4 sposoby naprawy błędu Windows 7 iTunes Msvcr80.dll

Napraw błąd Windows 7 iTunes Msvcr80.dll

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Windows 7 i masz do czynienia Brak pliku Msvcr80.dll błąd w systemie, więc nie panikuj, po prostu przejrzyj tego bloga i znajdź rozwiązanie. Cóż, wyjaśnię to bardzo wyraźnie Msvcr80.dll jest rodzajem pliku biblioteki dołączanej dynamicznie. Ten konkretny plik jest faktycznie wymagany do uruchamiania programów, w których są zapisane Visual Studio.

Zasadniczo ten błąd stwarza problem dla tych, którzy korzystają z iTunes w systemie Windows. Więc dzisiaj przedstawię wam jakieś rozwiązanie naprawić Błąd msvcr80.dll w iTunes Windows 7. Ale wcześniej spójrzmy na niektóre typowe komunikaty o błędach, które możesz zobaczyć na ekranie, gdy przegapisz Plik Msvcr80.dll z Windows 7 iTunes.

Typowe komunikaty o błędach, gdy brakuje pliku Msvcr80.dll w iTunes Windows 7

Istnieją pewne komunikaty o błędach, które możesz otrzymać, gdy przegapisz plik Msvcr80.dll w iTunes Windows 7. Spójrz na poniższe błędy:

 • „Nie znaleziono pliku Msvcr80.dll”
 • „Nie można znaleźć [PATH] \ msvcr80.dll”
 • „Brak pliku msvcr80.dll.”
 • „Nie można uruchomić [APLIKACJA]. Brak wymaganego składnika: msvcr80.dll. Zainstaluj ponownie [APLIKACJA]. ”
 • „Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono msvcr80.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może rozwiązać ten problem.»
 • „W komputerze brakuje pliku APSDaemon.exe — błąd systemu — MSVCR80.dll.”

Jeśli te komunikaty o błędach Msvcr80.dll są wyświetlane na ekranie systemu Windows 7 podczas instalowania lub odinstalowywania dowolnego programu, wypróbuj metody dostępne tutaj naprawić błąd Msvcr80.dll w iTunes Windows 7.

 

Niektóre typowe przyczyny braku błędu Msvcr80.dll

Błąd Msvcr80.dll jest częstym błędem komputera z systemem Windows. Ten kod błędu może wystąpić z wielu powodów. Przyczyny te mogą obejmować:

 • Infekcja wirusowa
 • Awaria sprzętu
 • Nieprawidłowa instalacja oprogramowania
 • Uszkodzenie i usunięcie pliku Msvcr80.dll
 • Problemy z rejestrem

Wskazane jest rozwiązanie tego kodu błędu, aby uniknąć niedogodności podczas pracy w systemie Windows 7. Ten błąd może utrudnić dostęp do żądanego programu i uruchomienie go.

 

Metody naprawy brakującego pliku Msvcr80.dll systemu Windows 7 iTunes Błąd

Poniżej znajdują się niektóre z najbardziej skutecznych poprawek dla Błąd iTunes w systemie Windows 7 Msvcr80.dll brakujący. Wypróbuj te metody naprawić brak Msvcr80.dll w iTunes Windows 7 błąd. Musisz tylko postępować zgodnie z instrukcjami wymienionymi krok po kroku i odzyskać brakujący plik Msvcr80.dll w iTunes Windows 7.

Metoda nr 1: Sprawdź, czy w koszu nie ma pliku Msvcr80.dll

Sprawdź swój kosz pod kątem brakującego pliku Msvcr80.dll

Jeśli dostajesz Błąd braku pliku Msvcr80.dll wtedy zawsze zaleca się najpierw sprawdź folder Kosz. Możliwe, że przypadkowo lub nieświadomie usunąłeś plik Msvcr80.dll podczas odinstalowywania programu z systemu Windows 7.

Cóż, pozwól mi wyjaśnić, że pliki DLL są plikami współdzielonymi, więc pliki te są używane przez wiele programów w systemie do uruchamiania i ładowania.

Możliwe więc, że odinstalowany program również udostępnił ten sam plik do uruchomienia na komputerze z systemem Windows 7. Oczywiste jest teraz, że podczas usuwania programu z systemu plik Msvcr80.dll mógł również zostać usunięty. Aby przywrócić go z powrotem, musisz sprawdź swój kosz teczka.

Metoda nr 2: Odinstaluj całe oprogramowanie Apple z komputera

Odinstaluj całe oprogramowanie Apple

Następną metodą, którą możesz wypróbować, jest odinstaluj całe oprogramowanie Apple z systemu Windows. Nie zapominaj, że proces odinstalowania zachowa biblioteka iTunes i kopie zapasowe urządzeń z iOS.

Krok 1: Aby odinstalować oprogramowanie Apple, musisz wykonać następujące czynności:

 • W systemie Windows 10/8/7 / Vista: Iść do Początek i wtedy Panel sterowania i idź do Programy i funkcje
 • W systemie Windows XP: Iść do Początek i wtedy Ustawienia i wtedy Panel sterowania i idź do Dodaj lub usuń programy

Krok 2: Teraz na liście programów znajdź i usuń lub odinstaluj poniższe programy, jeśli są one wymienione na liście programów.

 • iTunes
 • Wsparcie Apple Mobile Device
 • Wsparcie aplikacji Apple
 • Aktualizacja oprogramowania Apple
 • iCloud 
 • MobileMe 
 • Bonjour

Metoda nr 3: Usuń nieprawidłowe wpisy rejestru za pomocą CCleaner

Usuń nieprawidłowe wpisy rejestru za pomocą CCleaner

Czasami z powodu nieprawidłowych wpisów rejestru możesz zauważyć, że Twój W systemie Windows 7 iTunes brakuje pliku Msvcr80.dll. Aby rozwiązać ten problem usuń nieprawidłowe wpisy rejestru, możesz wypróbować CCleaner. Wykonaj poniższe czynności, aby wypróbować to narzędzie usuń nieprawidłowe wpisy rejestru:

Krok 1: Po pierwsze, pobierz CCleaner i biegać program.

Krok 2: Teraz wybierz „Rejestr”W lewym okienku, a następnie kliknij opcję„Wyszukaj problemy”.

Krok 3: Po zakończeniu procesu skanowania rejestru należy nacisnąć przycisk „Napraw zaznaczone problemy”.

Krok 4: Wykonaj następujące kroki:

 • Musisz wybrać „Nie”W następnym oknie.
 • Następnie wybierz „Napraw wszystkie wybrane problemy”.
 • Teraz wybierz „Blisko”, Aby wrócić do głównego okna CCleaner.

Krok 5: Na koniec musisz zamknąć aplikację CCleaner i zrestartować system.

Pobierz CCleaner, aby teraz usunąć nieprawidłowe wpisy rejestru

Krok # 4: Przeskanuj komputer w poszukiwaniu wirusów

Skanuj w poszukiwaniu wirusów

Nawet po wypróbowaniu powyższych trzech metod naprawić brak pliku Msvcr80.dll w systemie Windows 7, problem pozostaje nierozwiązany, problem może być związany z inwazją złośliwego oprogramowania. Aby rozwiązać ten problem, możesz skanować w poszukiwaniu wirusów i złośliwego oprogramowania za pomocą potężnego narzędzia, takiego jak Spyhunter na komputerze i natychmiast usuń niechciane rzeczy.

Pobierz Spyhunter, aby usunąć wirusa Złośliwe oprogramowanie teraz

Popraw wydajność komputera po naprawieniu błędów systemu Windows

Jeśli napotykasz jakiekolwiek problemy związane z systemem Windows 10/8/7 / Vista / XP, nie czekaj na nic, po prostu spróbuj Narzędzie do naprawy komputera do napraw błędy komputera. To narzędzie jest idealne do naprawy każdego rodzaju Błąd DLL, błąd czasu wykonywania, Błąd EXE, błędy rejestru i więcej i pozwól, aby Twój komputer działał lepiej.

W ten sposób możesz naprawić błąd braku pliku MSvcr80.dll i popraw wydajność swojego komputera natychmiast. Musisz tylko wykonać trzy proste kroki, aby użyć tego narzędzia i uzyskać lepsze wrażenia z pracy na komputerze z systemem Windows.

Pobierz narzędzie do naprawy komputera Reimage, aby naprawić błąd systemu Windows teraz

Wniosek

Oczywiste jest, że jeśli dostajesz Błąd braku pliku Msvcr80.dll to może być z takich powodów błędy rejestru, infekcja wirusowa, awaria sprzętu i inne. Ale wcale nie musisz panikować, ponieważ tutaj wspomniałem o kilku najbardziej skutecznych metodach naprawić błąd Windows 7 iTunes Msvcr80.dll z łatwością.

Więc nie czekaj dłużej, po prostu wypróbuj te metody i przezwyciężyć ten problem związany z Windows 7 i kontynuuj pracę bez żadnych problemów. Mam nadzieję, że ten blog z pewnością Ci pomoże. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie!!!

Link do głównej publikacji