Jak naprawić błędy związane z plikiem MSVCR100.DLL

Napraw MSVCR100.DLL w systemie Windows 10

Wszystkie programy i aplikacje wymagają poprawnego działania plików DLL, a gdy wymagany plik DLL zostanie zgubiony lub aplikacja stanie się niedostępna w celu uzyskania dostępu do pliku DLL, otrzymasz błędy DLL.

MSVCR100.DLL plik jest jednym z ważnych plików DLL plików Microsoft Visual C ++, Microsoft Visual C ++ jest wymagany do poprawnego działania aplikacji / usług. Ale kiedy MSVCR100.DLL plik zostanie zgubiony, wówczas podczas próby uruchomienia lub instalowania programów, uruchamiania systemu Windows, wyłączania się systemu Windows może się pojawić komunikat o błędzie na ekranie komputera.

Jeśli cierpisz na ten komunikat o błędzie i chcesz rozwiązać ten problem, nie martw się, ponieważ możesz łatwo poradzić sobie z tym problemem, nie dzwoniąc do żadnego specjalisty ani nie płacąc ani grosza.

Różne rodzaje komunikatów o błędach Msvcr100.dll

Istnieją różne sposoby wyświetlania błędów MSVCR100.DLL na ekranie komputera. Oto niektóre z typowych metod, w których zabawka może otrzymać ten błąd:

 • „Nie znaleziono pliku Msvcr100.dll”
 • „Nie można znaleźć [PATH] \ msvcr100.dll”
 • „Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono msvcr100.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może rozwiązać ten problem.»
 • „Nie można uruchomić [APLIKACJA]. Brak wymaganego składnika: msvcr100.dll. Zainstaluj ponownie [APLIKACJA]. ”
 • „Brak pliku msvcr100.dll.”

Przyczyny błędów związanych z plikiem Msvcr100.dll

Zasadniczo błędy Msvcr100.dll są spowodowane przez niektóre typowe okoliczności, które prowadzą do usunięcia lub uszkodzenia pliku Msvcr100.dll.

W większości przypadków błędy Msvcr100.dll mogą wskazywać problem w rejestrze, problem ze złośliwym oprogramowaniem lub wirusem, a czasem nawet awarię sprzętu.

Przeczytaj także: Jak naprawić błędy związane z plikiem Msvcr110.dll

Ręczne kroki, aby naprawić błędy Msvcr100.dll

Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy komputer działa w wersji 64-bitowej lub 32-bitowej. Wykonaj poniższe kroki, aby to zrobić…

 • W przypadku systemu Windows XP przejdź do swojego Początek menu, a następnie kliknij Biegać. Wpisz winver i naciśnij Wchodzić
 • W systemie Windows 7 i Vista przejdź do swojego Początek Menu i typ Komputer w polu wyszukiwania. Teraz kliknij go prawym przyciskiem myszy i kliknij polecenie Właściwości. Potrzebne informacje są w systemie Windows Edition.
 • Instrukcje dla Windows 8 są takie same jak dla Windows 7, ale będziesz na Ekran startowy zamiast w mniejszym menu.

Pobierz poprawną wersję pakietu redystrybucyjnego Microsoft Visual C ++ 2010 bezpośrednio z firmy Microsoft.

 • Ponieważ możesz pobrać to oprogramowanie z Microsoft za darmo. Dlatego nie ma powodu, aby pobierać go ze stron internetowych osób trzecich.
 • Iść do microsoft.com i wyszukaj Pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C ++ 2010. Otrzymasz listę wersji do pobrania.
 • Możesz sortować według daty wydania lub po prostu wyszukać dodatek SP1 (Service Pack 1), aby uzyskać najnowszą wersję.
 • Jeśli masz 32-bitową kopię systemu Windows, wybierz wersję x86. Jeśli korzystasz z wersji 64-bitowej, wybierz x64.
 • Strona pobierania pakietu Visual C ++ powinna wyglądać tak.
 • Pobierz i zainstaluj oprogramowanie i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dodać ten zestaw narzędzi do systemu.
 • Teraz Uruchom ponownie komputer, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, i wypróbuj oprogramowanie ponownie. Twój komunikat o błędzie powinien zniknąć.

Zamiast pobierać cały folder Microsoft Visual C ++, możesz również rozwiązać ten problem, pobierając tylko jeden plik DLL, tj. MSVCR100.DLL.

Możesz to pobrać Plik DLL z Internet, Szukaj MSVCR100.DLL w Google i zasugeruje różne witryny, z których można pobrać ten plik DLL. Po pobraniu tego pliku skopiuj go do folderu Windows \ System lub możesz skopiować do folderu gry lub programu. Po ponownym uruchomieniu komputera zobaczysz, że komputer działa bez pokazywania żadnego błędu.

Wniosek

Możesz łatwo naprawić ten błąd, wykonując powyższe kroki. Kroki te są bardzo proste i łatwe do wykonania, ale niestety, jeśli nie możesz tego zrobić, możesz skorzystać z nich Narzędzie do naprawy komputera który jest zaufany jako jedno z najbardziej użytecznych i skutecznych programów, które może łatwo naprawić wszelkiego rodzaju błędy w komputerze, takie jak błędy DLL, Windows, błąd Blue Screen of Death itp. Nie wymaga żadnej pomocy technicznej w korzystaniu z tego oprogramowania ponieważ jest bardzo łatwy w użyciu.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji