6 najlepszych programów antywirusowych z kontrolą rodzicielską

Czy jesteś rodzicem, który martwi się dostępem dzieci do Internetu i mediów społecznościowych? Rodzice nie mogą obserwować każdego naciśnięcia klawisza, kliknięcia i przesunięcia się dziecka lub nastolatka, więc w tym miejscu oprogramowanie antywirusowe do kontroli rodzicielskiej i wchodzą w grę programy.

Zainstalowanie najlepszego oprogramowania antywirusowego z oprogramowaniem do kontroli rodzicielskiej na komputerze naszych dzieci pozwala nam ściśle monitorować działania w Internecie lub w mediach społecznościowych i blokować nieodpowiednie materiały: ponadto chroni komputer przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, jednocześnie pozwalając naszym dzieciom cieszyć się pozytywne korzyści z zasobów i wiedzy online.

Antywirusowe oprogramowanie i programy do kontroli rodzicielskiej zapewniają rodzicom określone mechanizmy kontrolne pozwalające ustalić, do których stron internetowych, gier i słów kluczowych mają dostęp ich dzieci.

Rodzice mogą łatwo ograniczać lub blokować działania, które rozwijają się w niebezpieczne sytuacje, jednocześnie chroniąc się przed wirusami za pomocą zaawansowanego antywirusowego oprogramowania rodzicielskiego wyposażonego w określone funkcje, takie jak blokowanie przesyłania plików i monitorowanie wiadomości.

Niektóre z tych programów mają możliwość rejestrowania naciśnięć klawiszy, dzięki czemu opiekunowie lub rodzice mogą łatwo odbierać wiadomości e-mail, jeśli ich dzieci próbują uzyskać dostęp do niebezpiecznych lub nieodpowiednich treści za pomocą komputera lub telefonu.

W tym poście Raport Windows opracował dla Ciebie najlepsze oprogramowanie antywirusowe z funkcjami kontroli rodzicielskiej.

Najlepszy program antywirusowy z kontrolą rodzicielską do użycia w 2018 r

1

Bitdefender Total Security 2018

program antywirusowy z kontrolą rodzicielskąJest to jeden z najlepszych programów antywirusowych dla systemu Windows z kontrolą rodzicielską. To oprogramowanie zabezpieczające bardzo dobrze chroni przed złośliwym oprogramowaniem na wszystkich tych urządzeniach.

Bitdefender ma świetną funkcję kontroli rodzicielskiej. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować oprogramowanie na urządzeniach swoich dzieci, profil zostanie utworzony dla każdego dziecka, ich urządzenia zostaną dodane do utworzonych profili, a następnie cała aktywność na tych urządzeniach będzie łatwo monitorowana.

cechy:

 • Raporty aktywności: Rodzice bardzo łatwo mogą śledzić aktywność swoich dzieci w Internecie, która obejmuje wszystkie próby odwiedzania stron internetowych, a także mogą ograniczać lub blokować niebezpieczne i obraźliwe treści.
 • Historia aktywności: Rodzice mogą zdecydować o wybraniu godzinnych, dziennych, tygodniowych lub miesięcznych raportów aktywności, które zawierają szczegółowe informacje na temat aktywności ich dzieci. Raport zawiera informacje o tym, które blogi lub witryny były odwiedzane lub które strony były odwiedzane, zapisy i czaty SMS, w tym informacje o tym, kto wysłał i otrzymał wiadomość.
 • Alerty aktywności: Umożliwia wysyłanie alertów co godzinę, codziennie, co tydzień lub co miesiąc o aktywności dzieci na ich urządzeniach i w Internecie.
 • Śledzenie sieci społecznościowych: Może łatwo śledzić aktywność twoich dzieci na wszystkich platformach społecznościowych, takich jak zaproszenia do znajomych, zdjęcia, filmy, komentarze i ustawienia prywatności.
 • Śledzenie telefonu komórkowego jest włączony.
 • Monitorowanie komunikatorów internetowych Bloking: Rodzice mogą skutecznie blokować lub ograniczać zastraszanie online, umieszczać na czarnej liście konkretne kontakty, a także blokować wiadomości przychodzące z określonymi słowami kluczowymi.
 • Monitorowanie SMS Połączenia: Rodzice mogą blokować podejrzane połączenia i SMS-y jednym kliknięciem.
 • Blokowanie strony internetowej App: Selektywne filtrowanie treści ułatwia rodzicom kontrolowanie, które aplikacje i witryny są dozwolone z wyprzedzeniem, a także śledzenie, które aplikacje i witryny zostały dodane i do których dzieci mają dostęp.
 • Śledzenie lokalizacji jest również dostępny.

Tymczasem zawiera różne narzędzia bezpieczeństwa dla wszystkich platform, takie jak narzędzia przeciwkradzieżowe i kontrola rodzicielska, a menedżera haseł Bitdefender można również używać na komputerach z systemem Windows.

Masz również dokładną recenzję antywirusa Bitdefender Total Security 2018. Sprawdź to, aby dowiedzieć się więcej o tym przydatnym oprogramowaniu.

Pobierz Bitdefender Total Security 2018

 • 2)

  Norton Security Premium

  program antywirusowy z kontrolą rodzicielskąTo oprogramowanie zabezpieczające jest jednym z najlepszych programów zabezpieczających Internet. Ma świetną funkcję kontroli rodzicielskiej i zajmuje bardzo wysoką pozycję w zakresie niezależnych testów ochrony i użyteczności. Jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows.

  Oprogramowanie antywirusowe premium Norton Security umożliwia dzieciom przeglądanie Internetu w bezpiecznym środowisku. Drapieżniki online są niemal wszędzie i dzieci muszą być chronione przed ich wyrafinowanymi sztuczkami i taktyką.

  Bardzo ważna jest ochrona siebie i dzieci przed złośliwym oprogramowaniem. Pakiet Premium Norton zawiera wszystkie najważniejsze funkcje Norton, takie jak kontrola rodzicielska.

  • cechy:

   • Nadzór czasu: Rodzice mogą decydować o tym, ile czasu ich dzieci spędzają na różnych urządzeniach, a także zachęcać do zdrowych nawyków, planując poszczególne pory dnia lub tygodnia przeznaczone na korzystanie z Internetu i urządzeń.
   • Nadzór sieciowy: Twoje dzieci mogą bezpiecznie przeglądać Internet dzięki wbudowanym narzędziom, które ograniczają lub blokują nieodpowiednie witryny i ostrzegają o witrynach, które odwiedzają Twoje dzieci.
   • Nadzór wyszukiwania: Rodzice mogą łatwo przeglądać warunki, słowa kluczowe i frazy, których używają ich dzieci, aby nadzorować je i chronić przed nieodpowiednimi treściami.
   • Nadzór sieci społecznościowej: Dzięki temu rodzic może sprawdzić, jak często ich dzieci logują się na różne platformy mediów społecznościowych, a także nazwisko i wiek używane przez te dzieci na tych platformach.
   • Nadzór lokalizacji: Ważne jest, aby być informowanym o miejscu pobytu swoich dzieci lub nastolatków: to narzędzie umożliwia rodzicom łatwe zlokalizowanie miejsca pobytu ich dzieci. Udostępniono 30-dniową historię pokazującą, gdzie były twoje dzieci.
   • Ochrona danych osobowych: Zapobiega to przekazywaniu przez dzieci prywatnych informacji lub danych osobowych, takich jak adresy, numery telefonów, adresy szkół i inne.
   • Żądanie dostępu: Dzieci mogą komunikować się z rodzicami za pośrednictwem Norton Family, jeśli nie zgadzają się z zablokowaną stroną internetową lub zasadą domu.
   • Może obsługiwać do 10 urządzeń: To oprogramowanie chroni do 10 komputerów i urządzeń z Androidem za pomocą jednej subskrypcji.
   • Systemy operacyjne: Windows 10, 8.1, 8, 7.
   • Ma jedne z najlepszych narzędzi do ochrony Internetu w połączeniu z obsługą techniczną 24/7.
   • Świetna zapora ogniowa.

   Jednak to oprogramowanie antywirusowe ma wspaniałe narzędzia ochrony i może łatwo wykryć złośliwe oprogramowanie bez względu na rodzaj używanego urządzenia. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest menedżer haseł i magazyn kopii zapasowych online.

   To oprogramowanie zabezpieczające można pobrać tutaj.

   • 3)

    Trend Micro Maximum Security

    program antywirusowy z kontrolą rodzicielskąTo oprogramowanie zabezpieczające jest najlepszym wyborem dla rodzin, które muszą chronić różne typy urządzeń, ponieważ jest kompatybilne z komputerami z systemem Windows. Ma również świetną funkcję kontroli rodzicielskiej

    cechy:

    • Kompatybilny z systemem operacyjnym Windows.
    • Ma doskonałą ochronę przed oprogramowaniem ransomeware, skaner prywatności mediów społecznościowych, kontrolę rodzicielską i narzędzia antykradzieżowe dla urządzeń mobilnych, które można wykorzystać do śledzenia dzieci.
    • Nie zużywa dużo zasobów komputerowych, więc nie wpłynie to na szybkość twojego systemu.

    Jednak Trend Micro Maximum Security nie jest dostarczany z zaporą ogniową ani kopią zapasową online. Możesz go pobrać tutaj

    4

    Kaspersky Safe kids

    program antywirusowy z kontrolą rodzicielskąKaspersky Safe Kids jest bardzo dobry i kompatybilny z systemem operacyjnym Windows. Ma wszystko, co jest potrzebne w pakiecie, a jego komponenty są bardzo skuteczne. To oprogramowanie zabezpieczające ma silną zaporę ogniową, która może zapewnić systemowi maksymalną ochronę przed nieznanymi połączeniami.

    Ponadto ma zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem odpowiednie do wykrywania wirusów, zanim wpłynie na komputer. Kaspersky Safe Kids zawiera również pakiet zwany bezpiecznymi dziećmi kapersky. Kaspersky Safe Kids zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym dla komputerów PC i urządzeń mobilnych.

    Cechy:

    • Powiadomienia w czasie rzeczywistym Alerty: Opiekunowie lub rodzice zawsze otrzymają automatyczne powiadomienia w czasie rzeczywistym o działaniach swoich dzieci.
    • Zarządzaj działaniami w Internecie: Ta funkcja może blokować niektóre witryny i aplikacje w oparciu o podejrzane treści.
    • Zarządzaj aplikacjami: Rodzice mogą łatwo decydować, które aplikacje lub strony internetowe są bezpieczne dzięki filtrom i ustawieniom.
    • Zarządzaj urządzeniami: Dostępne są opcje planowania dotyczące przydzielonego czasu użytkowania urządzeń i Internetu.
    • Monitoruj media społecznościowe: Opiekunowie lub rodzice mogą skutecznie monitorować wszystkie posty publiczne na platformach społecznościowych, do których mają dostęp ich dzieci.
    • Monitoruj połączenia i SMS-y.
    • Monitoruj lokalizację z bezpiecznymi strefami GPS i wykrywaniem lokalizacji.

    Jednym z minusów tego oprogramowania antywirusowego jest to, że ma wysokie wymagania pamięci RAM. Ponadto spowalnia system operacyjny.

    Pobierz Kaspersky Safe Kids

    • 5

     Ukończono Webroot Internet Security

     program antywirusowy z kontrolą rodzicielskąTo internetowe oprogramowanie antywirusowe zapewnia ochronę przez jeden rok na pięciu urządzeniach komputera. Webroot pomaga chronić przed różnymi atakami i zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie, kradzież tożsamości, ransomware phishingowe i inne złośliwe ataki dzięki ciągłemu skanowaniu, które nie spowalnia komputera.

     Webroot Internet Security Complete to jedno z najlepszych programów kontroli rodzicielskiej, jeśli potrzebujesz bezpiecznego sposobu przeglądania Internetu dla swoich dzieci.

     cechy:

     • Łatwy i szybki montaż.
     • Umożliwia blokowanie stron internetowych.
     • Internetowa konsola internetowa umożliwia łatwe zarządzanie urządzeniami i licencjami.
     • Ma ochronę przed phishingiem.
     • Szybkie przetwarzanie Webroota zapewnia stałe skanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów.
     • Zapewnia ochronę Twojej tożsamości i tożsamości Twojego dziecka poprzez ochronę osobistych danych uwierzytelniających i prywatnych informacji, takich jak numery kont, nazwy użytkowników i hasła.

     Tymczasem niedoświadczonym użytkownikom może być trudno skonfigurować konsolę internetową dla tego programu antywirusowego.

     Pobierz Webroot Internet Security Complete

     • 6

      McAfee LiveSafe

      program antywirusowy z kontrolą rodzicielskąTo oprogramowanie antywirusowe, które ma świetne funkcje kontroli rodzicielskiej i ściśle monitoruje użycie komputera z filtrem internetowym, który blokuje lub ogranicza niektóre aplikacje i strony internetowe.

      Plusy:

      • Oferuje pełną ochronę za pomocą tylko jednej subskrypcji.
      • Chroni komputer i inne urządzenia przed zagrożeniami online, wirusami i złośliwym oprogramowaniem.
      • Bezpłatne wsparcie techniczne codziennie.
      • Skutecznie monitoruje użycie komputera i blokuje niechciane treści.

      Cons:

      • Wbudowane narzędzia są niewystarczające.
      • Dodatkowe aplikacje mobilne są zwykle zbyt drogie i niepewne.

      Pobierz McAfee LiveSafe

      • Cyberbezpieczeństwo jest bardzo ważne, szczególnie jeśli chodzi o twoje dzieci. Urządzenia mobilne i komputery mogą łatwo łączyć się z ogromnym światem Internetu.

       Oprogramowanie to zapewnia jednak raporty o aktywności, alerty, historie, monitorowanie aktywności na stronach internetowych i platformach społecznościowych, monitorowanie połączeń i SMS-ów, ograniczanie lub blokowanie określonych aplikacji lub witryn, wykrywanie lokalizacji itp.

       Aby uzyskać pełne oprogramowanie antywirusowe z kontrolą rodzicielską, pobierz dowolny program antywirusowy najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Link do głównej publikacji