Metody naprawy Windows.UI.Search.dll brakuje / nie znaleziono komunikatów o błędach — Napraw błędy komputera

Windows.UI.Search.dllWindows.UI.Search.dll plik jest powiązany z plikiem Windows.UI.Search.dll, który jest rozwijany przez denumire_developer dla systemu operacyjnego Windows. Ten plik DLL jest bardzo ważnym plikiem w dowolnym systemie operacyjnym Windows, ostatnia znana wersja systemu Windows.UI.Search.dll to „ultima_versiune_dll ”.

Gdy ten plik dll zostanie uszkodzony, uszkodzony, niedostępny, usuń z systemu Windows, możesz otrzymać błędy Windows.UI.Search.dll, niektóre z typowych błędów podano poniżej:

 • „Nie znaleziono pliku Windows.UI.Search.dll.”
 • „Brak pliku Windows.UI.Search.dll.”
 • „Nie można uruchomić systemu Microsoft Windows. Brak wymaganego składnika: „Nie można zarejestrować pliku Windows.UI.Search.dll.”
 • „Windows.UI.Search.dll naruszenie dostępu.”
 • „Nie można znaleźć C: \ Windows \ System32 \ Windows.UI.Search.dll.”
 • UI.Search.dll. Zainstaluj ponownie system Microsoft Windows. ”
 • „Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono Windows.UI.Search.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może rozwiązać ten problem.»

Przyczyny błędów związanych z plikiem Windows.UI.Search.dll

 • Uszkodzony lub uszkodzony wpis rejestru związany z plikiem Windows.UI.Search.dll.
 • Czasami infekcja wirusem komputerowym lub złośliwym oprogramowaniem może spowodować uszkodzenie pliku Windows.UI.Search.dll.
 • Awaria sprzętu może również wpłynąć na ten plik DLL i spowodować jego uszkodzenie.
 • Kiedyś, gdy użytkownik instaluje inną aplikację, zastąpił wymaganą wersję Windows.UI.Search.dll.
 • Nieumyślne usunięcie pliku Windows.UI.Search.dll może również generować tego rodzaju błędy.

Metoda 1: Spróbuj ręcznie zarejestrować plik Windows.UI.Search.dll w Microsoft Register Server

Aby ponownie zarejestrować ten plik dll, musisz wykonać poniższe kroki:

Krok 1: Kliknij przycisk Start systemu Windows i wpisz cmd w polu wyszukiwania, po tym Przytrzymaj Ctrl + Shift na klawiaturze, a następnie naciśnij klawisz Enter.

Krok 2: Kliknij „Tak” w polu uprawnień.

Krok 3: Po tym wpisz Komenda: regsvr32 / u Windows.UI.Search.dll. naciśnij klawisz Enter. To polecenie służy do UN-REJESTRACJI pliku dll.

Krok 4: Teraz musisz ponownie zarejestrować plik DLL, wpisz polecenie: regsvr32 / i Windows.UI.Search.dll. Naciśnij klawisz Enter, aby ponownie zarejestrować plik DLL.

Krok 5: Wyjdź z wiersza polecenia.

Krok 6: Zrestartuj swój komputer.

Metoda 2: Przywracanie lub usuwanie pliku Windows.UI.Search.dll z Kosza

Krok 1: Otwórz folder Kosz, klikając ikonę Kosz.

Krok 2: Wpisz „Windows.UI.Search.dll” w polu wyszukiwania.

Krok 3: Jeśli na liście wyszukiwania pojawi się plik Windows.UI.Search.dll, wybierz go i przenieś do podanego poniżej katalogu ścieżki:

W systemie Windows Me / 95 lub 98: C: \ Windows \ System32 \

W systemie Windows 2000 / NT: C: \ Windows \ System32 \

W systemie Windows Vista, 7,8 lub XP: C: \ Windows \ System32 \

W 64-bitowym systemie Windows = C: \ Windows \ System32 \

Krok 4: Po przeniesieniu pliku Windows.UI.Search.dll pomyślnie uruchom ponownie system.

Metoda 3: Zaktualizuj sterowniki urządzenia

Windows.UI.Search.dll błędy mogą pojawiać się z powodu nieaktualnych sterowników urządzeń. Dlatego zaleca się sprawdzenie, czy wszystkie sterowniki systemowe są zaktualizowane, czy nie, a następnie zaktualizuj je jak najszybciej. W tym zadaniu możesz skorzystać z automatycznego narzędzia, zaktualizuj sterownik systemu za pomocą narzędzia do aktualizacji sterowników systemu Windows. Ta aplikacja sprawi, że twoje zadanie będzie bardzo łatwe, automatycznie wykryje sterownik systemu i aktualizator lub naprawi, jeśli pojawi się jakiś problem.

Metoda 4: Automatycznie napraw błędy Windows.UI.Search.dll

Aby automatycznie naprawić ten błąd dll, powinieneś spróbować profesjonalisty Narzędzie NAPRAWA BŁĘDU PC, to narzędzie jest wyposażone w wiele funkcji, dzięki którym Twój komputer lub laptop może być wolny od błędów i szybki. Najpierw skanuje komputer, a następnie naprawia wszystkie rejestry, pliki systemowe dll i problemy związane ze sterownikami.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Jeśli chcesz, aby Twój system był szybki i wolny od błędów, powinieneś użyć profesjonalnie zaprojektowanego narzędzia do naprawy komputera. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych i skutecznych sposobów na utrzymanie systemu Windows. To oprogramowanie zawiera łatwy w użyciu interfejs, dzięki czemu można łatwo obsługiwać to narzędzie bez potrzeby posiadania profesjonalnych umiejętności. Jeśli na komputerze są wyświetlane jakiekolwiek błędy związane z rejestr, biblioteka DLL, aplikacja, gry i więcej niż to narzędzie do naprawy błędów pomoże Ci je naprawić. Po prostu Ściągnij i zainstalować to narzędzie automatycznie skanuje twoje PC / laptop i naprawić wszystkie błędy. Ta aplikacja zapewnia również możliwość rozwiązania problemu związanego ze sterownikiem, może aktualizować i naprawiać wszelkie błędy związane ze sterownikiem systemu. Dlatego zaleca się korzystanie z tego oprogramowania i zwiększenie wydajności starego komputera.

Funkcje narzędzia do naprawy komputera

 1. Łatwo naprawia błędy systemowe: To narzędzie jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi rodzajami błędów systemowych, które powodują zawieszanie się, awarie, spowolnienie działania komputera i wiele innych.
 2. Usuwa pliki złośliwego oprogramowania: Wirusy komputerowe i złośliwe oprogramowanie mogą wpływać na pliki systemowe, wpisy rejestru i więcej, ta aplikacja jest w stanie usunąć wszystkie złośliwe pliki z systemu.
 3. Napraw problemy z uruchamianiem: Jeśli twój system potrzebuje więcej czasu na uruchomienie, to na pewno niektóre nieużywane programy startowe przyłączą się do folderu startowego. Ten problem można rozwiązać za pomocą narzędzia do naprawy komputera.
 4. Defragmentuj pamięć: Ta aplikacja zapewnia również możliwość defragmentacji pamięci systemowej i zwiększenia jej wydajności. Za pomocą tego oprogramowania można defragmentować dużą partycję dysku w bardzo krótkim czasie, aby zaoszczędzić cenny czas.
 5. Wyczyść niepotrzebny plik z komputera: Pozwala użytkownikowi usunąć lub usunąć wszystkie tymczasowe elementy, niepotrzebne pliki i inne bałagany, które wpływają na wydajność systemu Wdowy. Usuwa również prywatne pliki zawierające poufne informacje.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji