Poprawka: Outlook 2016 dla komputerów Mac zawiesza się w systemie OS X El Capitan

Wielu użytkowników systemu Windows 10 regularnie korzysta z pakietu Microsoft Office i to samo dotyczy programu Outlook. Jednak program Outlook nie jest dostępny tylko w systemie Windows, także na komputerze Mac, a mówiąc o tym, wygląda na to, że program Outlook 2016 zawiesza się na komputerze Mac, więc zobaczmy, co możemy z tym zrobić.

Co zrobić, jeśli program Outlook 2016 dla komputerów Mac zawiesza się w systemie OS X El Capitan

Użytkownicy zgłaszają, że mają problemy z programem Outlook 2016 w systemie OS X El Capitan, i według nich program Outlook 2016 zawiesza się, a jedynym sposobem na jego zamknięcie jest użycie funkcji Force Quit. Co gorsza, użytkownicy nie mogą eksportować swoich e-maili, kalendarza itp., Więc możesz zobaczyć, dlaczego jest to taki problem, ale nie musisz się martwić, ponieważ dzisiaj mamy kilka rozwiązań.

Rozwiązanie 1 — Zaktualizuj program Outlook 2016 i system Mac OS

Microsoft i Apple wiedzą o tym problemie i zgodnie z raportami dostępna jest zaktualizowana wersja programu Outlook 2016, która rozwiązuje ten problem. Oprócz aktualizacji programu Outlook 2016 nie zaszkodzi również aktualizacja systemu OS X. Niektórzy użytkownicy sugerują nawet pobranie aktualizacji wersji beta, ponieważ rozwiązuje ona problemy z programem Outlook 2016.

Rozwiązanie 2 — Odinstaluj program Outlook 2016 i pobierz starszą wersję

Drugim rozwiązaniem jest przeniesienie aplikacji Outlook do kosza, ale jeśli to możliwe, wykonaj kopię zapasową danych. Po zakończeniu pobierania pobierz wcześniejszą wersję i upewnij się, że wyłączyłeś funkcję automatycznej aktualizacji, aby nie aktualizować do najnowszej wersji. To nie jest rozwiązanie, ale obejście do czasu wydania stabilnej i funkcjonalnej wersji.

Rozwiązanie 3 — Uruchom narzędzie MS Database

Niektórzy użytkownicy sugerują, że głównym powodem tego problemu jest problem związany z tożsamością, dlatego najlepiej jest odbudować swoją tożsamość. Aby to zrobić, musisz przejść do folderu Office i uruchomić narzędzie MS Database.

Link do głównej publikacji