Pobierz Ezvid na Windows 8, 10 [najnowsza wersja]

Jeśli chodzi o oprogramowanie do przechwytywania ekranu, jednym z najlepszych narzędzi, które masz do dyspozycji, jest oprogramowanie Ezvid, produkt dobrze znany na tym rynku. Oprogramowanie jest również znane, ponieważ jest bardzo łatwym narzędziem do przesyłania bezpośrednio na Youtube
pobierz ezvid Windows 8
Korzystałem z siebie Oprogramowanie Ezvid aby szybko przesyłać filmy na YouTube z własnym blogiem, dlatego chętnie mogę polecić każdemu, kto szuka bezproblemowego narzędzia do przechwytywania ekranu. Oprogramowanie można pobrać całkowicie za darmo (link do pobrania na końcu), ale możesz przekazać darowiznę programistom, jeśli chcesz wesprzeć ich pracę. Jednym z powodów, dla których Ezvid jest tak popularny, jest to, że jest naprawdę łatwy w użyciu dla wszystkich, ponieważ jego polecenia są bardzo proste i łatwe do zrozumienia.

Czytaj także: Zaktualizowano aplikację VLC dla systemu Windows 8, aby naprawić awarię podczas uruchamiania Inne usterki

Chociaż Ezvid nie wspomina o tym oficjalnie na swojej stronie internetowej, oprogramowanie działa bezbłędnie z Windows 8.1 10 i mogę to potwierdzić sam. Rozpoczynając swój pierwszy projekt w Ezvid, będziesz mógł osobno przechwycić ekran, a następnie dodać własny dźwięk lub głos. Jest również wyposażony w podstawowe narzędzia do edycji, takie jak możliwość dodawania tekstu, zdjęć lub innych filmów.

Nagrywając własne wideo, możesz również dodać znak wodny, jeśli chcesz dodatkowo oznakować markę i chronić swoje dzieła. Po zakończeniu nagrywania możesz łatwo przesłać na Youtube i wybrać odpowiednią jakość. Zawsze wybieram wersję 720p, mimo że trwa to dłużej, przynajmniej wiem, że uzyskam najlepszą jakość. Jedynym minusem jest to, że Ezvid zawsze dodaje swoje logo na początku, więc będziesz musiał udać się do Youtube i stamtąd go.

Pobierz oprogramowanie Ezvid na Windows 8, 10

Ezvid 1.003

Ta aktualizacja pochodzi z 19 sierpnia 2015 r. I naprawiła fałszywe ostrzeżenie o otwartym już ezvid. Ponadto biblioteki API Google również zostały zaktualizowane.

Ezvid 1.002

Wydany 24 kwietnia 2015 r. Wprowadził poprawki błędów do programu do przesyłania YouTube, a także naprawił błędy instalatora. Poprzednia aktualizacja 1.001 zawierała tylko kilka drobnych poprawek błędów.

Ezvid 1.0

Został wydany 13 kwietnia 2015 r. I zawiera następujące funkcje:

  • Certyfikaty podpisujące kod SHA256 dla maksymalnego bezpieczeństwa
  • Obsługiwana jest ogromna liczba nowych formatów plików wideo
  • Wydajność transkodowania wzrasta
  • Poprawiona obsługa systemu Windows x64
  • Poprawiona wydajność nagrywania ekranu
  • Ulepszona obsługa wielordzeniowych i wielowątkowych procesorów
  • Obsługa interfejsu API YouTube V3
  • Poprawiona obsługa nieanglojęzyczna
  • Poprawiona stabilność przechwytywania ekranu
  • Poprawiona niezawodność przesyłania do YouTube

Pobierz najnowszą wersję ezvid

Pobierz Ezvid na Windows 8, 10 [Rozmiar 1,3 MB, Wersja 0.9.8.2, Zaktualizowano 8 listopada 2013 r]

Widzimy, że Ezvid nie był aktualizowany od dłuższego czasu, ale oznacza to, że najnowsza wersja jest po prostu świetna, ponieważ zawiera kilka ważnych ulepszeń w swoich certyfikatach bezpieczeństwa. Ponadto Ezvid zastąpił znaczek rysunkowy na ekranie „, aby złagodzić gorgonizujący wpływ społeczeństwa na nasze zmysły humoru”. Będziemy Cię informować o uruchomieniu kolejnej wersji Ezvid, więc bądź na bieżąco.

Link do głównej publikacji