych użytkowników zgłosiło również, że podczas uruchamiania pojawia się ten sam komunikat o błędzie gry online, WordPress, i inne usługi. Ale okazuje się, że Brak pliku MSVCP140.dll błąd najczęściej pojawia się przy próbie uruchomienia Skype (zarówno stara, jak i nowa wersja 7.33.0.104).

Znajdując rozwiązanie tego irytującego komunikatu o błędzie, zauważyłem, że Skype dla Windows dodał kilka nowych wymagań, a teraz wymaga Pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual С ++ 2015 aby uzyskać dostęp do niezbędnych bibliotek DLL.

W związku z tym, jeśli twój system Windows nie ma zainstalowanego programu Visual C ++ Redistributable for Visual Studio 2015, nie możesz używać Skype’a ani innych aplikacji z powodu braku MSVCP140.dll biblioteka.

Program nie może zostać uruchomiony, ponieważ brakuje pliku MSVCP140.dll komunikat o błędzie jest bardzo irytujący i irytujący, ponieważ pojawia się za każdym razem, gdy użytkownik próbuje uruchomić program podobny do tego Serwer WAMP, Skype, lub jakąś grę.

Ten problem można łatwo rozwiązać, ponieważ dostępnych jest kilka rozwiązań, dzięki którym można skutecznie poradzić sobie z komunikatem o błędzie blokującym tę aplikację.

Przed przejściem do rozwiązania zapoznaj się z niektórymi typowymi komunikatami o błędach, które mogą pojawiać się, gdy występuje błąd pliku Msvcp140.dll.

Niektóre typowe komunikaty o błędach Msvcp140.dll

  • „Nie znaleziono pliku Msvcp140.dll.”
  • „Brak pliku Msvcp140.dll.”
  • „Msvcp140.dll naruszenie dostępu.”
  • „Nie można zarejestrować pliku Msvcp140.dll.”
  • „Nie można znaleźć C: \ Program Files \ WindowsApps \ Microsoft.VCLibs.140.00_14.0.22810.0_x64__8wekyb3d8bbwe \ Msvcp140.dll.”
  • „Nie można uruchomić systemu operacyjnego Windows 10. Brakuje wymaganego składnika: Msvcp140.dll. Zainstaluj ponownie system operacyjny Windows 10. ”
  • „Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono Msvcp140.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może rozwiązać ten problem.»

Na moim poprzednim blogu „Dowiedz się, jak naprawić brakujące pliki DLL na komputerze z systemem Windows 10 „ Omówiłem już kilka skutecznych metod radzenia sobie z wszelkiego rodzaju komunikatami o błędach DLL systemu Windows 10.

Możesz także obejrzeć samouczek wideo „[Wideo] Jak naprawić brakujące pliki DLL na komputerze z systemem Windows 10 ” za praktyczną wiedzę na temat rozwiązywania błędów DLL.

Poniżej podano niektóre z testowanych rozwiązań, które są specjalnie testowane pod kątem błędu Msvcp140.dll. Zastosuj ostrożnie i uwolnij swój komputer / laptop od błędów.

[Rozwiązanie ręczne] Pobierz pakiet redystrybucyjny Visual C ++

Jak wspomniano powyżej, główną przyczyną tego komunikatu o błędzie są niezgodne lub niewłaściwie umieszczone pliki Składniki redystrybucyjne Visual C ++, więc zaleca się skopiowanie nowego pakiet Visual Składniki redystrybucyjne C ++.

Pobierz i zainstaluj najnowszy pakiet Visual Składniki redystrybucyjne C ++, możesz pobrać ten pakiet z oficjalnego łącza firmy Microsoft „https://support.microsoft.com/en-in/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads”

Pobierz oprogramowanie redystrybucyjne Visual C ++ zgodnie z wymaganiami komputera.

[Zalecane rozwiązanie] Brakuje błędu w profesjonalnym sposobie naprawy Msvcp140.dll

Jeśli nie możesz naprawić komunikat o błędzie Msvcp140.dll przy pomocy wyżej wymienionego ręcznego rozwiązania LUB niemożności zastosowania ręcznego rozwiązania z powodu braku wiedzy, nie martw się, ponieważ możesz również rozwiązać ten komunikat o błędzie dll automatycznie.

Ściągnij i zainstaluj Msvcp140.dll Narzędzie do naprawy błędów, które jest zaawansowanym oprogramowaniem naprawczym zaprojektowanym specjalnie do naprawy wszystkich typów błędów DLL lub błędów związanych ze zgodnością.

Oprócz błędów DLL to narzędzie jest również w stanie naprawić wszystkie typy błędów związanych ze sterownikami, plikami systemowymi, plikami exe i innymi.

Wniosek

To wszystko, oba powyższe rozwiązania są w stanie skutecznie rozwiązać BŁĘDY DLL. Jeśli uważasz, że jesteś w stanie wykonać metodę ręczną, możesz przejść do pierwszej. W przeciwnym razie musisz przejść do drugiego automatycznego rozwiązania.

Drugie rozwiązanie jest całkowicie automatyczne i nie musisz nic robić ręcznie. Wystarczy pobrać, zainstalować i uruchomić to narzędzie, skanuje komputer i automatycznie naprawia wszystkie problemy z systemem.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji