Pobierz IceCream Ebook Reader dla Windows

Istnieje wiele zdigitalizowanych książek w różnych formatach, które tylko czekają na przeczytanie. A jeśli chodzi o czytniki ebooków, do wyboru jest kilka przydatnych aplikacji.

Na szczycie bezpłatnych rozwiązań programowych znajduje się Ebook Reader firmy IceCream Apps.

Nie ma wielu pól do sprawdzenia, jeśli chodzi o czytniki ebooków, ale IceCream Ebook Reader sprawdza większość z nich, z klasycznym interfejsem i obsługą wszystkich znanych formatów. W tym EPUB, MOBI, FB2, PDF i inne popularne formaty.

Oprócz zwykłych, oczywistych funkcji, IceCream Ebook Reader ma dobrze zaprojektowaną bibliotekę książek cyfrowych, opcje kontekstowego wyszukiwania i tłumaczenia, adnotacje i świetny tryb nocny, aby zabić ten niebieski odcień i ułatwić czytelnikom oczy.

Możesz także skonfigurować rozmiar i kolor czcionki lub kolory tła i pierwszego planu. Wersja PRO oferuje dodatkowe funkcje, takie jak kopiowanie tekstu lub edycja tytułów i autorów, a co najważniejsze, obsługa pełnego ekranu.

Jest prosty i lekki, obejmuje wszystko, czego czytelnik potrzebuje, aby cieszyć się ulubionymi książkami lub komiksami. Działa świetnie na standardowych komputerach PC, a także tabletach i telefonach z systemem Windows.

Pobierz teraz za darmo
pobierz darmowy czytnik ebook lodów
Lody Czytnik Ebooków

  • Tłumaczenie e-booków
  • Opisz tekst
  • Dostępny tryb nocny

Pobierz teraz za darmo

Link do głównej publikacji