Poprawka: „Zawartość do pobrania uległa zmianie” Błąd Xbox

Na konsolę Xbox możesz pobierać wszelkiego rodzaju DLC, które umożliwiają dostęp do nowej zawartości, ale czasami mogą wystąpić problemy z zawartością do pobrania. Użytkownicy zgłaszali, że zawartość do pobrania zmieniła błąd Xbox, a dzisiaj pokażemy, jak to naprawić.

„Zawartość do pobrania uległa zmianie” Błąd Xbox, jak to naprawić?

Poprawka — błąd Xbox „Zmieniono zawartość do pobrania”

Rozwiązanie 1 — Wyczyść pamięć podręczną systemu

Pamięć podręczna zawiera wszelkiego rodzaju pliki tymczasowe, a czasem pliki te mogą ulec uszkodzeniu i spowodować błąd zmiany treści do pobrania. Aby rozwiązać ten problem, musisz wyczyścić pamięć podręczną, wykonując następujące kroki:

 1. wciśnij Przewodnik przycisk na kontrolerze i wybierz Ustawienia.
 2. Nawigować do Ustawienia systemowe.
 3. Wybierać Przechowywanie lub Pamięć.
 4. Teraz musisz wybrać dowolne urządzenie pamięci i nacisnąć Y przycisk na kontrolerze.
 5. Następnie wybierz Wyczyść pamięć podręczną systemu.
 6. Powinieneś zobaczyć komunikat potwierdzający na ekranie. Wybierz tak.

W przeciwieństwie do Xbox 360, Xbox One nie ma opcji czyszczenia pamięci podręcznej z menu, ale możesz wyczyścić pamięć podręczną, wyłączając konsolę. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania na konsoli, aż się wyłączy.
 2. Po wyłączeniu konsoli odłącz kabel zasilający od niej.
 3. Gdy kabel jest odłączony, naciśnij przycisk zasilania kilka razy, aby całkowicie rozładować baterię.
 4. Poczekaj kilka minut i podłącz kabel zasilający do konsoli.
 5. Teraz poczekaj, aż światło na cegle mocy zmieni kolor z białego na pomarańczowy.
 6. Gdy lampka się zmieni, naciśnij przycisk zasilania na konsoli, aby włączyć ją ponownie.

Niektórzy użytkownicy sugerują, że możesz wyczyścić pamięć podręczną, przytrzymując przycisk Xbox przez 10 lub więcej sekund. Po wyłączeniu konsoli włącz ją ponownie, a pamięć podręczna powinna zostać całkowicie wyczyszczona.

Rozwiązanie 2 — Zainstaluj grę na dysku twardym

Według niektórych użytkowników możesz naprawić ten błąd, instalując grę na dysku twardym. Zainstalowanie gry ma pewne zalety, takie jak szybszy czas ładowania i mniejsze zużycie dysku. Musisz jednak mieć dysk w napędzie, aby uruchomić zainstalowane gry. Aby zainstalować grę na Xbox 360, wykonaj następujące czynności:

 1. Włóż grę do stacji dysków. Jeśli gra uruchomi się automatycznie, zamknij ją.
 2. Na ekranie głównym wybierz grę i naciśnij X przycisk na kontrolerze.
 3. Teraz wybierz zainstalować.
 4. Poczekaj, aż gra zainstaluje się na dysku twardym.

Na Xbox One zostaniesz poproszony o zainstalowanie gry, gdy tylko włożysz dysk z grą. Pamiętaj, że instalowanie gier wymaga dużej ilości wolnego miejsca, aw zależności od dysku twardego proces instalacji może czasem potrwać 10 minut lub dłużej.

 • Rozwiązanie 3 — Wyczyść dysk

  Czasami może pojawić się błąd w treści do pobrania z powodu zadrapań na dysku z grą. Aby rozwiązać ten problem, należy dokładnie wyczyścić dysk i sprawdzić, czy to rozwiązuje problem. Niektórzy użytkownicy zalecają zabranie płyty do sklepu i wyczyszczenie jej za pomocą profesjonalnej maszyny do polerowania płyt. Po wyczyszczeniu dysku błąd powinien zostać rozwiązany.

  Rozwiązanie 4 — Wypróbuj inny dysk z tej samej gry

  Użytkownicy zgłosili, że ten błąd został naprawiony po użyciu innego dysku. Wystarczy pożyczyć płytę od znajomego i sprawdzić, czy działa ona na konsoli. Jeśli drugi dysk działa, musisz go użyć i zainstalować z niego grę. Po wykonaniu tej czynności powinieneś być w stanie rozpocząć grę z dyskiem bez żadnych problemów.

  Rozwiązanie 5 — Usuń aktualizację tytułu

  Możesz rozwiązać ten problem na konsoli Xbox 360, po prostu usuwając aktualizację tytułu. Jest to prosta procedura, którą można wykonać, wykonując następujące kroki:

  1. otwarty Ustawienia.
  2. Iść do Pamięć systemowa i znajdź problematyczną grę.
  3. Usuń aktualizację tytułu.

  Po wykonaniu tej czynności musisz ponownie uruchomić konsolę i ponownie pobrać aktualizację. Po zainstalowaniu aktualizacji problem powinien zostać na stałe rozwiązany.

  Rozwiązanie 6 — Kup nowy dysk z grą

  Jeśli masz ten problem, przyczyną może być uszkodzenie dysku z grą, a jego wyczyszczenie i polerowanie nie rozwiąże problemu, możesz rozważyć zakup nowego dysku z grą. Przed zakupem nowego dysku zdecydowanie zalecamy pożyczenie dysku znajomego i sprawdzenie, czy działa on na konsoli. Jeśli dysk działa, możesz rozważyć zakup nowego dysku lub zainstalowanie gry z dysku znajomego na dysk twardy.

  Błąd zawartości do pobrania został spowodowany przez pamięć podręczną systemu lub uszkodzony dysk, ale powinieneś być w stanie rozwiązać ten problem poprzez wyczyszczenie dysku gry lub wyczyszczenie pamięci podręcznej. Jeśli to nie zadziała, możesz rozważyć zakup innej kopii gry.

Link do głównej publikacji