Przegląd Bitdefender Windows 8 Security Antivirus dla Windows 8, 8.1

Ponieważ zawsze byliśmy używani z aplikacjami specjalnie zaprojektowanymi do ochrony naszego systemu operacyjnego Windows, Bitdefender właśnie został uaktualniony do naszych systemów operacyjnych Windows 8 i Windows 8.1. Teraz możemy poczuć się nieco bezpieczniej, wiedząc, że istnieje aplikacja specjalnie zaprojektowana do działania w systemach Windows 8 i Windows 8.1.
Bitdefender dla Windows 8 i Windows 8.1
Bitdefender dla Windows 8 i Windows 8.1 jest jednym z niewielu, a może jedynym antywirusem, który jest dostępny w pakiecie darmowej edycji (czyli wersja próbna) tylko w Rumunii, ale także na całym świecie. w sklepie. Chociaż Windows 8 i Windows 8.1 ma swojego specyficznego obrońcy antymalware, w kilku wierszach poniżej zobaczymy, że Bitdefender jest najlepszy w najlepszej ochronie, użyteczności i skali wydajności w porównaniu do obrońcy Microsoft i innych podobnych narzędzi.

Bezpieczeństwo Bitdefender Windows 8 — mocne strony

Bitdefender jest głównym zwycięzcą nagród AV-Test przyznanych przez niezależny instytut bezpieczeństwa IT w styczniu — grudniu 2013 r. I mają do tego prawo, klasyfikując je na pierwszym miejscu pod względem najlepszej ochrony przed programami antywirusowymi Karspersky, Symantec i McAfee.

Ponadto, jak wszyscy wiemy, program antywirusowy zwykle zajmuje dużo pamięci komputera i w tym przypadku sprawia, że ​​nasz system Windows 8 działa nieco wolniej. Howver, Bitdefender klasyfikuje się na pierwszym miejscu pod względem najniższego wpływu na wykresy wydajności i wciąż powyżej Karspersky, Symantec i McAfee z oceną 5,3, 6 jest najniższym wpływem.

Kilka kluczowych funkcji, które Bitdefender ma i są bardzo przydatne, moim zdaniem:

  • Skaner wczesnego rozruchu który chroni Twój system operacyjny przed uruchomieniem komputera za pomocą najnowocześniejszej technologii ELAM
  • inną funkcją jest Proaktywny skaner aplikacji, ponieważ wielu, którzy zaczynają korzystać z nowego systemu operacyjnego, takiego jak Windows 8 lub Windows 8.1, chce wypróbować nowe aplikacje przeznaczone tylko dla systemu Windows 8. Ta funkcja analizuje potencjalne szkody i powiadamia użytkownika, jeśli aplikacja została naruszona
  • Kolejną fajną rzeczą, o której musimy pamiętać o Bitdefender dla Windows 8 i Windows 8.1, jest zdolność do filtrowania danych osobowych. Dzięki nowemu i ulepszonemu Bitdefender możemy być nieco bezpieczniejsi od tego zagrożenia i nie będziemy musieli martwić się o kradzież naszych informacji.
  • wraz z filtrem naszych danych osobowych przychodzi funkcja antyphishingowa który zasadniczo blokuje niezaufaną stronę internetową, która może prowadzić do tego samego, kradzieży danych osobowych i danych karty kredytowej.

Używanie BitDefender na moim laptopie z systemem Windows 8.1

Po pobraniu BitDefender Windows 8 Security z oficjalnej strony możesz spróbować najpierw lub kupić go ze strony internetowej. Będzie to kosztować 85 USD rocznie na 3 maszynach. Jeśli przejdziesz na 2 lata, będzie to kosztować 130 USD. Ale jeśli nie masz pewności, czy chcesz przejść na płatny program antywirusowy, zawsze dostępna jest opcja bezpłatnego pobierania.

Po pobraniu BitDefender Antivirus, będziesz kontynuować instalację. Tak naprawdę to, jak widać na poniższych zrzutach ekranu, wykonuje trzy różne operacje, jedna po drugiej — skanowanie, pobieranie i instalowanie.

Recenzja Windows 8 Bitdefender Bitdefender Windows 8.1 sprawdza program antywirusowy Przegląd Windows 8.1 Bitdefender

Powiedziałbym, że nie zajęło więcej niż 10 minut, aby cały shebang został zainstalowany i uruchomiony na moim laptopie z systemem Windows 8.1. Po zakończeniu powiedział, że nie znalazł żadnych wirusów, ale zdziwiłem się, widząc, że już ostrzegał o moim połączeniu Wi-Fi. Widzisz, właśnie kupiłem nowy router i nie skonfigurowałem hasła. BitDefender wiedział o tym i wezwał mnie do podjęcia działania.

Bitdefender Windows 8.1 przegląda narzędzie antywirusowe

Idealnie jest to zwykły pulpit nawigacyjny, który powinien mieć program bezpieczeństwa BitDefender dla systemu Windows 8.

narzędzie do przeglądu systemu Windows 8.1 Bitdefender

Zaletą tego antywirusa jest to, że nie tylko zachowuje się świetnie, ale także świetnie wygląda i jest naprawdę łatwy w użyciu. Na głównym pulpicie nawigacyjnym znajdują się wszystkie rzeczy, które możesz zrobić, i ustawienia, które możesz dostosować:

Antywirusowe

Oczywiście możesz pozostawić program antywirusowy zawsze włączony lub wyłączony, ale zaleca się, aby był włączony. Strona ustawień Tarcza pozwala zmienić skanowanie podczas uzyskiwania dostępu, a także poziomy aktywnej kontroli wirusów. Istnieją również różne ustawienia dla Słaby punkt, pliki, które chcesz wyklucz ze skanowania i menu kwarantanny.

Bitdefender Windows 8 Ustawienia antywirusowe 2 Bitdefender Windows 8 Ustawienia antywirusowe 3 Bitdefender Windows 8 Ustawienia antywirusa 4 Bitdefender Windows 8 ustawienia antywirusowe

Prywatność

w ustawienie kontroli prywatności, możesz wybrać sposób, w jaki chcesz zająć się antyphishingiem, czy chcesz włączyć szyfrowanie komunikatorów internetowych i czy masz specjalne zasady ochrony danych.

Prywatność antywirusowa Bitdefender Windows 8 Prywatność

Zapora ogniowa

The ustawienia zapory ogniowej są również starannie rozmieszczone, co pozwala na ustalanie reguł, a także wyświetlanie w czasie rzeczywistym aktywności w sieci. Możesz także ustawić poziomy systemu wykrywania włamań i wykonać szereg innych czynności, jak widać na zrzutach ekranu poniżej.

Windows Firewall Bitdefender 8 zapora sieciowa bitdefender

Anty spam

Antyspam to naprawdę fajna funkcja dla tych, którzy dużo pracują w Internecie, takich jak ja. Możesz wybrać, jak chcesz chronić przed spamem a nawet zawiera opcje zabezpieczania plików w chmurze.

Bitdefender Antyspam 2 antyspam Bitdefender

SafeGo

Nie spędzam dużo czasu na Facebooku, ale byłem ciekawy, aby wypróbować SafeGo BitDefendera funkcja i nie był rozczarowany. Must have, zwłaszcza teraz, gdy wiele szkodliwych programów rozprzestrzenia się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Bitdefender Safego

Wydarzenia

W menu Zdarzenia będziesz powiadamiany o wszelkich podejrzanych działaniach lub czynnościach, które powinieneś podjąć. BitDefender jest głęboko osadzony w systemie Windows 8, więc jak widać, zalecił mi wykonanie najnowszej aktualizacji za pomocą narzędzia Windows Update, co zrobiłem. Fajnie też, że to pobiera dane z Windows Update, tym samym informując Cię o nowościach i umożliwiając instalację z poziomu BitDefender.

wydarzenia bitdefender

Jest też Kontrola rodzicielska funkcja, która pozwala upewnić się, że Twoje dzieci nie odwiedzają witryn nieodpowiednich dla ich wieku lub nawet niebezpiecznych. Możesz także zmienić Tryb użytkownika do autopilota jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy ustawieniami każdego dnia, to właśnie zrobiłem.

Ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym, że systemy operacyjne Bitdefender dla Windows 8.1 i Windows 8 są prawdopodobnie najlepszą opcją w 2014 roku dla Ciebie. Oprócz tego, że otrzymał nagrodę za najlepszy program antywirusowy na wielu konkursach i jest wyposażony w funkcje niezbędne do ochrony komputera i informacji, zapewnia także płynność działania komputera bez żadnych problemów w codziennych czynnościach.

Link do głównej publikacji