9 najlepszych programów antywirusowych dla Exchange 2013 do zabezpieczenia serwerów pocztowych

Microsoft Exchange Server 2013 jest wyposażony w zestaw technologii i funkcji, które wspierają ludzi i organizacje w pracy, koncentrując się na komunikacji i współpracy.

Pomaga także obniżyć koszt posiadania, jeśli wdrażasz go lokalnie lub w chmurze.

Dzięki Exchange 2013 możesz uzyskiwać niezawodne wiadomości e-mail, kalendarz i kontakty oraz pomocne wskazówki dotyczące bezpiecznego i wydajnego zarządzania usługami e-mail.

Zapewnia bogatą, biznesową obsługę poczty e-mail na komputerach i innych urządzeniach dzięki łatwiejszej konfiguracji i konserwacji, bezpieczeństwu i prywatności dzięki wbudowanej ochronie przed złośliwym oprogramowaniem i funkcjom zapobiegania utracie danych, a także wielu innym funkcjom.

Jeśli uważasz, że chcesz zwiększyć bezpieczeństwo, możesz uzyskać dobry program antywirusowy dla Exchange 2013 oprócz wbudowanego oprogramowania antymalware i filtrowania antyspamowego, które jest dostarczane do twoich skrzynek pocztowych.

Najlepszy program antywirusowy dla Microsoft Exchange 2013

1

Bitdefender (zalecany)

program antywirusowy dla Exchange 2013

GravityZone firmy Bitdefender zapewnia najwyższe bezpieczeństwo dla serwerów poczty i jest sprawdzone jako najlepsza ochrona antyspamowa dla serwerów poczty.

Zapewnia bezpieczne środowisko do przesyłania wiadomości i współpracy, jednocześnie chroniąc fizyczne i wirtualne serwery pocztowe.

Niektóre z kluczowych zalet korzystania z programu antywirusowego Bitdefender dla Exchange 2013 to prosta i szybka instalacja, antymalware w czasie rzeczywistym, oprogramowanie antywirusowe, antyphishing i antyspam, obejmuje dowolny protokół przesyłania wiadomości e-mail używany w Exchange, a także ciesz się wielokrotnie nagradzaną ochroną serwerów pocztowych.

  • Pobierz Bitdefender Antivirus w specjalnej 50% obniżonej cenie

Funkcje obejmują wiele warstw bezpieczeństwa przesyłania wiadomości z analizą behawioralną i zerową ochroną przed zagrożeniami, filtrowanie ruchu wiadomości e-mail z filtrowaniem załączników i treści, skanowanie antymalware odciążone do scentralizowanych serwerów bezpieczeństwa, skanowanie na żądanie, wsparcie dla grup dostępności bazy danych oraz ochrona poczty e-mail przesyłać protokoły między innymi.

Dla biznesu lub firmy możesz wdrożyć dowolne lub wszystkie usługi bezpieczeństwa w GravityZone Bitdefender, w tym Security for Exchange.

Pobierz Bitdefender dla Exchange 2013

2)

BullGuard (sugerowany)

program antywirusowy dla Exchange 2013

Ten program antywirusowy dla programu Exchange 2013 zawiera narzędzie bezpiecznego przeglądania, dostrajanie komputera, filtrowanie spamu w celu lepszego wykrywania sklonowanych zainfekowanych wiadomości e-mail oraz zoptymalizowane wykrywanie klientów e-mail dla kont Exchange, w tym Outlook 2016.

 — Pobierz teraz Bullguard (bezpłatne pobieranie)

Inne funkcje obejmują zwiększoną szybkość uruchamiania Kreatora uruchamiania Spamfilter w programie Outlook oraz funkcję raportowania kontroli rodzicielskiej.

Uzyskaj BullGuard na Exchange 2013

  • Przeczytaj także: Top 6 darmowych filtrów spamu e-mail dla użytkowników systemu Windows

3)

Panda (sugerowana)

program antywirusowy dla Exchange 2013

Panda Endpoint Protection Plus chroni produktywność Twojej firmy za pomocą najlepszego programu antywirusowego dla Exchange 2013 i twoich stacji roboczych.

Posiada filtr antyspamowy i filtrowanie stron internetowych, dzięki czemu możesz pożegnać się z nasyconymi skrzynkami odbiorczymi dzięki ochronie antyspamowej przed złośliwymi wiadomościami na serwerach Exchange. Monitoruje również i filtruje kategorie witryn, które są nieproduktywne lub niebezpieczne w godzinach pracy, bez instalowania dodatków w przeglądarce.

    — Kup teraz Panda Internet Security (zdobądź 50% na wszystkie plany)

Tak długo, jak masz niezbędne licencje, możesz używać konsoli internetowej, aby włączyć ochronę dla Exchange Server i zastosować ją do wszystkich zarządzanych serwerów Exchanger, ponieważ obsługuje Exchange 2003, 2007, 2010, 2013 i 2016.

Otrzymujesz ochronę w trzech modułach: antywirusowym, antyspamowym i filtrowaniu treści, które pozwalają skanować w poszukiwaniu wirusów, narzędzi hakerskich i złośliwego oprogramowania wysyłanych do skrzynek pocztowych serwera Exchange, wykrywają i neutralizują spam oraz filtrują wiadomości e-mail na podstawie rozszerzenia dołączonych plików.

Możesz także monitorować stan ochrony serwera Exchange w oknie komputerów oraz raporty generowane przez Panda Cloud Office Protection Advance.

Kup Panda dla Exchange 2013

4

F-Secure

program antywirusowy dla Exchange 2013

Ten program antywirusowy dla programu Exchange 2013 oferuje ochronę za pomocą F-Secure Email i Server Security, które mogą być licencjonowane i wdrażane dla poszczególnych serwerów lub dla połączeń użytkownika lub terminala.

Funkcje obejmują ochronę przed wirusami i programami szpiegującymi, DeepGuard dla proaktywnej i natychmiastowej ochrony przy jednoczesnym monitorowaniu zachowania w celu zatrzymania potencjalnie szkodliwych działań w czasie rzeczywistym, skanowanie ruchu internetowego, ochronę przeglądania, kontrolę spamu, aktualizację oprogramowania oraz obsługę środowiska EMC CAVA.

Antywirus F-Secure dla Microsoft Exchange chroni przychodzący, wychodzący i wewnętrzny ruch poczty oraz foldery publiczne przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami, zapewniając jednocześnie filtrowanie treści i załączników.

Menedżer kwarantanny wiadomości e-mail umożliwia dedykowanym użytkownikom zwalnianie, ponowne przetwarzanie i usuwanie wiadomości e-mail i załączników poddanych kwarantannie z kwarantanny wiadomości e-mail.

Uzyskaj F-Secure dla Exchange 2013

  • PRZECZYTAJ TAKŻE: 5 najlepszych programów antywirusowych dla Yahoo Mail do ochrony e-maili w 2018 roku

5

Norton firmy Symantec

program antywirusowy dla Exchange 2013

Norton antywirus dla Exchange 2013 zapewnia oprogramowanie zabezpieczające pocztę e-mail i zapobiega rozprzestrzenianiu się złośliwego oprogramowania za pomocą technologii zapobiegania złośliwym programom firmy Symantec w ramach programu Symantec Mail Security dla Microsoft Exchange bezpośrednio do lokalnej infrastruktury.

Otrzymujesz ochronę poczty e-mail w czasie rzeczywistym przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem i atakami ukierunkowanymi, a także 99 procent blokowania spamu dzięki technologii Brightmail.

Program antywirusowy Norton obsługuje serwery Microsoft Exchange 2007, 2010 i 2013 w prawie każdym scenariuszu, w tym w trybie hostingu, na platformie Microsoft Hyper-V lub VMware.

Program Symantec Mail Security dla Microsoft Exchange uzupełnia inne warstwy ochrony, zapobiegając rozprzestrzenianiu się złośliwego oprogramowania i atakom spamowym, a jednocześnie egzekwując zasady zapobiegania utracie danych w organizacji.

Pobierz program Norton dla Exchange 2013

6

Kaspersky

program antywirusowy dla Exchange 2013

Serwery Kaspersky Security for Microsoft Exchange chronią Cię przed kryptowalutami, złośliwym oprogramowaniem i spamem, które są zwykle dystrybuowane za pośrednictwem kanałów e-mail.

Aby zapobiec narażeniu na takie ryzyko i chronić infrastrukturę biznesową, Kaspersky Security for Microsoft Exchange zapewnia światowej klasy rozwiązanie bezpieczeństwa serwerów pocztowych przed złośliwym oprogramowaniem i spamem dla Twoich serwerów pocztowych.

Funkcje obejmują potężny silnik antymalware, kompleksowe funkcje skanowania w poszukiwaniu antymalware i inteligentne wykrywanie spamu, moduł DLP rozpoznający zawartość oraz wsparcie dla Kaspersky Private Security Network, aby zapobiec wyciekom poufnych danych biznesowych.

Pobierz Kaspersky for Exchange 2013

  • CZYTAJ TAKŻE: POPRAWKA: Nazwa pliku zawiera wirusa i została usunięta

7

Avast

program antywirusowy dla Exchange 2013

Ten program antywirusowy dla Exchange 2013 zapewnia ochronę serwera Exchange, dzięki czemu chronione jest wszystko, co jest przesyłane i wysyłane pocztą e-mail w sieci.

Avast Business Antivirus Pro oferuje ochronę serwera Exchange, aby chronić przed złośliwym oprogramowaniem z dysku yoru, skrzynki odbiorczej lub Twojej firmy.

Skanuje i filtruje wiadomości e-mail ze złośliwymi załącznikami lub niebezpiecznymi linkami, aby upewnić się, że komunikacja wewnętrzna nie jest zagrożona przez złośliwe oprogramowanie.

Pobierz Avast na Exchange 2013

8

ESET

program antywirusowy dla Exchange 2013

Serwer ESET Mail Security dla Microsoft Exchange chroni Twoją pocztę dzięki prostej ochronie przed złośliwym oprogramowaniem i spamem.

Funkcje obejmują oprogramowanie antywirusowe i antyspamowe w celu wyeliminowania wszystkich rodzajów zagrożeń o wysokim wskaźniku przechwytywania, lokalną kwarantannę spamu i niedostarczonych wiadomości dostępnych i zarządzanych przez właściciela skrzynki pocztowej za pośrednictwem niezależnej przeglądarki, a także optymalizację pod kątem środowisk wirtualnych z niezależnością od migawek i natywną obsługą klastrowania.

Korzyścią jest również pełne zdalne zarządzanie systemem za pomocą konsoli internetowej Zdalnego administratora ESET.

ESET oferuje ochronę złożonej infrastruktury, szeroką gamę kombinacji do obsługi każdego komunikatu ze standardowymi i zaawansowanymi parametrami, kontrolę urządzeń, aby upewnić się, że w sieci nie są używane nieautoryzowane nośniki offline lub umożliwić różne poziomy dostępu, oraz skanowanie bazy danych na żądanie w celu oszczędzać zasoby serwera.

Pobierz ESET for Exchange 2013

  • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów do podpisywania e-maili, które pomogą Ci wyróżnić się w tłumie

9

Trend Micro

program antywirusowy dla Exchange 2013

Ten program antywirusowy dla Exchange 2013 używa ScanMail Suite dla lepszej ochrony serwerów Microsoft Exchange.

Większość, jeśli nie wszystkie, ukierunkowane ataki rozpoczynają się od wiadomości e-mail typu phishing, więc bezpieczeństwo Twojego serwera pocztowego jest dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Niestety większość oprogramowania zabezpieczającego serwer pocztowy opiera się na aktualizacjach plików sygnatur, które nie wykrywają każdego rodzaju złośliwego oprogramowania, a ponadto nie mają specjalnych zabezpieczeń wykrywających złośliwe linki, adresy URL lub exploity dokumentów używane do ataków lub zaawansowanych i trwałych zagrożeń.

ScanMail Suite dla Microsoft Exchange powstrzymuje te ataki i wyłudzanie informacji, wykorzystując wykrywanie exploitów dokumentów, lepszą reputację sieci i piaskownicę do obrony, których nie znajdziesz w przypadku innych rozwiązań bezpieczeństwa.

Blokuje także tradycyjne złośliwe oprogramowanie za pomocą poczty e-mail, technologii plików i stron internetowych, a także skorelowane informacje o globalnym zagrożeniu z chmurowych zabezpieczeń Smart Protection Network firmy Trend Micro.

Funkcje obejmują centralne zarządzanie, zapobieganie utracie danych i dostęp oparty na rolach, które zapewniają takie korzyści, jak niższe koszty ogólne i wysoka wydajność w celu uzyskania najszybszych prędkości przesyłania poczty.

Pobierz Trend Micro na Exchange 2013

Który z tych programów antywirusowych dla programu Exchange 2013 podoba Ci się lub używałeś wcześniej? Podziel się z nami w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji