Pobierz DirectX Happy Uninstall na Windows 10, 8.1

The DirectX Happy Uninstall Oprogramowanie, jak sama nazwa wskazuje, jest narzędziem do zarządzania i konserwacji Microsoft DirectX. Teraz ma obsługę Windows 10, 8.1 z najnowszą wersją. Poniżej znajduje się więcej szczegółów.

Więcej opcji sterowania DirectX w Windows 8

Więcej opcji sterowania DirectX w Windows 10, 8

Korzystając z oprogramowania DirectX Happy Uninstall, możesz wykonać kopię zapasową systemu Windows 10, 8 DirectX, a nawet przywrócić DirectX z tej kopii zapasowej. Możesz także skorzystać z funkcji przywracania dysku, która pozwala naprawić wszystkie najczęściej komentowane problemy z DirectX w Windows 10, 8. Teraz wersja 6.2 DirectX Happy Uninstall w końcu zapewnia obsługę Windows 10, 8.1 z najnowszą aktualizacją.

Wiele faktów dowiodło, że DirectX Happy Uninstall może naprawić wszystkie problemy z komputerem związane z błędem DirectX. DirectX Happy Odinstaluj łatwy w użyciu, w kilku prostych krokach może pomóc odinstalować aktualny DirectX i ponownie zainstalować DirectX do prawidłowego orginalna wersja! W celu utrzymania podstawowych składników Windows DirectX, DirectX Happy Uninstall udostępnia funkcję tworzenia kopii zapasowych, aby wykonać kopię zapasową podstawowych składników DirectX z systemu Windows oraz funkcję przywracania, aby przywrócić podstawowe składniki DirectX z kopii zapasowej.

DirectX Happy Uninstall ma funkcję Magic, czyli wywoływanie funkcji Disc-Rollback. Najpierw odinstaluje bieżące podstawowe komponenty DirectX z systemu Windows, a następnie zainstaluje oryginalny podstawowy komponent DirectX na komputerze z dysku instalacyjnego systemu Windows. Może to sprawić, że Twój DirectX będzie taki sam jak pierwszy zainstalowany.

Nigdy więcej błędów DirectX dzięki DirectX Happy Uninstall

Teraz możesz identyfikować i naprawiać wszelkie problemy dotyczące DirectX również w Windows 10, 8.1. Oczywiście zapewniona jest obsługa wszystkich pozostałych wersji systemu Windows, które są jeszcze na rynku. DirectX Happy Uninstall to bardzo popularne oprogramowanie, które do tej pory pobrało ponad 3 000 000 użytkowników z ponad 100 krajów.

  • POWIĄZANE: Poprawka: „Konfiguracja DirectX: Wystąpił wewnętrzny błąd systemu”

Wersja testowa pozwoli ci używać go przez miesiąc i aby go kupić, będziesz musiał zainwestować 20 $ w ten program. Ale przynajmniej wiesz, że nigdy nie wystąpią żadne inne problemy związane z DirectX w Windows 10, 8 lub Windows 8.1.

  • Pobierz DirectX Happy Uninstall na Windows 10, 8

DirectX jest również bardzo przydatny dla graczy. Jeśli podczas uruchamiania lub grania w ulubione gry występują dziwne błędy DirectX, to narzędzie może ci pomóc.

Jeśli nie korzystałeś wcześniej z DirectX Happy Uninstall, przejdź do tej strony pomocy technicznej i zapoznaj się z oficjalnym przewodnikiem na temat instalowania i używania tego narzędzia.

WindowsReport opracował także serię przewodników rozwiązywania problemów z DirectX, które można sprawdzić, klikając poniższe łącza:

  • Jak naprawić błąd „DirectX napotkał nieodwracalny błąd” w systemie Windows
  • Poprawka: nie można zainstalować DirectX w systemie Windows 10
  • POPRAWKA: Błąd „Nie znaleziono adaptera lub środowiska wykonawczego Directx 10 lub 11”
  • Poprawka: „Ta aplikacja wymaga do działania programu DirectX w wersji 8.1 lub nowszej”
Link do głównej publikacji