Poprawka: błąd instalacji systemu AVG w systemie Windows 10

Oprogramowanie antywirusowe jest jednym z najważniejszych narzędzi, które masz na swoim komputerze. Narzędzia takie jak AVG mają na celu ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, dlatego zawsze warto mieć zainstalowane narzędzie antywirusowe. Problemy z instalacją zawsze mogą wystąpić, a dzisiaj pokażemy, jak naprawić błąd instalacji AVG w systemie Windows 10.

Błąd instalacji systemu AVG, jak go naprawić?

Spis treści:

 • Poprawka — błąd instalacji AVG
 • Poprawka — błąd instalacji AVG 0xc0070643
  1. Użyj narzędzia AVG Remover
  2. Użyj Revo Uninstaller
  3. Napraw rejestr
  4. Pobierz i zainstaluj wersję offline AVG
  5. Usuń wpisy AVG z rejestru
  6. Sprawdź swoje uprawnienia
  7. Wyłącz wszystkie inne narzędzia antywirusowe / zapory ogniowe
  8. Upewnij się, że masz niezbędne pliki
  9. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca na dysku C.
  10. Zmień program antywirusowy
 • Poprawka — błąd instalacji AVG 0xC007277B
 • Poprawka — błąd instalacji AVG 0x80070091
 • Poprawka — błąd instalacji AVG 0x6001f916, 0xe001f90b, 0x6001f90b lub 0xe001f916
 • Poprawka — błąd instalacji AVG 0xe001d026 lub 0xc00700652
 • Poprawka — błąd instalacji AVG 0xe001f915
 • Poprawka — błąd instalacji AVG 0xe001d028
 • Poprawka — błąd instalacji AVG 0xe0060006

Poprawka — błąd instalacji AVG

Rozwiązanie — Użyj Ninite, aby zainstalować AVG

Jeśli nie możesz zainstalować AVG z powodu błędów instalacji, możesz rozważyć użycie Ninite do zainstalowania AVG. Jeśli go nie znasz, Ninite to specjalna usługa, która pozwala zainstalować najpopularniejsze programy za pomocą jednej instalacji. Ninite obsługuje szeroki zakres aplikacji, a korzystając z niego pominiesz wiele okien dialogowych instalacji i niepotrzebnych aplikacji w pakiecie. Aby zainstalować AVG za pomocą Ninite, po prostu wejdź na stronę Ninite, sprawdź AVG i pobierz go. Następnie uruchom plik instalacyjny i poczekaj, aż system AVG zostanie zainstalowany.

Poprawka — błąd instalacji AVG 0xc0070643

Rozwiązanie 1 — Użyj narzędzia AVG Remover

Jeśli pojawi się błąd instalacji 0xc0070643, jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu jest uruchomienie narzędzia AVG Remover. Podczas procesu instalacji niektóre pliki AVG będą przechowywane na komputerze. Pliki te mogą zakłócać przyszłe próby instalacji AVG, dlatego bardzo ważne jest ich usunięcie. Aby to zrobić, musisz pobrać narzędzie AVG Remover. Uruchom narzędzie i poczekaj, aż usunie poprzednią instalację systemu AVG. Po usunięciu instalacji AVG przez narzędzie uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy problem został rozwiązany. Niektórzy użytkownicy sugerują również zamknięcie komputera po użyciu tego narzędzia i włączenie go ponownie, więc możesz spróbować również.

 • Użytkownicy sugerują również pobranie narzędzia AVG Reset Access. Po pobraniu narzędzia uruchom je i sprawdź, czy problem został rozwiązany. Kolejnym narzędziem polecanym przez użytkowników jest narzędzie AVG BFE Fix. Po prostu pobierz AVG BFE Fix, uruchom go, a powinien naprawić problem.

  Po użyciu wszystkich trzech narzędzi należy usunąć błąd instalacji AVG 0xc0070643. Musimy wspomnieć, że niewielu użytkowników zgłosiło, że ta metoda nie działała dla nich. Według nich narzędzie do usuwania AVG nie rozwiązało problemu i nadal pojawiał się opis 0xc0070643: błąd exec_finished zdarzenia podczas próby instalacji AVG. Aby rozwiązać ten problem, musisz uruchomić narzędzie AVG Remover z trybu awaryjnego. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. Otwórz menu Start i kliknij Moc przycisk.
  2. Przytrzymaj Przesunięcie klawisz na klawiaturze i wybierz Uruchom ponownie opcja z menu.
  3. Teraz zobaczysz trzy dostępne opcje. Wybierać Rozwiązywanie problemów> Opcje zaawansowane> Ustawienia uruchamiania i kliknij Uruchom ponownie przycisk.
  4. Po ponownym uruchomieniu komputera zobaczysz listę dostępnych opcji. Wybierać Tryb bezpieczny w sieci naciskając F5 na twojej klawiaturze.

  Po uruchomieniu trybu awaryjnego wszystkie aplikacje i sterowniki innych firm zostaną wyłączone, więc nic nie zakłóca działania narzędzia AVG Removal. Po prostu uruchom narzędzie i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby usunąć AVG. Po wykonaniu tej czynności uruchom ponownie komputer i spróbuj ponownie zainstalować system AVG.

  Rozwiązanie 2 — Użyj Revo Uninstaller

  AVG słynie z oprogramowania antywirusowego, ale podczas instalowania programu antywirusowego AVG czasami można również zainstalować program AVG PC Tuneup, ponieważ często dołączane są dwie aplikacje. Jeśli masz błąd instalacji AVG 0xc0070643, musisz usunąć narzędzia AVG PC Tuneup z komputera. Aby to zrobić, użyj Revo Uninstaller.

  Następnie musisz uruchomić narzędzie AVG Remover, aby usunąć poprzednią instalację AVG. Użytkownicy sugerują również korzystanie z narzędzi takich jak Everything Search Program i Regseeker do wyszukiwania plików AVG pozostawionych na komputerze i w rejestrze. Jeśli znajdziesz i pliki AVG lub wpisy rejestru, usuń je z komputera. Uruchom ponownie komputer i spróbuj ponownie zainstalować system AVG.

  • Rozwiązanie 3 — Napraw rejestr

   Użytkownicy zgłosili, że błąd 0xc0070643 może pojawić się z powodu problemów z rejestrem. Według użytkowników wydaje się, że istnieją pewne problemy z uprawnieniami do rejestru, które uniemożliwiają instalację systemu AVG. Aby rozwiązać ten problem, musisz pobrać CCleaner i zainstaluj go na swoim komputerze. Po zainstalowaniu programu uruchom go, wybierz Rejestr z menu po lewej stronie i kliknij Wyszukaj problemy przycisk. Poczekaj, aż skanowanie zostanie wykonane. Po zakończeniu skanowania wybierz wszystkie problemy i wybierz Napraw zaznaczone problemy. Po rozwiązaniu problemów z rejestrem uruchom ponownie komputer i spróbuj ponownie zainstalować system AVG.

   Rozwiązanie 4 — Pobierz i zainstaluj wersję offline AVG

   Jeśli nie możesz zainstalować programu antywirusowego AVG z powodu błędu 0xc0070643, możesz spróbować użyć instalacji offline. AVG, podobnie jak wiele innych programów, korzysta z instalacji online, która pobiera niezbędne pliki podczas instalowania aplikacji. To sprawia, że ​​pobieranie AVG jest nieco szybsze, ponieważ plik instalacyjny ma tylko kilka MB, ale ta metoda ma swoje wady.

   Jeśli wystąpi problem z połączeniem internetowym lub serwerami AVG, instalacja może się nie powieść i pojawi się błąd 0xc0070643. Aby uniknąć tego problemu, zalecamy skorzystanie z instalatora offline.

   Ten instalator ma znacznie większy rozmiar i pobranie pliku instalacyjnego zajmie Ci kilka minut, ale przy użyciu tej metody powinieneś być w stanie całkowicie uniknąć tego błędu. Możesz pobrać instalację offline ze strony internetowej AVG lub z wiarygodnego źródła zewnętrznego. Pamiętaj, że instalacja offline może być ukryta w sekcji pobierania AVG, więc musisz uważnie jej szukać.

   • Rozwiązanie 5 — Usuń wpisy AVG z rejestru

    Według użytkowników nie byli oni w stanie zainstalować systemu AVG z powodu problemów w rejestrze. Najwyraźniej w ich rejestrze znajduje się kilka instancji AVG, które mogą uniemożliwić instalację AVG, a aby to naprawić, musisz usunąć te instancje ręcznie. Zmiana rejestru może prowadzić do niestabilności systemu, jeśli nie będziesz ostrożny, dlatego zalecamy wyeksportowanie rejestru i użycie tego pliku jako kopii zapasowej na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Aby naprawić błąd instalacji AVG 0xc0070643, wykonaj następujące czynności:

    1. naciśnij Klawisz Windows + R. i wejdź regedit. naciśnij Wchodzić lub kliknij dobrze.
     avg-install-error-regedit-1
    2. Uruchomi się Edytor rejestru. W lewym okienku przejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ AVG.
    3. Kliknij prawym przyciskiem myszy AVG i wybierz Usunąć z menu.
     avg-install-error-regedit-2
    4. Zamknij Edytor rejestru.

    Po zamknięciu Edytora rejestru spróbuj ponownie zainstalować system AVG i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

    Rozwiązanie 6 — Sprawdź swoje uprawnienia

    Czasami może wystąpić błąd 0xc0070643, jeśli nie masz niezbędnych uprawnień dostępu do folderu instalacyjnego. Aby zainstalować system AVG, SYSTEM musi mieć określone uprawnienia. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

    1. Znajdź katalog instalacyjny AVG, kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz Nieruchomości.
    2. Idź do Bezpieczeństwo kliknij zakładkę Edytować przycisk.
     avg-install-error-security-1
    3. Wybierz SYSTEM z listy i upewnij się, że Pełna kontrola opcja w Dopuszczać kolumna jest zaznaczona.
     avg-install-error-security-2
    4. Kliknij Zastosować i dobrze aby zapisać zmiany.

    Jeśli ten proces wydaje ci się trochę skomplikowany, możesz użyć narzędzia AVG Reset Access, aby zmienić ustawienia uprawnień za pomocą kilku kliknięć.

    Rozwiązanie 7 — Wyłącz wszystkie inne narzędzia antywirusowe / zapory ogniowe

    Narzędzia antywirusowe są niezbędne, jeśli chcesz zabezpieczyć komputer przed złośliwymi użytkownikami, ale zwykle złym rozwiązaniem jest zainstalowanie wielu narzędzi antywirusowych lub zapór ogniowych. Różne narzędzia bezpieczeństwa mogą czasami zakłócać się nawzajem, aw niektórych przypadkach narzędzia bezpieczeństwa mogą nawet uniemożliwić instalację programu antywirusowego AVG. Według użytkowników błąd instalacji AVG 0xc0070643 jest spowodowany przez inne narzędzia antywirusowe, dlatego przed próbą zainstalowania AVG należy wyłączyć lub odinstalować inne narzędzia antywirusowe lub zapory ogniowe innych firm. Użytkownicy zgłosili, że zapora Comodo zakłóca instalację AVG, ale należy pamiętać, że prawie każde narzędzie innej firmy może spowodować pojawienie się tego problemu.

    • Rozwiązanie 8 — Upewnij się, że masz niezbędne pliki

     Według użytkowników nie byli w stanie zainstalować AVG z powodu opisu 0xc0070643: komunikat o błędzie exec_finished event. Przyczyną tego błędu są brakujące pliki związane z Visual C ++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4. Aby rozwiązać problem, upewnij się, że pobierasz niezbędne pliki i instalujesz je. Użytkownicy zgłaszali, że Visual C ++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 4 powodował problem w ich systemie, ale może być konieczne pobranie innej wersji na komputer. Wszystkie niezbędne pliki są dostępne do pobrania ze strony Microsoft.

     Rozwiązanie 9 — Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca na dysku C.

     Niewielu użytkowników zgłosiło opis 0xc0070643: komunikat o błędzie zdarzenie exec_finished podczas instalacji programu antywirusowego AVG i według nich ten komunikat był spowodowany brakiem miejsca na dysku twardym. Użytkownicy zgłosili, że błąd instalacji został rozwiązany po zwolnieniu miejsca na dysku C. Najwyraźniej musisz mieć ponad 4 GB wolnego miejsca na dysku C, aby móc zainstalować AVG na komputerze. Musimy wspomnieć, że AVG nie zajmuje 4 GB przestrzeni dyskowej, ale aby ta działała poprawnie, musi być dostępna na dysku C.

     Rozwiązanie 10 — Zmień program antywirusowy

     W przypadku zmiany zdania zawsze możesz wybrać inny program antywirusowy. Zdecydowanie zalecamy numer na świecie. 1 — Bitdefender. Z niezwykle potężnymi narzędziami na pewno warto na to zwrócić uwagę.

     • Pobierz Bitdefender Antivirus w specjalnej 50% obniżonej cenie

     Poprawka — błąd instalacji AVG 0xC007277B

     Rozwiązanie — Uruchom instalację jako administrator

     Użytkownicy zgłosili błąd instalacji AVG 0xC007277B i według nich można łatwo naprawić ten i niektóre inne błędy instalacji, po prostu uruchamiając instalację AVG jako administrator. Uruchamianie instalacji jako administrator jest dość proste. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy plik instalacyjny AVG i wybierz Uruchom jako administrator opcja z menu. Po wykonaniu tej czynności instalacja powinna rozpocząć się od uprawnień administratora i nie będziesz mieć z tym żadnych problemów.

     • Poprawka — błąd instalacji AVG 0x80070091

      Rozwiązanie — Usuń katalogi instalacyjne systemu AVG

      Jeśli nie możesz zainstalować systemu AVG z powodu błędu instalacji 0x80070091, musisz usunąć pliki instalacyjne systemu AVG. Aby to zrobić, usuń C: \ Program FilesAVG lub C: \ Program Files (x86) \ AVG foldery z komputera. Teraz usuń C: \ ProgramData \ AVG i C: \ Users \ AppData \ Roaming \ AVG foldery z komputera. Po wykonaniu tej czynności spróbuj ponownie zainstalować system AVG. Zamiast ręcznie usuwać te foldery, możesz użyć narzędzia AVG Remover, które przeskanuje komputer i usunie z niego większość plików związanych z AVG.

      Poprawka — błąd instalacji AVG 0x6001f916, 0xe001f90b, 0x6001f90b lub 0xe001f916

      Rozwiązanie — Uruchom ponownie komputer

      Jeśli podczas instalacji systemu AVG wystąpi błąd 0x6001f916, 0xe001f90b, 0x6001f90b lub 0xe001f916, oznacza to, że musisz go ponownie uruchomić, aby go ukończyć. Po ponownym uruchomieniu komputera instalacja zostanie zakończona, a na komputerze zostanie zainstalowany program antywirusowy AVG.

      Poprawka — błąd instalacji AVG 0xe001d026 lub 0xc00700652

      Rozwiązanie — Wyłącz wszelkie dodatkowe instalacje

      Błąd instalacji 0xe001d026 lub 0xc00700652 pojawia się, jeśli w tle działa inna instalacja. Aby poprawnie zainstalować system AVG, musisz upewnić się, że w tle nie działają dodatkowe instalacje. Prawie każda instalacja może spowodować pojawienie się któregokolwiek z tych błędów, więc upewnij się, że nic nie aktualizuje się ani nie instaluje w tle przed próbą zainstalowania systemu AVG.

      Poprawka — błąd instalacji AVG 0xe001f915

      Rozwiązanie — Uruchom ponownie instalację systemu AVG

      Kilku użytkowników zgłosiło błąd 0xe001f915 podczas instalowania systemu AVG. Ten kod błędu pojawia się zwykle, jeśli instalacja zostanie zatrzymana przez użytkownika lub inną aplikację. Ten błąd może również pojawić się, jeśli określony składnik instalacji AVG zostanie zatrzymany. To nie jest poważny błąd. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy ponownie uruchomić instalację systemu AVG.

      • Poprawka — błąd instalacji AVG 0xe001d028

       Rozwiązanie — Usuń problematyczne oprogramowanie

       Jeśli podczas instalowania programu antywirusowego AVG napotkasz błąd 0xe001d028, oznacza to, że masz jedną lub więcej aplikacji, które są w konflikcie z AVG. Zazwyczaj są to aplikacje antywirusowe lub zapory ogniowe, a jeśli masz zainstalowane dodatkowe oprogramowanie zabezpieczające innej firmy, zalecamy usunięcie go przed zainstalowaniem AVG. Należy pamiętać, że inne aplikacje innych firm mogą zakłócać instalację systemu AVG i powodować pojawienie się błędu 0xe001d028. AVG ma listę problematycznych aplikacji, a lista ta obejmuje:

       • Zapora ogniowa Ashampoo ZA DARMO
       • Lepsza zmiana nazwy pliku
       • BeTwin VS
       • Eset Smart Security 4
       • Zablokuj folder XP
       • Malwarebytes Anti-Malware
       • PC MACLAN
       • PC Tools Antivirus
       • Sunbelt Personal Firewall
       • Ochrona systemu
       • Zamiatacz Szpiegów Webroot

       Oto lista problematycznych aplikacji, które według AVG nie działają z programem antywirusowym AVG, ale może być też kilka innych aplikacji, których nie ma na liście. Jeśli masz na komputerze dowolną z tych problematycznych aplikacji, możesz spróbować je zaktualizować i sprawdzić, czy to rozwiąże problem. Jeśli problem nadal występuje, musisz odinstalować te aplikacje i spróbować ponownie zainstalować system AVG.

       Poprawka — błąd instalacji AVG 0xe0060006

       Rozwiązanie — użyj narzędzia AVG Remover

       Błąd 0xe0060006 lub 0xE0018D06 zwykle pojawia się, jeśli instalacja AVG nie powiedzie się, co oznacza, że ​​wystąpił problem z plikiem instalacyjnym AVG. Aby rozwiązać ten problem, musisz uruchomić Narzędzie do usuwania AVG i usuń bieżącą instalację systemu AVG. Następnie spróbuj ponownie zainstalować system AVG.

       AVG to świetne narzędzie antywirusowe, ale jak widać, może wystąpić pewien problem podczas instalacji AVG. Jeśli wystąpią błędy instalacji AVG, koniecznie wypróbuj niektóre z naszych rozwiązań.

Link do głównej publikacji