Pobierz pliki ISO systemu Windows 8.1 [Konfiguracja USB i DVD]

Jeśli szukasz plików do pobrania ISO systemu Windows 8.1, musisz przestać, ponieważ wykonaliśmy to za Ciebie. Przeczytaj jeden, aby znaleźć odpowiednie linki do pobrania.
pobierz wielojęzyczny system Windows 8.1 ISO i numer seryjny
Jak obiecał Microsoft wczoraj w // kompilacja / konferencja, plik ISO zawierający podgląd klienta Windows 8.1 został wydany. Ci z was, którzy nie otrzymali bezpłatnego uaktualnienia do Sklepu Windows, mogą teraz pobierz plik ISO i zainstaluj go na swoich komputerach.

Chociaż niektórzy użytkownicy mają powody, aby nie instalować systemu Windows 8.1 ze względu na fakt, że system operacyjny został wydany kilka lat i może zawierać pewne błędy, istnieje wiele, którzy nie mogą się doczekać, aby dostać się do tej starej wersji systemu Windows. Jeśli czekaliście na nagranie plików ISO systemu Windows 8.1 na płytę DVD lub pamięć USB, teraz możecie. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem i zobacz, jak to zrobić.

Na stronie pobierania użytkownicy mogą teraz znaleźć wiele plików ISO, zarówno w architekturze 64-bitowej, jak i 32-bitowej, a także w różnych językach. Ponadto Microsoft wydał numer seryjny, który będzie działał z tym podglądem klienta systemu Windows 8.1

Pobierz Windows 8.1 ISO

Prześlemy Ci linki do pobrania i numer seryjny systemu Windows 8.1, a także kilka innych informacji na jego temat. Po pierwsze, ponieważ jest to plik ISO, będziesz mógł wypalić go na rozruchowym dysku DVD lub utworzyć rozruchowy dysk USB w systemie Windows 8.1 i zainstalować go w dowolnym miejscu.

 • Aby utworzyć rozruchowy dysk USB z systemem Windows 8.1, Microsoft opublikował stronę pokazującą, jak łatwo można to zrobić w systemie Windows 8. Ponadto, dla tych, którzy nie mają systemu Windows 8, wiedz, że nadal działa ze starym narzędziem „DISKPART” w CMD .

  Jeśli chcesz zainstalować go na komputerze, którego aktualnie używasz, wystarczy otworzyć plik ISO systemu Windows 8.1 i kliknąć dwukrotnie plik „setup.exe” i postępować zgodnie z instrukcjami kreatora.

  Jeśli chcesz pobrać plik ISO w systemie Windows 8.1, przejdź do strony pobierania i wybierz żądaną wersję z listy na dole. Tam również można znaleźć numer seryjny tej wersji. Dla tych, którzy są niecierpliwi, masz zarówno numer seryjny systemu Windows 8.1, jak i pliki ISO:

  • Numer seryjny systemu Windows 8.1: NTTX3-RV7VB-T7X7F-WQYYY-9Y92F
  • Pobierz ISO systemu Windows 8.1 ze strony pomocy technicznej Microsoft

  Jeśli chcesz zobaczyć inne wersje systemu Windows 8.1, które zostały wydane, kliknij powyższy link do oficjalnej strony pobierania systemu Microsoft Windows 8.1 i przewiń w dół strony. Zobaczysz listę wszystkich języków obsługiwanych przez system Windows 8.1, a także dostępne wersje systemu Windows 8.1:

  pobierz plik ISO systemu Windows 8.1

  zainstaluj Windows 8.1 ISO angielski

  Znane problemy i niezgodność

  Microsoft ogłosił również, że system Windows 8.1 jest niezgodny z niektórymi urządzeniami wyposażonymi w procesory Intel Atom. Oto, co powiedzieli:

  Ważne: podgląd Windows 8.1 nie jest obecnie obsługiwany na niektórych tabletach i komputerach PC z nowszymi 32-bitowymi procesorami Atom

  Oto lista urządzeń, które w tej chwili nie będą działać w systemie Windows 8.1:

  • Lenovo ThinkPad Tablet 2
  • ASUS VivoTab TF810C
  • Samsung ATIV Smart PC
  • HP ElitePad 900
  • HP ENVY x2
  • Fujitsu ARROWS Tab

  W przypadku problemów z instalacją zapoznaj się z tym przewodnikiem rozwiązywania problemów, aby je naprawić.

  Dla przypomnienia Microsoft zakończył obsługę głównego nurtu systemu Windows 8.1 w styczniu 2018 r. Oznacza to, że system Windows 8.1 jest objęty rozszerzoną obsługą techniczną do stycznia 2023 r. Data ta oznacza moment, w którym gigant z Redmond nie będzie już zapewniał aktualizacji zabezpieczeń systemu operacyjnego.

Link do głównej publikacji