Jak naprawić błąd Missing WMVCore.dll w Windows 10

Błąd WMVCore.dllWmvcore.dll jest jednym z ważnych plików systemu Windows 10, ten plik jest także znany jako „Windows Media Playback / Authoring DLL” który jest związany z Microsoft® Windows Media Services program opracowany przez Microsoft. Ten plik DLL jest współużytkowany przez wiele aplikacji i gier w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu mogą działać poprawnie bez żadnych błędów. Gdy ten plik DLL zostanie uszkodzony lub uszkodzony, możesz napotkać kilka rodzajów błędów, za każdym razem, gdy uruchomisz powiązaną aplikację lub grę, może pojawić się błąd na ekranie.

Jeśli na komputerze występuje ten błąd DLL i nie można go uruchomić, należy jak najszybciej naprawić ten błąd, ponieważ nieznajomość tego typu błędów może zaszkodzić całemu komputerowi. Poniżej podano zarówno ręczne, jak i automatyczne rozwiązanie, zastosuj jedno zgodnie z Twoją wiedzą.

Po uszkodzeniu lub usunięciu pliku wmvcore.dll mogą pojawić się różnego rodzaju komunikaty o błędach, takie jak:

 • Błąd ładowania biblioteki DLL
 • punkt wejścia procedury wmvcore.dll
 • dll ulega awarii
 • dll nie można znaleźć
 • dll brakuje
 • dll Naruszenie dostępu
 • dll nie został znaleziony
 • Nie można zarejestrować pliku wmvcore.dll
 • Nie można znaleźć pliku wmvcore.dll

LUB

Błędy WMVCore.dll mogą również wyświetlać następujące ostrzeżenia:

 • „Nie znaleziono pliku Wmvcore.dll”
 • „Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono pliku wmvcore.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może rozwiązać ten problem.»
 • „Nie można znaleźć [PATH] \ wmvcore.dll”
 • „Brak pliku wmvcore.dll.”
 • „Nie można uruchomić [APLIKACJA]. Brakuje wymaganego składnika: wmvcore.dll. Zainstaluj ponownie [APLIKACJA]. ”

Główne przyczyny błędu WMVCore.dll

Aplikacja zaczyna wyświetlać tego rodzaju komunikaty o błędach lub ostrzeżeniach, gdy system Windows nie jest w stanie poprawnie wykonać pliku DLL. Z powodu błędu rejestru możesz także spotkać się z tego rodzaju błędami. Konieczne jest więc prawidłowe wykrycie głównego winowajca błędu wmvcore.dll, a po naprawieniu problemu poniższe instrukcje pomogą ci naprawić Błąd WMVCore.dll:

Kroki, aby się pozbyć Błąd WMVCore.dll na Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 i inne

Kroki ręczne

Krok 1 — Odinstaluj i zainstaluj aplikację, z powodu której może pojawić się błąd

Z powodu uszkodzonego pliku aplikacji lub nieprawidłowej instalacji jakiejkolwiek aplikacji zaczyna się pojawiać taki błąd, więc spróbuj znaleźć powiązaną aplikację i po jej ponownej instalacji. Z powyższego jasno wynika, że ​​ten plik DLL jest powiązany z aplikacją multimedialną, więc wyszukaj wszelkie uszkodzone lub uszkodzone aplikacje multimedialne lub gry. Aby wykonać metodę ponownej instalacji, odwiedź panel sterowania komputera i odinstaluj program. Uruchom ponownie komputer i ponownie zainstaluj program.

Krok 2 — Spróbuj zamienić plik WMVCore.dll ręcznie

Ta metoda ręczna jest dość niezawodna, ale mało trudna, ponieważ proces ten wymaga koncentracji. Najpierw musisz pobrać świeżą kopię tego pliku DLL z oficjalnej strony Microsoft.

 1. Pobierz plik DLL wmvcore
 2. Iść do c: \ Windows \ System32
 3. Znajdź prąddll 
 4. Skopiuj i wklej bieżącydll w dowolne miejsce do tworzenia kopii zapasowych.
 5. Wymień nowywmvcore.dll w C: \ Windows \ System32
 6. Kliknij Start> Uruchom>Rodzaj «cmd”I naciśnij Enter
 7. Rodzaj «regsvr32dll”W oknie polecenia

Powyższy proces sprawi, że Twój komputer lub laptop będzie mógł korzystać ze świeżej roboczej kopii pliku wmvcore.dll i zablokować ponowne pojawienie się błędu. Jeśli ponownie pojawi się błąd dll, zastosuj podaną poniżej metodę automatyczną.

Automatyczna metoda naprawy błędu WMVCore.dll

W metodzie automatycznej pierwsze pobranie Narzędzie do naprawy wmvcore.dll. To narzędzie jest specjalnie zaprojektowane do obsługi wszelkich błędów DLL; jeśli używasz tego narzędzia, nie musisz nic robić ręcznie. Po prostu zainstaluj i uruchom, to narzędzie ma możliwość automatycznego wykrycia i naprawienia błędu. Ta aplikacja jest naprawdę bardzo łatwa w użyciu i może skutecznie naprawić każdy błąd.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

 1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
 2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
 3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji