Poprawka: Lumia 950 uruchamia się ponownie podczas połączeń

Microsoft Lumia 950 i 950XL są tutaj, a użytkownicy są bardziej niż zadowoleni z tych dwóch urządzeń premium firmy Microsoft. Ale czym byłoby zupełnie nowe urządzenie bez co najmniej jednego zgłoszonego problemu?

Tym razem jeden użytkownik forów społeczności Microsoft poinformował, że jego nowa Lumia 950 uruchomi się ponownie podczas połączeń. To naprawdę poważny problem i należy go natychmiast rozwiązać. Ale chociaż jest to poważny problem, Microsoft milczał o tym, ponieważ żaden z pracowników firmy nie skontaktował się z użytkownikami na tym wątku na forum.

Ale w obronie Microsoftu ten problem nie jest spowodowany przez nich ani przez błąd w Lumii 950. Jest to po prostu problem techniczny i mamy na to rozwiązanie.

Co zrobić, jeśli Lumia 950 uruchomi się ponownie podczas połączeń

Przyczyną tego problemu były nieprawidłowe ustawienia dostawcy. Mianowicie, przy zakupie telefonu Lumia 950 (lub innego telefonu) istnieje szansa, że ​​sprzedawca już zainstalował ustawienia dla określonego dostawcy. Jeśli jednak jesteś użytkownikiem innego dostawcy, mogą wystąpić błędy. W przypadku Lumia 950 uruchamia się ponownie podczas połączeń.

Wszystko, co musisz zrobić, aby rozwiązać problem, to twardy reset telefonu. Po wykonaniu twardego resetu wszystkie ustawienia zostaną również zresetowane, a telefon dostosuje nowe ustawienia przez obecnego operatora.

Aby wykonać twardy reset telefonu Lumia 950, wykonaj następujące czynności:

  1. Przejdź do Ustawień i przejdź do sekcji Informacje
  2. Znajdź Zresetuj telefon i dotknij golumia 950 uruchomi się ponownie
  3. Odpowiedź Tak
  4. Poczekaj na zakończenie procesu

Po zresetowaniu telefonu zostaną uwzględnione nowe ustawienia operatora i nie powinieneś mieć żadnych problemów podczas połączenia. Ponieważ urządzenie jest całkiem nowe, prawdopodobnie nie masz dużo treści do stracenia, ale na wszelki wypadek możesz przejść do Settigs> Kopia zapasowa> Więcej opcji> Utwórz kopię zapasową, aby wykonać kopię zapasową istniejącego personelu.

Link do głównej publikacji