Jak naprawić błąd Sysmenu.Dll po aktualizacji do systemu Windows 8.1

Napraw błąd Sysmenu.DllKomunikat o błędzie DLL zazwyczaj pojawiają się podczas używania lub instalowania niektórych programów podczas uruchamiania lub zamykania systemu Windows lub podczas instalacji systemu Windows.

Błąd DLL jest dobrze znanym problemem dla każdego użytkownika komputera. Kupując dowolne urządzenie elektroniczne, otrzymujesz kilka typowych problemów w prezencie. Ostatnio użytkownik narzekał sysmenu.dll który występuje po uaktualnieniu systemu operacyjnego komputera z Windows 8 do Windows 8.1. Aktualizujemy naszą wersję systemu operacyjnego, aby cieszyć się zaawansowanymi funkcjami. Ale po uaktualnieniu wersji do wersji 8.1 użytkownicy napotykają wiele rodzajów błędów uruchamiania DLL. Wśród nich jednym z typowych błędów napotykanych przez użytkownika jest:

C: \ PROGRA ~ 1 \ COMMON ~ 1 \ System \ sysmenu.dll Nie można znaleźć określonego modułu

Napraw błąd Sysmenu.Dll po aktualizacji systemu Windows 8.1

Po uaktualnieniu systemu operacyjnego komputera z Windows 8 do Windows 8.1 użytkownik napotkał ten problem. Poniżej masz proste kroki, aby całkowicie rozwiązać ten typ błędu Run DLL.

Jak naprawić błędy związane z Sysmenu.dll

Ważny: Nie pobieraj pliku window.dll ze strony internetowej „DLL download”

Istnieje wiele powodów, dla których pobieranie pliku DLL jest bardzo złym pomysłem. Jeśli potrzebujesz kopii pliku DLL, najlepiej jest pobrać ją z oryginalnego, legalnego źródła.

Uwaga: Musisz uruchomić system Windows w trybie awaryjnym, aby rozwiązać problemy, jeśli nie możesz uzyskać dostępu do systemu Windows normalnie z powodu tego błędu DLL.

Kroki, jak naprawić błąd sysmenu.dll po aktualizacji do systemu Windows 8.1:

Krok 1: Najpierw musisz pobrać Autoruns.

Krok 2: Otwórz pobrany plik, a następnie uruchom plik autoruns.exe z pliku.

Krok 3: Po zakończeniu procesu skanowania po prostu przejdź do zakładki Zaplanowane zadania z podanych kart.

Krok 4: W „Zaplanowanych zadaniach” wyszukaj żółte podświetlone ścieżki obrazów, które kończą się sysmenu.dll. Po ich przeszukaniu kliknij prawym przyciskiem myszy i usuń je.

Krok 5: W ten sam sposób znajdź ścieżki podświetlonego na żółto obrazu, które kończą się plikiem sysmenu.dll w „Wszystko”I usuń je. Jeśli nie znalazłeś ich w „Wszystko”, A następnie po prostu zignoruj ​​ten krok.

(Podczas usuwania ścieżek obrazu musisz upewnić się, że nie usuwasz żadnych innych ścieżek obrazu, w przeciwnym razie napotkasz problem podczas uruchamiania komputera.)

Krok 6: Teraz po wykonaniu wszystkich powyższych kroków uruchom ponownie komputer i poczekaj 5 minut. Jeśli nie znajdziesz błędów sysmenu.dll, oznacza to, że problem został rozwiązany.

Zazwyczaj zdarza się, że proces ręcznego usuwania nie działa w przypadku niektórych. Jeśli ręczne kroki usuwania nie działają, w jaki sposób rozwiążesz problem, aby komputer działał poprawnie. Na szczęście masz narzędzie do naprawy innej firmy Narzędzie do naprawy komputera w celu naprawy błędów sysmenu.dll w systemie. To narzędzie naprawcze nie tylko rozwiązuje problem z biblioteką DLL, ale można nawet użyć tego oprogramowania, aby naprawić inne problemy związane z oknami lub komputerem, takie jak problem z dyskiem twardym, błąd BSOD, problem z zawieszaniem się i awarią, błąd rejestru, błąd czasu wykonywania i wiele innych.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

  1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
  2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
  3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji