POPRAWKA: Błąd połączenia tunelowego z serwerem

TunnelBear jest jedną z najlepszych bezpłatnych usług VPN, jakie można znaleźć na rynku, i podobnie jak niedźwiedź, jest słodki na zewnątrz, ale twardy w środku.

Ta VPN zapewnia bezpieczną usługę z dobrą prędkością połączenia i dużą liczbą lokalizacji serwerów w różnych krajach, oprócz ograniczonego wykorzystania danych, jest to fantastyczny wybór dla każdego, kto szuka VPN, aby rozpocząć lub używać Skype lub nawet Hulu.

Jednak nie zawsze ta VPN, która jest również jedną z najszybszych usług VPN dla Windows 10, zapewnia niesamowite prędkości. Są chwile, kiedy napotykasz Błąd TunnelBear podczas łączenia z serwerem.

Dzieje się tak, gdy VPN rozłącza się po tym, jak właśnie połączyłeś się z serwerem, losowo. Naraża Cię to na zagrożenia cybernetyczne, a Twoja prywatność jest zagrożona, a zatem możesz nie mieć sensu, aby ponownie go używać — jest to kwestia projektu, ponieważ VPN używa jednego połączenia internetowego do kierowania wszystkich danych do serwera.

Niezależnie od tego, czy masz wiele połączeń internetowych, niedźwiedź użyje tylko jednego z nich wszystkich, używając jednego gniazda, więc twoje połączenie będzie wolniejsze, ponieważ wszystkie wysyłane dane muszą najpierw przejść przez serwer, w celu szyfrowania, za pośrednictwem jednego kanału . W rezultacie używasz większej przepustowości, a jednocześnie narażasz połączenie na niebezpieczeństwo — jest gorzej, gdy podróżujesz między wieloma sieciami i wieżami.

Sprawdź niektóre rozwiązania, które mogą pomóc Ci w ponownym połączeniu po błędzie TunnelBear podczas łączenia z serwerem, poniżej.

POPRAWKA: Błąd połączenia TunnelBear z serwerem

 1. Potwierdź swoje połączenie
 2. Wykonuj szybkie naprawy problemów
 3. Włącz przesłonięcie TCP
 4. Wyłącz rozszerzenie przeglądarki TunnelBear
 5. Włącz GhostBear

Rozwiązanie 1: Potwierdź połączenie

Iść do bearsmyip aby potwierdzić, że masz prawidłowe połączenie. Jeśli wyświetlana lokalizacja odpowiada lokalizacji w TunnelBear, wszystko w porządku. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić ich stronę na Twitterze, jeśli mają aktualizacje dotyczące planowej konserwacji, ponieważ wpływa to również na połączenie. Jeśli nie ma aktualizacji i nie możesz potwierdzić połączenia na bearsmyip, wyłącz VPN, uruchom ponownie urządzenie i spróbuj ponownie połączyć TunnelBear.

 • Przeczytaj także: ExpressVPN nie działa z Netflix? Oto 9 rozwiązań, aby to naprawić

Rozwiązanie 2: Wykonaj szybkie poprawki problemów

Sprawdź, czy inne aplikacje nie zakłócają usługi VPN, ponieważ mogą wpływać na łączność. Należą do nich oprogramowanie zabezpieczające innych firm, które można tymczasowo wyłączyć, aby sprawdzić, czy wpływa ono na połączenie TunnelBear z serwerem.

Przetestuj inną sieć, podłączając do niej TunnelBear i sprawdź, czy działa, aby ustalić, czy problem dotyczy routera, czy sieci.

Odinstaluj i ponownie zainstaluj TunnelBear, a następnie uruchom ponownie urządzenie i pobierz najnowszą wersję aplikacji VPN. Upewnij się również, że masz dostęp do ustawień sieci lub routera oraz że porty używane przez TunnelBear do łączenia są otwarte.

Jeśli twoje obecne narzędzie VPN sprawia ci ból głowy, zabezpiecz teraz swoje połączenie instalacja Cyberghost (77% flashowa wyprzedaż). Jest wysoce kompatybilny z innymi programami i chroni komputer przed atakami podczas przeglądania, maskuje twój adres IP i blokuje wszelki niechciany dostęp.

Rozwiązanie 3: Włącz przesłonięcie TCP

Jeśli pojawi się błąd TunnelBear podczas łączenia się z serwerem, połączenie może być wolne lub niestabilne, więc włącz TCP Override, aby uzyskać lepszą wydajność. możesz znaleźć tę funkcję w Preferencje TunnelBear pod Generał patka. Jeśli jest już włączony, wyłącz go i sprawdź, czy coś to zmieni.

Rozwiązanie 4: Wyłącz rozszerzenie przeglądarki TunnelBear

Upewnij się, że nie korzystasz z rozszerzenia przeglądarki TunnelBear jednocześnie z aplikacją TunnelBear, ponieważ mogą one zakłócać wzajemnie operacje, powodując błąd połączenia z serwerem.

 • Przeczytaj także: Nie można połączyć się z VPN na PC

Rozwiązanie 5: Włącz GhostBear

GhostBear pomaga, gdy łączysz się z kraju o surowych zasadach lub przepisach cenzury. Iść do Preferencje TunnelBear pod Bezpieczeństwo i znajdź GhostBear. Utrudnia to wykrycie i / lub zablokowanie twojego połączenia VPN, ale włączaj go tylko tam, gdzie jest cenzura, w przeciwnym razie trzymaj go z dala.

Wskazówki dotyczące połączenia TunnelBear

 • Połącz się z Wi-Fi tylko wtedy, gdy jest silny i stabilny sygnał i nikt inny nie udostępnia połączenia
 • Nie poruszaj się po połączeniu z TunnelBear VPN
 • Korzystaj z TunnelBear VPN przez krótki czas
 • Jeśli musisz połączyć się za pomocą danych mobilnych, przejdź do lokalizacji z najsilniejszym możliwym sygnałem
 • Ogranicz wykorzystanie danych podczas korzystania z TunnelBear VPN

Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie. Udostępnij w sekcji komentarzy poniżej, czy te rozwiązania pomogły w błędzie TunnelBear podczas łączenia się z serwerem.

Link do głównej publikacji