Pobierz i zainstaluj Microsoft Expression Studio na Windows 10

W przeszłości Microsoft tworzył wiele świetnych narzędzi, a jednym z nich jest Microsoft Expression Studio.

Wielu użytkowników obawia się, czy te stare narzędzia mogą działać w nowoczesnych systemach operacyjnych, dlatego dzisiaj pokażemy, jak zainstalować Microsoft Expression Studio na Windows 10.

Microsoft Expression Studio to zestaw narzędzi do tworzenia aplikacji internetowych i Windows wraz z bogatą zawartością multimediów cyfrowych.

Expression Studio zostało wydane w 2007 roku i przez lata Microsoft ulepszył pakiet Expression Studio o nowe i ekscytujące funkcje.

Niestety, Expression Studio zostało przerwane przez Microsoft w 2012 roku, a ostatnia wersja tego narzędzia została wydana w czerwcu 2010 roku.

Zainstaluj Microsoft Expression Studio na Windows 10

Microsoft Expression Studio jest dostępny do pobrania i można go łatwo zainstalować w systemie Windows 10, wykonując następujące kroki:

  1. Przejdź do strony pobierania Microsoft Expression Studio i pobierz narzędzie.
  2. Po pobraniu narzędzia uruchom plik instalacyjny.
  3. Wybierz narzędzia, które chcesz zainstalować, i kliknij zainstalować przycisk.
    wyrażenie-studio-konfiguracja-1
  4. Poczekaj na zainstalowanie narzędzi.
    ekspresja-studio-konfiguracja-2
  5. Po zakończeniu procesu konfiguracji po prostu uruchom dowolne narzędzie.

Jeśli nie wiesz, które narzędzia są dostępne w Microsoft Expression Studio, przeprowadziliśmy szybki test dla wszystkich z nich, a wszystkie narzędzia działały bez problemów bez korzystania z trybu zgodności.

Pierwsze narzędzie to Microsoft Expression Web i to narzędzie służy do tworzenia stron HTML.

Oprócz Expression Web dostępny jest także SuperPreview Expression Web, który pozwala testować witryny w różnych rozdzielczościach dla różnych wersji Internet Explorera.

sieć ekspresyjna wyrażenie-web-superpreview

Microsoft Blend to narzędzie przeznaczone do tworzenia aplikacji Silverlight iz przyjemnością informujemy, że to narzędzie działa bez żadnych problemów w systemie Windows 10.

wyrażenie-mieszanka internetowa

Microsoft Expression Design to narzędzie do edycji zdjęć, które można wykorzystać do projektowania aplikacji, stron internetowych lub edycji zdjęć.

projektowanie ekspresji

Następnie mamy przechwytywacz ekranu Microsoft Expression Encoder 4, który służy do nagrywania pulpitu, więc świetnie jest, jeśli robisz na przykład samouczki wideo.

Ostatnim narzędziem na naszej liście jest Microsoft Expression Encoder, a to narzędzie do edycji wideo, którego możesz używać do tworzenia i edytowania własnych filmów.

koder-wyrażeń

Jak widać, Microsoft Expression Studio działa bez żadnych problemów w systemie Windows 10 i można go pobrać i zainstalować, postępując zgodnie z naszymi instrukcjami powyżej.

Pamiętaj, że Microsoft Expression Studio ma wersję próbną z okresem 60 dni.

Ponieważ jest to stare narzędzie, jego wymagania systemowe są niewielkie. Potrzebuje komputera z procesorem 1 GHz lub szybszym, 1 GB pamięci RAM i 2 GB lub więcej dostępnego miejsca na dysku twardym.

Link do głównej publikacji