Jak uaktualnić system Windows 7 lub 8 do systemu Windows 10 za pośrednictwem usługi Windows Update

W pewnym momencie użytkowania systemu Windows możesz chcieć uaktualnić system do wersji Windows 10 Technical Preview, ale chcesz to zrobić za pomocą funkcji Windows Update dostępnej w systemie operacyjnym. Postępując zgodnie z poniższym samouczkiem, dowiesz się, jak korzystać z funkcji Windows Update i uaktualnić do wersji zapoznawczej systemu Windows 10 w najkrótszym możliwym czasie.
Jak uaktualnić system Windows 7 lub 8 do systemu Windows 10 za pośrednictwem usługi Windows Update
Powinieneś wiedzieć, że tylko w wersji 1026 podglądu technicznego Windows 10 ta funkcja może działać, więc jeśli chcesz uaktualnić system Windows 7 lub Windows 8 do starszej wersji podglądu technicznego systemu Windows 10, nie będzie to możliwe, ale ponieważ jest to najnowsza wersja kompilacja wydana przez Microsoft nie powinno być żadnych problemów zgodnie z poniższymi wierszami

Samouczek dotyczący uaktualniania systemu Windows 7 lub Windows 8 do wersji technicznej wersji 1027 systemu Windows 10:

  1. W systemie operacyjnym Windows 7 lub Windows 8 kliknij lewym przyciskiem myszy lub dotknij łącza zamieszczonego poniżej.
  2. Kliknij tutaj, aby przejść do funkcji Windows Update dla podglądu technicznego systemu Windows 10
  3. Teraz na stronie, którą odwiedziłeś, musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy lub nacisnąć przycisk „Rozpocznij aktualizację teraz” znajdujący się po lewej stronie w tym oknie.
  4. Teraz pojawi się wyskakujące okienko.
  5. Kliknij lewym przyciskiem myszy lub dotknij przycisku „Zapisz plik” w wyskakującym okienku powyżej, aby zapisać plik „Windows10TechnicalPreview.exe” na urządzeniu.
  6. Przejdź do folderu, w którym pobrałeś plik wykonywalny i kliknij go dwukrotnie.
  7. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby ukończyć proces Windows Update i zainstalować na swoim urządzeniu wersję techniczną systemu Windows 10 w wersji 9926

To wszystko, szybki sposób na zainstalowanie Windows 10 Technical Preview build 9926 bezpośrednio z systemu operacyjnego Windows 7 lub Windows 8, ale jeśli napotkasz problemy po drodze w tym samouczku, możesz napisać do nas poniżej w sekcji komentarzy na stronie i Pomogę ci w uzyskaniu informacji potrzebnych do uruchomienia nowego systemu Windows 10.

CZYTAJ TAKŻE: VAIO ogłasza nowe komputery PC — Vaio Z i Vaio Z Canvas, zapewniają najwyższą wydajność

Link do głównej publikacji