[ROZWIĄZANE] Jak naprawić błąd Nie znaleziono punktu wejścia w systemie Windows 10

[ROZWIĄZANE] Jak naprawić błąd Nie znaleziono punktu wejścia w systemie Windows 10

Wielu użytkowników skarży się na błąd «Punkt dostępu nie znaleziony», ten problem na ogół pojawia się po aktualizacji do systemu Windows 10. Wyskakuje, gdy użytkownik próbuje uruchomić dowolną aplikację.

Błąd «Punkt dostępu nie znaleziony«, w większości przypadków, blokować lub przerywać aplikację, więc powiązana aplikacja może, ale nie musi, działać poprawnie. „Punkt dostępu nie znalezionyBłąd ”może wpływać na wszystkie zainstalowane aplikacje i programy i może zacząć pojawiać się po określonym czasie.

„Procedura Punkt wejścia? Zainicjuj @ CLASS_DESCRIPTOR @@ Nie można znaleźć QAEEXZ w bibliotece linków dynamicznych.

Punktu wejścia procedury nie można znaleźć w Windows 10 biblioteki dołączanej dynamicznie

C: \ Users \ User \ AppData \ Roaming \ Safe_nots_gh \ find.exe ”

Jak naprawić błąd „Nie znaleziono punktu wejścia”

Metoda 1: Zastosuj skaner bezpieczeństwa Microsoft, aby przeskanować komputer

Złośliwe oprogramowanie komputerowe i wirusy są jedną z dwóch najczęstszych przyczyn „Błąd „Nie znaleziono punktu wejścia”, obie te przyczyny mogą wpłynąć na plik systemowy lub go uszkodzić lub uszkodzić. Aby naprawić wirusa lub złośliwe oprogramowanie i pozbyć się „nie znaleziono punktu wejścia Windows 10 ”, powinieneś pobierz Microsoft Safety Scanner i użyj tej aplikacji do przeskanowania komputera i pozbycia się wszystkich wirusów lub złośliwego oprogramowania.

Metoda 2: Uruchom skanowanie Kontroler plików systemowych

Jeśli nie możesz rozwiązać problemu „Punkt dostępu nie znaleziony”Po zastosowaniu powyższego rozwiązania, nie martw się i zastosuj to. Oczywiste jest, że cierpisz na ten problem z powodu pliku systemowego, który został uszkodzony przez Ciebie lub przez złośliwe oprogramowanie lub wirus.

Aby naprawić plik systemowy, powinieneś spróbować wbudowanego Kontroler plików systemowych skanować wszystkie uszkodzone pliki systemowe i naprawić Find.exe Punkt wejścia nie znalazł błędu.

1: Otwórz wiersz polecenia, klikając prawym przyciskiem myszy Początek przycisk i kliknij Wiersz polecenia (administrator). [W razie potrzeby wprowadź hasło administratora]

wiersz polecenia z uprawnieniami administratora

 2: Na ekranie Wiersz polecenia wpisz sfc / scannow. Trafienie Wprowadź klucz, aby uruchomić to polecenie

SFC-skan-teraz-wiersz polecenia

To polecenie sprawdzi, czy pliki systemowe nie są uszkodzone i je naprawi, i powinno się to pozbyć Punkt dostępu nie znaleziony Błąd systemu Windows 10.

Metoda 3: Przywróć system do wersji bez żadnego błędu

The Funkcja przywracania systemu Microsoft jest całkowicie ratownikiem dla użytkowników systemu Windows 10, którzy cierpią na tego rodzaju problemy. Ta funkcja umożliwia cofnięcie zegara, a następnie przywrócenie systemu do wcześniej utworzonego punktu przywracania systemu.

Dzięki temu przywraca wszystko, począwszy od programu, który został już zainstalowany w systemie, po ustawienia i preferencje.

Przywracanie systemu do Punkt przywracania systemu przed zdobyciem Błąd Nie znaleziono punktu wejścia zdecydowanie naprawi problem i wykonanie procedury zajmie tylko 15 minut. Tutaj poznasz poniższe kroki, aby przywrócić system do wersji bez żadnego błędu.

 1: Przede wszystkim musisz Szukaj Przywracanie systemu za pomocą Cortany w systemie Windows 10. Teraz kliknij Utworzyć punkt przywracania stamtąd.

system-restore-in-windows-10-1

2: ZA Właściwości systemu pojawi się wtedy zawierający ustawienia punktu przywracania. Teraz przejdź do Ustawienia ochrony wewnątrz nieruchomości. Tutaj upewnij się, że ochrona jest włączona w Dysk lokalny C.

system-restore-in-windows-10-1

3: Jeśli opcja ochrony jest wyłączona, wybierz ten dysk, a następnie kliknij Konfiguruj przycisk tylko do włączyć ochronę. Ponadto należy przydzielić maksymalną przestrzeń dyskową na ochronę systemu. Następnie spróbuj ustawić wartości, które chcesz. W tym celu musisz kliknąć Zastosować i wtedy dobrze zastosować ustawienia.

system-restore-in-windows-10-3

 4: Następnie system będzie Utworzyć punkt przywracania automatycznie, gdy nastąpi zmiana wewnątrz Windows.

Mam nadzieję, że podane rozwiązania zadziałają Problem z Windows 10 z łatwością.

Automatyczne rozwiązanie błędu nie znaleziono punktu wejścia Błąd w systemie Windows 10

Jeśli jednak okaże się, że wszystkie te ręczne rozwiązania nie działają, możesz wypróbować inną firmę Narzędzie do naprawy komputera. To narzędzie pozwala rozwiązać Błąd Nie znaleziono punktu wejścia Find.exe. Za pomocą tego narzędzia możesz naprawić wszelkiego rodzaju błędy występujące w systemie Windows. To narzędzie może również naprawić wszystkie rodzaje Błędy DLL, błędy środowiska wykonawczego, problem awarii, zawieszania się, błędów niebieskiego ekranu i więcej. Wystarczy wypróbować to narzędzie, aby zoptymalizować wydajność komputera z systemem Windows i zapewnić bezbłędność systemu Windows.

Pobierz narzędzie do naprawy komputera Reimage, aby naprawić różne błędy problemy łatwo

Wniosek

Podczas korzystania z systemu Windows 10, jeśli zauważysz, że tak Nie znaleziono punktu wejścia Windows 10 błąd, możesz wypróbować wyżej wymienione trzy ręczne rozwiązania. Wszystkie te rozwiązania z pewnością pomogą Ci naprawić Punkt dostępu nie znaleziony błąd.

Mam nadzieję, że po wykonaniu podanych poprawek jesteś w stanie rozwiązać błąd w systemie Windows 10, dobrze, że podane rozwiązania mogą również działać dla innych systemów operacyjnych Windows.

Oprócz tego zawsze aktualizuj system operacyjny Windows, sterowniki urządzeń aktualizuj i skanuj system operacyjny za pomocą dobrego programu antywirusowego w regularnych odstępach czasu.

Link do głównej publikacji