3 Oferty antywirusowe z Cybernetycznego poniedziałku, aby odeprzeć złośliwe oprogramowanie i wirusy

Zainstalowanie niezawodnego oprogramowania antywirusowego na komputerze z systemem Windows 10 ma kluczowe znaczenie, jeśli chcesz blokować złośliwe oprogramowanie, wirusy i inne cyberzagrożenia czające się w Internecie.

Jeśli masz ograniczony budżet, dzisiaj jest najlepszy dzień na zakup oprogramowania antywirusowego na swój komputer. Jest Cyber ​​poniedziałek, a wiele narzędzi antywirusowych ma naprawdę niezłą cenę. Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej.

Oferty antywirusowe dostaną się w Cyber ​​poniedziałek

1

Bitdefender [do 63% TANIEJ]

Oferty Cyberponiedziałka na program antywirusowy Bitdefender

Bitdefender jest prawdopodobnie jednym z najlepszych programów antywirusowych na świecie. Może blokować praktycznie wszystkie cyberzagrożenia i skutecznie chronić Twój komputer.

Bitdefender występuje w kilku wersjach, z których każda jest dostosowana do określonych potrzeb bezpieczeństwa cybernetycznego. Zawierają:

  • ochrona Internetu
  • Całkowite bezpieczeństwo
  • Pakiet rodzinny

Pobierz Bitdefender teraz

2)

Panda [60% zniżki]

Panda Antivirus 2019

Panda oferuje duże oszczędności na pakietach bezpieczeństwa w przypadku przedłużonej sprzedaży w Cyber ​​poniedziałek.

Ta 60% zniżki może zapewnić Ci pełną ochronę za niesamowitą cenę i obejmuje:

  • Ochrona antywirusowa za pomocą zapory ogniowej dla urządzeń z systemem Windows
  • Darmowa sieć VPN
  • Narzędzie do czyszczenia
  • Kontrola rodzicielska
  • Ochrona tożsamości dla bezpieczeństwa online podczas przeglądania, zakupów i bankowości
  • Cyberataki ransomware i zaawansowana ochrona przed zagrożeniami

Sprawdź OFERTY Pandy na oficjalnej stronie internetowej

3)

Avira [do 55% zniżki]

program anvira dla systemu Windows 10

Dzięki temu wielokrotnie nagradzanemu oprogramowaniu zabezpieczającemu możesz skorzystać z nowego oprogramowania antywirusowego, które zatrzymuje nawet nieznane programy przed atakiem.

Jeśli chcesz bankować, robić zakupy, płacić e-mail z całkowitą pewnością, skorzystaj z tej niesamowitej oferty już dziś!

Uzyskaj Avira Antivirus Pro — 55% [Tylko przez ograniczony czas]

Avira Internet Security Suite oferuje ochronę w czasie rzeczywistym przed wszystkimi zagrożeniami online, niehackowalne hasła do wszystkich kont online oraz automatyczne łaty w przypadku luk w zabezpieczeniach.

Uzyskaj pakiet Internet Security Suite 40% zniżki

4

Norton Antivirus 2019

Norton

Najnowsza wersja programu antywirusowego Norton oferuje szeroki zakres funkcji, które chronią Twój komputer bez względu na zagrożenia, na które jest on atakowany. Norton ma bardzo niewielki wpływ na wydajność systemu, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla komputerów średniej i niskiej klasy.

Pobierz teraz na swój komputer

5

Kaspersky Total Security [50% zniżki]

Kaspersky-Total-Security-2018-cyber-poniedziałek

Kaspersky Total Security to kolejny przydatny program antywirusowy, który można uzyskać w Cybernetyczny poniedziałek. Możesz go używać do ochrony wszystkich urządzeń, w tym komputerów PC, Mac, urządzeń Android i iOS za pomocą jednej licencji.

  • Sprawdź teraz oferty Kaspersky na oficjalnej stronie internetowej

To narzędzie może zatrzymać wszystkie programy ransomware, wirusy, ataki phishingowe, aby Twoje urządzenie było zawsze bezpieczne. Istnieje również dedykowana warstwa zabezpieczeń finansowych, która zabezpiecza twoje płatności.

Uzyskaj Kaspersky Total Security z Amazon

Tam masz trzy potężne rozwiązania antywirusowe, które możesz pobrać już dziś. My, w WindowsReport, polegamy na Bitdefender, aby chronić wszystkie nasze komputery. Tak więc naszą rekomendacją jest pobranie Bitdefender i cieszenie się spokojem podczas surfowania w Internecie.

Link do głównej publikacji