Jak naprawić błąd Binkw32.dll

Windows zawiera jeden z ważnych plików systemowych, który pomaga różnym programom działać płynnie w systemie operacyjnym, znany jako Binkw32.dll. Czasami może zostać uszkodzony lub uszkodzony. To jednak pokazuje komunikat o błędzie braku binkw32.dll podczas grania w dowolną grę na PC, która wykorzystuje kodek wideo Bink.

Przyczyny błędu binkw32.dll:

Przyczyna błędu tego typu jest znacząca. Błędy Binkw32.dll na ogół nie są spowodowane brakiem pliku, ale faktem jest, że wiele razy system Windows nie może odczytać pliku lub albo nie może działać poprawnie z różnymi grami na jednym systemie. Może to spowodować wystąpienie tego typu błędów. Ten błąd może pojawić się jako:

 • Binkw32.dll jest zwykle instalowany w katalogu systemu Windows lub musi być zainstalowany w katalogu aplikacji
 • Nie znaleziono Binkw32.dll
 • Brak pliku Binkw32.dll
 • Błąd ładowania pliku Binkw32.dll, do naprawienia tego błędu wymagana jest ponowna instalacja.

Rozwiązanie tych błędów oznacza naprawienie dowolnego problemu, który może mieć program lub system. W przypadku, gdy system Windows nie zna poprawnej lokalizacji kafelka, może to spowodować wystąpienie tego typu błędu lub pokazuje problem z błędem uniemożliwiający systemowi odczytanie pliku. Aby naprawić błędy, należy rozwiązać wszelkie potencjalne problemy, które może mieć komputer.

Naprawianie błędu Binkw32.dll:

Krok 1 — Błąd powodujący grę powinien zostać ponownie zainstalowany

Jeśli ktoś odkryje, że konkretna gra powoduje błąd, wystarczy ponownie zainstalować tę grę w swoim systemie. Dlatego w tym celu wymagane są następujące kroki:

 1. Użytkownik musi kliknąć Start> Panel sterowania> Dodaj / Usuń programy
 2. Użytkownik musi Znajdź gra
 3. Następnie powinien kliknąć „Usunąć”Obok gry
 4. Użytkownik musi poczekać na rozpoczęcie usuwania.
 5. Następnie muszą ponownie uruchomić system.
 6. Musi także ponownie zainstalować grę z dysku.

Wszystkie opcje, pliki i ustawienia, które gra ma na jednym komputerze, zostałyby na ogół zastąpione, co pozwoli systemowi poprawnie odczytać plik binkw32.dll. Jednak ten proces może nie działać całkowicie, dlatego lepiej jest rozpocząć proces naprawy.

 Krok 2 — Gra powinna zostać zaktualizowana

 Jeśli powyższy krok nie jest spełniony lub pracował, użytkownik musi zaktualizować grę do najnowszej wersji. Można to łatwo zrobić, klikając stronę internetową twórcy gry, a następnie znajdując sekcję „Pobieranie”. Aktualizacje związane z grami obecnymi na jednym systemie są ogólnie dostępne w tej sekcji, co pozwoliłoby sprawić, aby działał tak płynnie, jak to możliwe. Potencjalny błąd zawarty przez program zostałby naprawiony przez aktualizację gry. Może to spowodować naprawienie jednego z potencjalnych problemów uruchomionych przez grę. Może to naprawić błąd lub nie.

Krok 3 — Kopiowanie pliku Binkw32.dll z płyty CD z grą użytkownika do folderu gry

Główną przyczyną tego błędu jest brak możliwości zlokalizowania pliku w potrzebnym folderze przez grę użytkownika. Ponieważ każda gra zawiera własną wersję binkw32.dll, lepiej jest wziąć plik binkw32.dll dostępny na płycie CD z grą i umieścić go w folderze gry na komputerze. Kroki należy wykonać, aby:

 1. Wkładanie płyty CD z grą do napędu CD
 2. W «Mój komputer„Użytkownik musi kliknąć prawym przyciskiem myszy napęd CD, a następnie nacisnąć„Badać
 3. Podczas otwierania płyty CD musi on / ona kliknąć „Pliki / system» teczka.
 4. Ponownie po tym użytkownik musi zlokalizować „Binkw32.dll”, A następnie naciśnij CTRL + C kopiować
 5. Następnie użytkownik musi przejść do C: \ Program Files \<>
 1. Użytkownik musi nacisnąć CTRL + V wkleić plik binkw32.dll do folderu
 2.  Potem muszą Test gra znowu.

Spowodowałoby to prawidłowe ustawienie pliku binkw32.dll w odpowiednim folderze w systemie. Dlatego komputer będzie mógł odczytać obecny tam plik. To zdecydowanie pozwoliłoby komputerowi na odczytanie pliku, umożliwiając komputerowi płynne działanie gry. W większości przypadków tego rodzaju błędów ta technika powinna działać, ale jeśli to nie zadziała, zaleca się, aby użytkownik użył narzędzia do czyszczenia rejestru, jak wspomniano w kroku 4:

Krok 4 — Narzędzie do czyszczenia rejestru do czyszczenia rejestru

 •  Użytkownik musi pobrać narzędzie do czyszczenia rejestru.

Jedną z głównych przyczyn błędu binkw32.dll jest sposób, w jaki w rejestrze systemu występuje szereg nieprawidłowo dopasowanych plików. Ponieważ rejestr jest centralną bazą danych, w której przechowywane są wszystkie ustawienia, pliki i wymagane opcje do uruchomienia systemu Windows. Chociaż ta część komputera jest jedną z najważniejszych, ale jest także głównym powodem powodowania błędu z powodu sposobu, w jaki system Windows często go uszkadza. Chociaż wiele osób może nie zdawać sobie z tego sprawy, ale rejestr będzie stale powodować dużą liczbę błędów DLL. Wynika to głównie ze sposobu, w jaki komputer używa dużej listy plików DLL, aby pomóc mu uruchomić. Ponieważ za każdym razem, gdy użytkownik korzysta z komputera, z bazy danych rejestru ładowanych jest 100 plików DLL. Jeśli ta baza danych ulegnie uszkodzeniu lub zostanie uszkodzona, spowoduje to wyświetlenie błędów przez system użytkowników.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

 1. Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.
 2. Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.
 3. Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji