Jak naprawić błąd Authui.dll lub nie znaleziono błędów? — Napraw błędy komputera

Nie znaleziono pliku Authui.dll lub brakuje błędówThe plik authui.dll jest bardzo ważnym plikiem DLL odpowiedzialnym za przechowywanie ważnych informacji o tym, jak muszą działać aplikacje lub usługa Windows. Zobaczysz wiele komunikatów o błędach, gdy plik ten zostanie uszkodzony lub uszkodzony. Gdy ten plik DLL zostanie uszkodzony lub uszkodzony, użytkownik może mieć wiele problemów z uruchomieniem lub uruchomieniem programu lub prawidłową obsługą komputera.

Niektóre komunikaty o błędach związane z plikiem Authui.dll

 • Moduł „authui.dll” został załadowany, ale nie znaleziono punktu wejścia DllRegisterServer. Upewnij się, że „authui.dll” jest prawidłowym plikiem DLL lub OCX, a następnie spróbuj ponownie.
 • Nie można uruchomić systemu Windows, ponieważ brakuje pliku authui.dll lub jest on uszkodzony.
 • Błąd czasu wykonania! Program [ścieżka] \ authui.dll. Aplikacja podjęła próbę niepoprawnego załadowania biblioteki wykonawczej C. Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej aplikacji, aby uzyskać więcej informacji.
 • [ścieżka] \ authui.dll albo nie jest przeznaczony do działania w systemie Windows, albo zawiera błąd. Spróbuj zainstalować program ponownie przy użyciu oryginalnego nośnika instalacyjnego.
 • Błąd ładowania pliku [ścieżka] \ authui.dll. Określony moduł nie został znaleziony.
 • Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono pliku authui.dll.
 • Nie można znaleźć pliku authui.dll

 

Zazwyczaj błąd authui.dll może być spowodowany przez:

 • Gdy plik authui.dll zostanie przypadkowo usunięty przez użytkownika, program antywirusowy lub narzędzie do czyszczenia systemu.
 • Plik authui.dll jest niedostępny lub uszkodzony przez infekcje wirusowe.
 • Czasami aplikacje mogą również nieprawidłowo odinstalować ten plik dll.
 • Wpisy rejestru pliku authui.dll są nadal aktywne w rejestrze systemowym.
 • Uszkodzony sprzęt komputerowy może również wpływać na tę reklamę pliku DLL, generując różne rodzaje komunikatów o błędach.

Sztuczki, aby naprawić błędy związane z Authui.dll

Uwaga: Jeśli nie możesz uruchomić systemu w normalnym trybie, uruchom system Windows w trybie awaryjnym, aby wykonać dowolny z poniższych kroków.

zdjęciaSztuczka 1: Przywróć z Kosza: Sprawdź kosz systemu w poszukiwaniu pliku authui.dll, jest to bardzo częsta możliwa przyczyna „brakującego” pliku authui.dll.

Jeśli uważasz, że przypadkowo usunąłeś plik authui.dll i opróżniłeś Kosz, potrzebujesz profesjonalnego sposobu na przywrócenie usuniętego pliku DLL.

skanowanie wirusów komputerowych 10-252742Sztuczka 2: Uruchom pełne skanowanie w poszukiwaniu wirusów / złośliwego oprogramowania: omówiono powyżej, że błędy authui.dll mogą być powiązane z wirusem komputerowym lub innym zainfekowaniem złośliwym oprogramowaniem na komputerze, który spowodował uszkodzenie pliku DLL. Skanując cały system komputerowy lub laptop za pomocą silnego programu antywirusowego lub antymalware, możesz uwolnić ten plik DLL od wszelkiego rodzaju infekcji wirusowych.

Ikona folderów-OS-System-Przywróć-Metro

Sztuczka 3: Wykonaj przywracanie systemu: Jeśli pojawia się błąd authui.dll tuż po wprowadzeniu jakichkolwiek zmian w ważnym pliku lub konfiguracji, przywrócenie systemu może z łatwością rozwiązać ten problem.

ikona restore-nav

Sztuczka 4: Ponownie zainstaluj powiązaną aplikację / program: Jeśli widzisz błąd authui.dll podczas korzystania z określonego programu, natychmiast zainstaluj ponownie określony program. Dzięki temu możesz łatwo zastąpić plik. Najpierw odinstaluj powiązaną aplikację, a następnie zainstaluj ją za pomocą nowej kopii.

aktualizacja sterownikówSztuczka 5: Zaktualizuj sterowniki systemowe: Nieaktualne sterowniki systemowe również mogą generować ten problem, więc upewnij się, że sterowniki urządzeń są zaktualizowane, czy nie. Jeśli podczas próby grania w grę 3D pojawia się komunikat „Brak pliku authui.dll”, spróbuj zaktualizować sterowniki karty graficznej. Zaleca się korzystanie z profesjonalnego narzędzia do aktualizacji sterowników systemowych i aktualizowanie lub naprawianie sterowników systemowych.

thumb_14389884330Windows-8-Logo

Sztuczka 6: Uruchom sfc / scannow: To polecenie służy do weryfikacji plików systemowych. Za pomocą tego polecenia można zastąpić brakującą lub uszkodzoną kopię pliku authui.dll (tylko jeśli ten plik DLL jest dostarczany przez Microsoft).

Onsite_PC_Solution_Windows_Update_logo

Sztuczka 7: Upewnij się, że system Windows jest zaktualizowany: Zainstaluj wszelkie dostępne aktualizacje systemu Windows, firma Microsoft wydała wiele dodatków Service Pack i innych poprawek zastępujących lub aktualizujących pliki DLL na twoim komputerze. Możliwe jest, że plik authui.dll może być zawarty w jednej z tych aktualizacji i pobierając te łaty, ten problem powinien zostać naprawiony.

ikona naprawySztuczka 8: Napraw instalację systemu Windows: Jeśli nie możesz naprawić błędu pliku authui.dll po zastosowaniu powyższych sztuczek, zalecamy uruchomienie naprawy uruchamiania lub instalacji naprawczej. Za pomocą tych procesów należy przywrócić wszystkie pliki DLL systemu Windows.

wiseregistrycleaner-iconSztuczka 9: Użyj profesjonalnego narzędzia do czyszczenia rejestru: Aby naprawić problemy związane z authui.dll, możesz wypróbować profesjonalne narzędzie do naprawy rejestru. Bezpłatna aplikacja do czyszczenia rejestru może rozwiązać ten problem, usuwając nieprawidłowe wpisy rejestru związane z plikiem authui.dll, które mogą powodować błąd DLL.

256x256Sztuczka 10: Uruchom czystą instalację systemu Windows: Zainstalowanie nowego systemu Windows spowoduje usunięcie wszystkiego z dysku systemowego i zainstalowanie nowej kopii systemu operacyjnego Windows. Możesz wypróbować tę opcję, aby pozbyć się tego błędu, ale przed wypróbowaniem tego rozwiązania zaleca się wykonanie kopii zapasowej systemu.

Automatyczne rozwiązanie do rozwiązania problemu z biblioteką DLL

Jeśli chcesz, aby Twój system był szybki i wolny od błędów, powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowanego narzędzia do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności. Jeśli na komputerze są wyświetlane wszelkiego rodzaju błędy związane z rejestrem, biblioteką DLL, aplikacją, grami itp., To narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Wystarczy pobrać i zainstalować to narzędzie, automatycznie przeskanuje komputer / laptop i naprawi wszystkie błędy. Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

 1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
 2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
 3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Funkcje narzędzia do naprawy komputera

 1. Łatwo naprawia błędy systemowe: To narzędzie jest w stanie poradzić sobie z wszelkiego rodzaju błędami systemowymi, które powodują zawieszanie się, awarie, niską wydajność komputera i wiele innych.
 2. Usuwa pliki złośliwego oprogramowania: Wirusy komputerowe i złośliwe oprogramowanie mogą wpływać na pliki systemowe, wpisy rejestru i więcej, ta aplikacja jest w stanie usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.
 3. Napraw problemy z uruchamianiem: Jeśli system potrzebuje więcej czasu na uruchomienie, jest pewne, że niektóre nieużywane programy startowe przyłączą się do folderu startowego. Ten problem można rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy komputera.
 4. Defragmentuj pamięć: Ta aplikacja zapewnia również możliwość defragmentacji pamięci systemowej i zwiększenia jej wydajności. Za pomocą tego oprogramowania możesz defragmentować dużą partycję dysku w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu oszczędzasz swój cenny czas.
 5. Wyczyść niepotrzebny plik z komputera:Pozwala użytkownikowi usunąć lub usunąć wszystkie tymczasowe elementy, niepotrzebne pliki i inne bałagany, które wpływają na wydajność systemu Wdowy. Usuwa również prywatne pliki zawierające poufne informacje.
Link do głównej publikacji