Pobierz Skype na pulpit na Windows 10, Windows 8

Jeśli zawiodłeś lub denerwuje Cię funkcjonalność wersji dotykowej Skype na Windows 10, Windows 8 lub po prostu chcesz go używać na urządzeniu bezdotykowym, możesz swobodnie pobierz wersję Skype na komputer dla Windows 10, Windows 8.

Skype stał się jednym z najczęściej używanych klientów komunikatorów internetowych, a jego nazwa jest synonimem rozmów wideo. Wielu użytkowników systemów Windows 10, Windows 8 i Windows 8.1, którzy używali Skype do utrzymywania kontaktu ze znajomymi, chce wiedzieć, jak pobrać i zainstalować Skype jako aplikacja komputerowa.

pobierz skype na Windows 10

Podczas gdy Microsoft był na tyle uprzejmy, że dostarczył nam aplikację Skype na Windows 10, Windows 8 zastąpił Windows Live Managera, ale wielu użytkowników nie lubi tego (naprawdę dołączonego) i woli alternatywę dla komputerów stacjonarnych, ponieważ ma ona bardzo prostą interfejs użytkownika i wszyscy jesteśmy z niego przyzwyczajeni. Tak więc dla tych, którzy chcą pobierz Skype na Windows 10, Windows 8 lub Windows 8.1, oto jak to zrobić.

Pobierz i zainstaluj Skype dla Windows 10, 8, 8.1

Jeśli używasz komputera z systemem Windows 8 lub Windows 8.1 lub Windows 10, zauważyłeś, że na stronie internetowej Skype przycisk pobierania przekieruje Cię do Sklepu Windows, aby pobrać aplikację. Jeśli jednak przyjrzysz się uważnie, znajdziesz również link do wersji na komputery. Po kliknięciu tego łącza zobaczysz stronę instalatora Skype na komputery stacjonarne.

Po pobraniu „SkypeSetup.exe”Na dysk, możesz przejść do klasycznej instalacji Skype. Po zakończeniu pracy kreatora na komputerze z systemem Windows 8 lub Windows 8.1 lub Windows 10 zostanie zainstalowana wersja Skype.

 • Jeśli dokonałeś już aktualizacji do systemu Windows 10, Skype jest już zainstalowany na twoim komputerze. Aplikacja jest wbudowana i można z niej korzystać bez żadnych problemów.

  zainstaluj skype Windows 10

  I w ten sposób można uzyskać aplikację komputerową Skype na dowolnym komputerze z systemem Windows 8 i Windows 8.1 lub Windows 10. Zamieszanie wokół tego musiało się zacząć od przekazania ze strony Skype do Windows Store. Jeśli tak, sprawdź link znajdujący się pod przyciskiem pobierania Windows 8, Windows 10 na stronie internetowej, a to pozwoli ci pobrać aplikację komputerową.

  Osobiście uważam, że Skype na komputery stacjonarne jest łatwiejszy w użyciu niż specjalnie zaprojektowana aplikacja dla urządzeń z ekranem dotykowym Windows 8 i Windows 10. Dlatego jeśli nie masz urządzenia z ekranem dotykowym, lepiej używać Skype’a na komputery stacjonarne w systemie Windows 10, Windows 8.

  Jeśli planujesz używać Skype’a do celów biznesowych, możesz pobrać i zainstalować Skype’a dla firm. Jak sama nazwa wskazuje, ta wersja Skype oferuje szereg dedykowanych funkcji i opcji skupionych na współpracy. Na przykład możesz szybko dołączyć do spotkania, używając prostego linku do spotkania.

  Skype dla biznesu

  Jednym kliknięciem każdy może dołączyć do spotkania online z dowolnego urządzenia. Możesz wybrać spotkanie od razu lub zaplanować z Outlooka na później. Adres URL spotkania jest spersonalizowany specjalnie dla Ciebie.

  Jeśli napotkasz jakieś błędy podczas procesu pobierania, daj nam znać w komentarzach poniżej, a my postaramy się znaleźć rozwiązanie tak szybko, jak to możliwe.

Link do głównej publikacji